Drąsius Kedys (Modesto Patašiaus (lrytas.lt) nuotr.)

Drąsius Kedys (Modesto Patašiaus (lrytas.lt) nuotr.)

Ką išgyvena persekiojami ir medžiojami žmonės? Žmonės, visa savo esybe įrodinėjantys, kad Andrius Ūsas - nė pirštu neprisilietęs prie mažametės, o prokurorų jam pareikšti kaltinimai - duoklė politikieriams ir triukšmadariams, tačiau ne teisingumui? Tai, kad šįkart, nuvykę filmuoti į Kauno rajoną, "Abipus sienos" žurnalistai tapo šokiruojančio įvykio liudininkais - atsitiktinumas, kokių šioje istorijoje ne tiek ir daug.

"Andriaus - tvirtas charakteris. Jis nesitaiksto su neteisybe. Dėl to ir kenčia. Ir aš šiuo atveju sūnų palaikysiu ir ateityje, jei gyvas būsiu", -  tuomet filmavimo metu mums sakė Aleksandras Ūsas.

Viešai žeriami neįtikėtini kaltinimai paliko gilius randus tiek Andriaus Ūso, tiek ir jo tėvų Aldonos ir Aleksandro šeimos gyvenime. Tėvas, kažkada sudaręs galimybes Andriui užsiimti verslu, ragino jį ir šiuo sudėtingu laikotarpiu nesižeminti prieš niekadėjus. Nors aplinkiniai matė - paties tėvo sveikata nėra geležinė.

Žinia, kurią laidos grupė gavo praėjus vos pusvalandžiui po Aleksandro filmavimo buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus. Jis sukniubo šalia savo darbovietės, glausdamas ranką prie širdies. Negalėdamas susitaikyti su mintimi, kad palūžo, kai Andriui jo parama labiausiai reikalinga.

"Už viską jie atsakys. Ir prieš Dievą, ir prieš įstatymus", - tai Andriaus Ūso žodžiai, kuriuos jis ištarė lėkdamas paskui greitosios pagalbos automobilį. Širdgėla vyrą užvaldė supratus, kad beprotybė ir jo šeimos persekiojimas tęsiasi.

Kiek dar jiems reikalinga aukų, kraujo ir ašarų? Už ką prieš spalio 5-osios įvykius Kaune teisėja Neringa Venckienė broliui patikėjo net 300 000 litų? Kodėl ieškomas bėglys važinėjo savo sesers vardu registruotu lizinguojamu automobiliu "Mercedes", kurio valstybinis numeris su trimis devynetais nepadarytų Kaune gėdos nė patiems "daktarams"? Kodėl ji rašė skundus už Drąsių Kedį, ir net pati tuos raštus išsiuntė nužudymo dieną? Pagaliau kur ir su kuo pirmosiomis įtariamojo bėglio paieškų dienomis laiką leido Nerša vadinamos moters vyras Aidas?..Bylos paslaptys ir šokiruojanti realybė - trečiadienį 19.40  publicistikos laidoje "Abipus sienos", tik per LNK.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (47)
  Komentuoti

  Laisvalaikis

  Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
  „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko E. Vitulskienė (8) 2012.10.08 07:23 „Paskutinis traukinys“ – tokia tema buvo užduota LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjams. Poros temą traktavo laisvai. Vienus paskutinis traukinys vežė į praeitį, kitus - prie Santuokų rūmų, trečius į depą, o ketvirtus - net į raudonųjų žibintų kvartalą.
  Vytautas Kernagis (Fotodiena.lt/Andrius Petrulevičius)
  Skaitytojo naujiena: tyčiotis iš mirusiųjų – negražu (11) 2012.09.12 21:30 Vienos iškiliausių Lietuvos istorijoje asmenybių – maestro Vytauto Kernagio – atminimas, akivaizdu, ne visiems atrodo vertas pagarbos. Balsas.lt skaitytojas pasipiktino, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ yra sukurtas Vytauto Kernagio profilis, kuriame naudojama originali maestro nuotrauka ir kone stengiamasi ...
  Antroji kelionės diena. Prie Oslo gyvenantis pažįstamas Sigitas (viduryje) net dukart suteikė keliauninkams (iš kairės: Mindaugas, Kęstutis, Tomas ir Vaidas) prieglobstį. Vaido Bičkaus asmeninio archyvo nuotraukos (nuotr. Organizatorių)
  Atostogos motociklu: išbandymas kūnui, poilsis protui (7) 2012.09.08 23:40 Viskas prasideda nuo idėjos. Kelionė motociklais – ne išimtis. Žiemą keturių draugų – Vaido, Kęstučio, Mindaugo ir Tomo – galvose kilo išganinga mintis: sėsti ant „plieninių žirgų“ ir leistis į nuotykį Skandinavijos serpantinais. Kaip tarę, vaikinai ėmė ir padarė. Rugpjūčio pradžioje, pasikinkę „Yamaha“, „Aprilia“, ...
  A. Kontrimas (nuotr. TV3)
  A. Kontrimas: filmuodamasis jaučiuosi kaip danguje 2012.09.07 15:32 Šią savaitę TV3 eteryje debiutavusio ketvirtojo „Naisių vasaros“ sezono filmavimo aikštelėje – išbandymų metas. Jau kitą savaitę eteryje pasirodys naujasis Naisių kaimo paštininkas Jonas, kurį vaidins 202 centimetrų ūgio įspūdingo stoto ir linksmų plaučių šiaulietis Arūnas Kontrimas. Aikštelėje jam teko neeilinis iššūkis ...
  Šrekas (nuotr. TV3)
  Išdalinti kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai 2012.09.07 15:20 Vakar Beverli Hilse vykusioje JAV Kino meno ir mokslo akademijos (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) ceremonijoje apdovanojimus pelnė kino ir meno industrijoje nusipelnę veikėjai – Jeffrey Katzenbergas, Halas Needhamas, D.A. Pennebakeris ir Georgeas Stevensas, Jaunesnysis.

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +27
  4.5 m/s
  Kaunas
  +27
  2.2 m/s
  Vilnius
  +28
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +27
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +27
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +16
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +28
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +27
  4.5 m/s
  Kaunas
  +27
  2.2 m/s
  Vilnius
  +28
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +27
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +27
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +16
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +28
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16
  Į viršų