2010.08.03 09:45
Vardo skaičiaus paslaptis (SXC nuotr.)

Vardo skaičiaus paslaptis (SXC nuotr.)

Asmeninis skaičius atskleis jūsų charakterį ir nuties gaires, kaip turėtumėte kurti savo santykius su aplinkiniais.

Vos žmonės išmoko skaičiuoti – buvo atrasta ir tiesa, jog kiekvienas skaitmuo turi savo charakterį.  Juos pradėta sieti su figūromis, žmogaus charakteriais ir netgi aukštesnėmis jėgomis. Senovės Babilone numerologija plačiai taikyta statyboje ir architektūroje, kiekviename statinyje slypėjo tam tikra skaičių magija. Išskiriama Pitagoro ir Kabalos numerologija. Abiejų šių mokymų šaknys slypi Viduramžiuose.

Numerologijos sistemos nagrinėja paralelines žodžių reikšmes, atsiveriančias per jų skaitmeninius ekvivalentus. Taip pat analizuoja ir vardų, gimimo datos, svarbių istorinių įvykių prasmes.

Lengva aritmetika

Kiekvieną vardą galima išreikšti skaičiais. Jį galima suprastinti iki vieno skaitmens, nuo 1 iki 9 (vadovaujantis numerologija pagal Pitagorą) arba užrašyti 4 skaitmenimis (vadovaujantis Kabalos numerologija).

Vardo kodas nustatomas tokia tvarka: surašykite į eilę skaičius nuo 1 iki 9, o po jais keliomis eilėmis – abėcėlės raides.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A, Ą

B

C

Č

D

E,Ę

Ė

F

G

H

I, Į

Y

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U, Ų

Ū

V

Z

Ž

 

Pavyzdžiui, imkime vardą Marija. Štai jo skaitmeninė išraiška: 7+1+2+2+4+1=17=1+7=8.

 

 

Vardo skaičių žmogus gauna visam gyvenimui, kaip kraujo grupę. Net jei vėliau vardą pasikeičia, didžiausią įtaką jo asmenybei ir likimui vis dėlto daro pirmojo vardo, duoto po gimimo, skaičius.

Ir vis dėlto kyla klausimas: kodėl žmonės, pavadinti tokiu pačiu vardu, gali būti labai skirtingi? Ogi todėl, kad pagrindinis vardo kodas numerologijoje dar derinamas su aibe kitų: tėvavardžio, pavardės, gimimo datos kodu ir netgi mažybinių vardų ar pravardžių, kuriomis šaukiamas žmogus atsiliepdavo, skaitmeniniais kodais. Skirtingai vadinamas žmogus ir elgiasi skirtingai – pavyzdžiui, vienaip elgiasi su žmonėmis, kurie į jį kreipiasi pilnu vardu, kitaip – su tais, kurie kreipiasi vardo trumpiniu ar mažybine jo forma.

O kas iš to?

Kaip skaitmeninė vardo išraiška daro įtaką žmonių tarpusavio santykiams? Štai mes jau žinome, kad vardo Marija skaičius – 8. Norint prognozuoti moters, pavadintos šiuo vardu, santykius su kitu žmogumi, reikia sužinoti ir to žmogaus vardo skaitmenį. Vardo skaičiai turi savo charakterį, savitas tarpusavio santykių tendencijas, esama palankių ir nepalankių derinių.

Žvilgtelėkite į skaičiaus charakteristiką – ir sužinosite, kokios tendencijos vyraus konkrečių žmonių tarpusavio santykiuose.

Simbolių galerija

1 – Individualistas, charizmatiškas, impulsyvus, ryžtingas, valios nestokojantis žmogus. Ryški, kiek egoistiška asmenybė. Dviejų vienetų tarpusavio santykiai gimdo dvilypumą. Jie primena virvės tempimą – kiekvienas tai daro į savo pusę, abi pusės veržiasi vadovauti, tai daro pakaitomis. Šiose porose nuolat vyksta kova dėl lyderio pozicijos.

2 – Abejojantis, jautrus, prisitaikantis prie kitų žmogus. Dvejetukai išsiskiria išmintimi, nuovokumu. Santykiuose su „vienetukais“ gimsta skaičius 3, simbolizuojantis harmoningą naujovių siekimą. Šie žmonės sukuria dinamišką, kūrybingą sąjungą. Dvejetukas ir dvejetukas sudaro 4 – porą, darniai ieškančią abiem taip svarbaus tvirto pagrindo po kojomis.

3 – Nepataisomas optimistas, kūrybinga asmenybė. Nuolat ieško kažko naujo, išbarsto savo idėjas ir energiją, retai kada baigia pradėtus darbus. Du trejetukai sudaro šešetą – deivės Veneros skaičių. Ši sąjunga bus harmoninga, abiem pusėm patogi, darni.

4 – Tipiškas konservatorius. Kiekvienas jo krustelėjimas pagrįstas svariais argumentais. Tikslus, apskaičiuojantis, numatantis kelis žingsnius į priekį žmogus – jis geba atkakliai siekti savo tikslo. Jei į porą suėjo du ketvertukai – jų santykiai bus labai nuoseklūs. Jų suma sudaro 8 – begalybės, pasikartojimo, žmogaus sielos persikūnijimo simbolį. Dviejų ketvertukų santykiai dažnai būna lemtingi.

