Lina Petrauskienė/ELTA nuotr.

Lina Petrauskienė/ELTA nuotr.

XIII-ojo „A lygos“ turo rungtynių tarp „Šiaulių“ ir „Žalgirio“ pirmajame kėlinyje dėl patirtos traumos svečių legionierius iš Prancūzijos Goranas Jerkovičius iš aikštės buvo išneštas neštuvais. Anksčiau nei tikėjosi puolėjas baigė ne tik rungtynes, bet ir 2010 metų sezoną: po išsamių tyrimų paaiškėjo, jog legionieriui plyšo kryžminiai kelio raiščiai.

„Turėjau kamuolį, bandžiau apgauti varžovą ir sukausi, tačiau varžovas įsirėžė į mano kelį ir jam kažkas atsitiko. Negaliu paeiti, negaliu net pajudinti kojos. Jaučiuosi nekaip. Laukiu operacijos,“ – sakė traumą patyręs G. Jerkovičius.

Pasak VMFD „Žalgirio“ vyr. kineziterapeuto Dainiaus Pavilonio, futbolininkui visiškai nuplyšo priekinis kryžminis raištis, įplyšo vidinis meniskas. Komandos gydytojas jau tariasi dėl legionieriaus operacijos. Puolėjo laukia mažiausiai pusės metų reabilitacija.

Šiame „A lygos“ čempionate G. Jerkovičius aikštėje pasirodė šešeriose rungtynėse, sužaidė 278 minutes, įmušė 1 įvartį ir užsidirbo 1 geltoną kortelę.

Parašyk komentarą


  Sportas

  L. Suarezas, Neymaras ir Lionelis Messi (nuotr. SCANPIX)
  „Barcelona“ sulaukė daugiamilijoninio pasiūlymo iš „Pepsi“ 2016.02.11 13:42 Amerikoje vykusių „Super Bowl 50” varžybų metu susitiko  „Barcelonos“ futbolo klubo ir gaiviųjų gėrimų „Pepsi“ vadovai. Tikslas – susitarti dėl reklamos ant klubo marškinėlių. Šiuo metu „katalonai” derasi dėl sutarties pratęsimo su savo pagrindiniu rėmėju "Qatar Airways", bet kortas gali sumaišyti ...
  Jonas Mačiulis (nuotr. SCANPIX)
  Eurolygoje Jono Mačiulio klubas svečiuose nugalėjo Rimo Kurtinaičio auklėtinius 2016.02.11 21:55 Ketvirtą pergalę prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo septintojo turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą aštuonių ekipų F grupėje pakilo Eurolygos čempionas Madrido „Real“ (Ispanija) klubas su Jonu Mačiuliu, ketvirtadienį svečiuose 93:82 (26:26, 17:24, 28:19, 22:13) ...
   Ignatas konovalovas (asm. alb. nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
  Ignatas Konovalovas su komanda laimėjo pirmąjį dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą 2016.02.11 19:33 Ketvirtadienį Prancūzijoje prasidėjusių pirmųjų „La Mediterraneene“ keturių dienų dviratininkų lenktynių etapą laimėjo Prancūzijos FDJ komanda, kurioje pedalus mina ir Ignatas Konovalovas.
  Deividas Šemberas (nuotr. V. Aleksandravičiaus)
  Lietuvos futbolo A lygos starte – čempiono ir vicečempiono dvikova 2016.02.11 17:25 Naujasis A lygos čempionatas prasidės kovo pradžioje. Tikslios rungtynių datos ir laikai paaiškės artimiausiu metu. Čempionate varžysis aštuonios komandos: Vilniaus „Žalgiris“, Trakų „Trakai“, Klaipėdos „Atlantas“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“, Utenos „Utenis“, Kauno „Stumbras“ ir Jonavos „Lietava“. Visos ...
  Daviso taurė. Laurynas Grigelis ir Ričardas Berankis prieš Ilją Marčiunko ir Denisą Molčianovą (antroji diena) (nuotr. Eimanto Genio)
  Lauryno Grigelio bei italo duetas iškopė į ITF teniso turnyro dvejetų varžybų pusfinalį 2016.02.11 16:58 Sėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Egypt F4 Futures“ vyrų teniso turnyro Egipte dvejetų varžybas tęsia trečioji pagal reitingą Lauryno Grigelio ir italo Claudio Fortunos pora. Ketvirtadienį ketvirtfinalyje lietuvio bei italo duetui įskaityta pergalė prieš mačo dėl vieno iš žaidėjų traumos nebaigusią ...


  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  • Filmai. Žudymo žaidimai Filmai. Žudymo žaidimai
  • Filmai. Virusas Filmai. Virusas
  Penktadienis, 2016 m. vasario 12 d.
  Alytus
  0
  4.5 m/s
  Kaunas
  0
  4.5 m/s
  Vilnius
  -1
  4.5 m/s
  Panevėžys
  -1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  0
  4.5 m/s
  Utena
  -1
  4.5 m/s

  Vilnius

  Sniegas
  -1
  Sniegas
  Toks jausmas lyg būtų -1

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Penktadienis, 2016 m. vasario 12 d.
  Alytus
  0
  4.5 m/s
  Kaunas
  0
  4.5 m/s
  Vilnius
  -1
  4.5 m/s
  Panevėžys
  -1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  0
  4.5 m/s
  Utena
  -1
  4.5 m/s

  Vilnius

  Sniegas
  -1
  Sniegas
  Toks jausmas lyg būtų -1