Vaida Genytė (Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.)

Vaida Genytė (Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.)

„Mano dieta kitas moteris gali traumuoti“, - „Klubas.lt“ portalui sakė dvidešimties kilogramų atsikračiusi daininkė Vaida Genytė.

,,Tai yra labai drastiška dieta, kurios aš nesiūlau niekam imtis“, - dar kartą perspėja V. Genytė.

Savo figūra nepatenkinta V. Genytė sprendimą, kad reikia keistis priėmė dar prieš dešimt metų. Norimą efektą pasiekti, kaip bebūtų, dainininkei prireikė ilgo darbo su savimi. Jau dešimtmetį ji nevalgo bet ko ir bet kaip.

Prieš pradėdama laikytis dietos, V. Genytė kurį laiką derino maisto produktus – pagal tradicinį sveikos gyvensenos modelį, kai mėsa valgoma tik su daržovėmis, bulvės tik su daržovėmis ir panašiai.

Pasirodo, sunkiausia dainininkei buvo pirmosiomis dienomis, kai ji pradėjo gyventi pagal savo susikurtą dietos scenarijų. Ji pirmas tris-keturias dienas dainininkė tik gėrė vandenį ir sultis.

,,Tai buvo iškrova. Po to pradėjau skaičiuoti kalorijas. Iš pradžių jų skaičių sumažinau iki aštuonių šimtų kalorijų per dieną, dar vėliau – iki keturių šimtų. Būdavo taip, kad parsineši braškių ir susiskaičiuoji, kad jų per dieną gali suvalgyti kokias šešias... Ir taip – apie tris savaites. Bet man ši dieta labai tiko – išsivalė organizmas ir nejaučiau nei galvos svaigimo, nei silpnumo, neatsirado jokių problemų, o tik palengvėjimas. Mačiau besikeičiančias linijas ir mane tai įkvėpdavo dirbti toliau – tai yra darbas“, - portalui „Klubas.lt“ atviravo Vaida Genytė.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (3)
  Komentuoti

  Pramogos

  Siobhan Atwell (nuotr. Instagram)
  Stulbinanti gražuolė, kuri anksčiau buvo vaikinas: man patinka, kai apie mane sako „ji“ 2016.05.29 16:54 Juodi ilgi plaukai, liekna figūra ir tiesiog angeliški veido bruožai – Siobhan Atwell traukia vyrų žvilgsnius ir moterims kelia pavydą, o „Vogue“ jai žada supermodelio sėkmę. 22 metų mergina jau fotografavosi „H&M“, „Hood by Air“, „Nylon Magazine“ reklamos kampanijoms, o ateityje tikisi dirbti su tokiais dizaineriais, ...
  Atostogos „Kata Rocks“ turizmo komplekse Tailande (nuotr. Instagram)
  Kur atostogauja pasaulio turtingieji: ši vieta užburia prabanga ir gamtos grožiu 2016.05.29 15:50 Žydras dangus ir bekraštė jūra, užburiančio grožio paplūdimiai, privatūs baseinai, subtiliai prabangūs viešbučio kambariai, kiekvieną jūsų norą pasiryžęs išpildyti personalas ir visiškas privatumas. Apie tokias atostogas svajoja daugelis, o jei turite pakankamai pinigų – galite šią svajonę įgyvendinti. Praėjusių metų ...
  Agnė Jagelavičiūtė ir Saugirdas Vaitulionis (nuotr. Fotodiena.lt)
  Agnė Jagelavičiūtė parduoda per „Sidabrinių gervių“ ceremoniją vilkėtą suknelę 2016.05.29 15:17 Vis daugiau Lietuvos garsenybių pasisako už atsakingą vartojimą. Ne išimtis ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė, ne kartą pasisakiusi, kad nuostata prabangų drabužį dėvėti tik vieną sykį – pasenusi ir tikrai nebemadinga. Pati A. Jagelavičiūtė vos prieš porą dienų, penktadienį, vykusiuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ ...
  Antgamtinės būtybės (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Tai, kas „gimė“ sėti baimę, kelia vien juoką: antgamtiški reiškiniai ar fotošopo įgūdžiai? (1) 2016.05.29 14:41 Tai, kas turėjo bauginti – sukelia tik juoką ir yra palydima pašaipomis. Kol vieni internete bando platinti siaubą keliančias nuotraukas, kiti kaltina juos apgavyste ir retsykiais dar net pasiūlo patobulinti fotošopo įgūdžius. Ne paslaptis, kad mistiški reiškiniai masina žmones. Visiems norisi pamatyti daugiau nei yra. ...
  Per išleistuves mokykloje – striptizo šou (nuotr. YouTube)
  Taip švenčia abiturientai: per išleistuves mokykloje – striptizo šou Mokytojai davė leidimą(1) 2016.05.29 14:22 Mokyklos išleistuvės – viena svarbiausių švenčių paauglių gyvenime, tad nenuostabu, kad jaunuoliai stengiasi ją paminėti kuo originaliau ir įsimintiniau. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip Luitpoldo gimnazijos (Miunchenas, Vokietija) abiturientai per mokyklos baigimo šventę stebi tikrų tikriausią striptizo šou.

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +15
  2.2 m/s
  Kaunas
  +14
  4.5 m/s
  Vilnius
  +14
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +14
  4.5 m/s
  Utena
  +14
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +14
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +15
  2.2 m/s
  Kaunas
  +14
  4.5 m/s
  Vilnius
  +14
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +14
  4.5 m/s
  Utena
  +14
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +14
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14
  Į viršų