Vaida Genytė (Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.)

Vaida Genytė (Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.)

„Mano dieta kitas moteris gali traumuoti“, - „Klubas.lt“ portalui sakė dvidešimties kilogramų atsikračiusi daininkė Vaida Genytė.

,,Tai yra labai drastiška dieta, kurios aš nesiūlau niekam imtis“, - dar kartą perspėja V. Genytė.

Savo figūra nepatenkinta V. Genytė sprendimą, kad reikia keistis priėmė dar prieš dešimt metų. Norimą efektą pasiekti, kaip bebūtų, dainininkei prireikė ilgo darbo su savimi. Jau dešimtmetį ji nevalgo bet ko ir bet kaip.

Prieš pradėdama laikytis dietos, V. Genytė kurį laiką derino maisto produktus – pagal tradicinį sveikos gyvensenos modelį, kai mėsa valgoma tik su daržovėmis, bulvės tik su daržovėmis ir panašiai.

Pasirodo, sunkiausia dainininkei buvo pirmosiomis dienomis, kai ji pradėjo gyventi pagal savo susikurtą dietos scenarijų. Ji pirmas tris-keturias dienas dainininkė tik gėrė vandenį ir sultis.

,,Tai buvo iškrova. Po to pradėjau skaičiuoti kalorijas. Iš pradžių jų skaičių sumažinau iki aštuonių šimtų kalorijų per dieną, dar vėliau – iki keturių šimtų. Būdavo taip, kad parsineši braškių ir susiskaičiuoji, kad jų per dieną gali suvalgyti kokias šešias... Ir taip – apie tris savaites. Bet man ši dieta labai tiko – išsivalė organizmas ir nejaučiau nei galvos svaigimo, nei silpnumo, neatsirado jokių problemų, o tik palengvėjimas. Mačiau besikeičiančias linijas ir mane tai įkvėpdavo dirbti toliau – tai yra darbas“, - portalui „Klubas.lt“ atviravo Vaida Genytė.

portalai@tv3.lt

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "Tele-3" sutikimo draudžiama.

Skaityti komentarus 3 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Karališkoji šeima (nuotr. Vida Press)
  15 nuotaikingų faktų apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą (1) 2015.11.30 14:02 Didžiosios Britanijos monarchijos istorija skamba įspūdingai netgi ir tiems, kurie tiesiogiai su ja nesusidūrę. Štai keliolika faktų apie garsiausią karališką šeimą visame pasaulyje. Pirmoji princo Williamo meilė – Cindy Crawford. Kai jam buvo 13 metų, jo mama supermodelį pakvietė į svečius arbatos. 2002-aisiais pop ...
  D. Butkutės transformacijos (nuotr. fotobankas.lt)
  Prabilo Džordanos Butkutės koncerto organizatorė: dideli įgeidžiai, grėsmė dėl teroristų ir per daug alkoholio 2015.11.30 18:05 Penktadienį Londone įvykęs Džordanos Butkutės koncertas virto tikru skandalu. Po girtų merginų peštynių čia koncertuoti atsisakė Andrius Mamontovas, o kiti žinomi žmonės ėmė peikti organizatorius.
  Mindaugas Rainys
  Gimtadienį švenčiantis Mindaugas Rainys atviras: tikrąjį mane pažįsta tik artimiausi žmonės IŠSKIRTINIS INTERVIU 2015.11.30 11:07 „Noriu tikėti, kad kiti mane mato kaip nuoširdų žmogų, tačiau yra tikrai daug sričių, kur aš neparodau tikrojo savęs. Noriu save apsaugoti, tačiau kasmet keičiuosi, tampu atviresnis“, - ramiai, lėtai, tačiau nesistengdamas rinkti žodžių kalba Mindaugas Rainys (29 m.). Tai yra mano pirmoji pažintis su TV3 televizijos ...
  Gerda Stiklickienė (nuotr. TV3)
  „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė taps laidos vedėja (6) 2015.11.30 13:09 TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė šį kartą neapsirengė raudono kostiumo: pasipuošusi kuklia, tačiau elegantiška suknele ji pirmą kartą pasisveikino su žiūrovais iš didžiosios „TV Pagalbos“ studijos. „Nebuvo dvejonių, kad nesugebėsiu ar nemokėsiu, pasitikėjau savimi ir stengiausi kaip įmanydama“, – ...
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis (nuotr. YouTube)
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis VAIZDO ĮRAŠAS(6) 2015.11.30 13:26 Didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ žvaigždė Monika Pundziūtė gali ramiai laukti tiesioginių transliacijų, nes ji buvo viena iš keturių merginų, perėjusių „Kėdžių iššūkį“. Vis dėlto po vakar vykusių grupių pasirodymų pasitraukti teko Melani ir Tito duetui. Panašu, jog talentinga mergina nesiruošia nuleisti rankų ...  Vytis

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +3
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +3
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Šlapdriba
  +2
  Šlapdriba
  Toks jausmas lyg būtų -3

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Skonio lenktynės

  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +3
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +3
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Šlapdriba
  +2
  Šlapdriba
  Toks jausmas lyg būtų -3