5 – Svajotojų ir nuotykių ieškotojų skaičius. Šie žmonės tvirtai stovi ant kojų, geba blaiviai vertinti situaciją. Nors dažnai jiems koją pakiša apgaulingos iliuzijos. Du penketukai šalia – tai amžina priešybių kova, juk jų suma sudaro vienetą. Šioje kovoje grūdinama dvasios stiprybė ir valia.

6 – Šis žmogus neįsivaizduoja savęs be kolektyvo. Jis greitai perpranta žmones, supranta jų jausmus, nuotaikas, lengvai „pagauna“ jų silpnybes. Tai idealus draugas. Su juo kiekvienas jausis jaukiai ir patogiai.

7 – Jis išmintingas ir apdairus, bet jo viduje nuolat vyksta kova su pačiu savimi. Jis jautrus, pažeidžiamas, linkęs į savigraužą. Galbūt todėl į porą suėję du septynetukai sudaro gana konfliktišką sąjungą. Jei poros vardų skaitmenų suma lygi penkiems – santykiai rutuliojasi žaibiškai, tačiau partneriai vienas kitam nuolat primena, kad jie turi ne tik gerųjų savybių, bet ir ydų.

8 – Ryškiausios šio žmogaus savybės – energingumas, veržlumas, garbės troškimas. Jis valingas ir atkaklus, profesionaliai siekia savo tikslų, tad geba įgyvendinti netgi tai, kas kitiems atrodo tik tuščia svajonė. Tačiau du aštuonetukai – sudėtinga pora. Kartu jie sudaro skaičių 7, tarpinis skaičius – 16. Tai ardantis, griaunantis skaičius. Bet jei jo poveikį partneriai įveiks – pora bus itin tvirta.

9 – Tai padorūs, sąžiningi, garbingi žmonės. Perpranta kitų silpnąsias vietas, bet retai kada tuo naudojasi, santykiuose su aplinkiniais išlaiko pagarbų atstumą. Du devintukai – tobula pora, net ir jų suma lygi devynetui. Šie žmonės mylės vienas kitą ilgai, jų sąjunga bus harmoninga ir įdomi aplinkiniams.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (80)
  Komentuoti

  Pramogos

  „Naujos pupytės“
  Oksana Pikul-Jasaitienė grįžta į „Naujas pupytes“ – grupę palieka viena narė 2016.05.26 17:43 Jau dešimtmetį egzistuojanti grupė „Naujos pupytės“ – atsinaujina: merginų grupės lyderė Oksana-Pikul-Jasaitienė grįžta į sceną. Tuo tarpu netrukus kūdikio susilauksianti Vita Jakutienė gerbėjų liūdesiui – palieka kolektyvą. „Aš tikėjausi, kad tyliai grįšiu ir vėl įnersiu į savo mėgstamą veiklą. Tačiau, panašu, kad taip ...
  Renginio akimirka (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Britai Vilniuje pademonstravo 2016-aisiais madingiausias plaukų spalvas ir kirpimus 2016.05.26 17:30 Mūsų darbo tikslas – padaryti žmones laimingus, - teigia grožio pasaulyje gerai žinomos Allilon kompanijos įkūrėjai Johnny Othona ir Pedro Inchenko. Demonstruodami savo meistriškumą, Vilniuje jie pristatė madingiausias šių metų plaukų spalvas ir įspūdingus kirpimus. Johnny ir Pedro neslepia, jog Anglijoje natūralių plaukų ...
  Beyonce, Jay Z (nuotr. Vida Press)
  Šios nuotraukos paneigė gandus apie Beyonce ir Jay-Z skyrybas 2016.05.26 16:37 Beyonce praėjusį mėnesį pribloškė gerbėjus specialia jos slapto vizualinio albumo peržiūra per HBO, kurios metu, kaip atrodė, daug dėmesio buvo skirta jos vyro ištikimybės per aštuonerius bendro gyvenimo metus klausimui. Per tą 60 minučių trukmės filmą dainininkė pakvietė žiūrovus į išdavystės ir susitaikymo kelionę, kuri ...
  Interneto sensacija: sužinokite, kodėl žmonės fotografuoja akinius (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Metų pokštas: ant žemės palikti akiniai tapo interneto sensacija (1) 2016.05.26 15:52 Keli paaugliai San Franciske sukėlė tikrai komišką situaciją, o tereikėjo visai nedaug. Vietiniame muziejuje šmaikštaujantys jaunuoliai ant žemės paliko akinius, o nesupratę lankytojai ne tik įdėmiai analizavo eksponatą, bet ir jį fotografavo. Nesusipratusius žmones užfiksavo pokšto autoriai, o paviešintos nuotraukos ...
   Dj Sezzy su žmona (nuotr. Organizatorių)
  Reperis Sezzy apie skyrybas su žmona: aš tikrai nenoriu to komentuoti 2016.05.26 15:16 Pranešama, jog žinomas šalies reperis ir didžėjus Sezeris Saylikas, kuris geriau pramogų pasaulyje žinomas Sezzy vardu, skiriasi su žmona Agne. tv3.lt naujienų portalui susisiekus su atlikėju, turkų kilmės vyras nenoriai kalbėjo apie šią situaciją: „Aš tikrai nenoriu to komentuoti. Ačiū už supratingumą“, - nedaugžodžiavo ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 26 d.
  Alytus
  +8
  2.2 m/s
  Kaunas
  +8
  2.2 m/s
  Vilnius
  +9
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +8
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +6
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +9
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +9
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +9

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 26 d.
  Alytus
  +8
  2.2 m/s
  Kaunas
  +8
  2.2 m/s
  Vilnius
  +9
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +8
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +6
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +9
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +9
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +9
  Į viršų