Lietuvoje muzikos kompanija „Muzikos bomba“ spalio 19 dieną mini septynioliktus veiklos metus muzikos industrijoje.

Visiems muzikos klausytojams šią dieną duris atveria atsinaujinusi ir išaugusi muzikos įrašų internetinė parduotuvė „Muzikosbomba.lt“.

Šiuos metus „Muzikos bomba“, valdanti išvystytą muzikos įrašų parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje, skiria internetinės prekybos plėtrai ir atnaujina elektroninės prekybos parduotuvę. Joje muzikos mylėtojams siūlomas rekordinis virš 500 000 Lietuvos ir užsienio atlikėjų įrašų kiekis.

Šiuo metu tai gausiausia pardavimui skirtų įrašų kolekcija Baltijos šalyse. „Pagrindinis „Muzikos bombos“ parduotuvių tikslas visada buvo išlikti moderniausia muzikos prekių parduotuve su didžiausia muzikos pasiūla. Internetinę parduotuvę atnaujinti mintis kilo tada, kai supratome, kad tokiu būdu galime pasiekti žymiai daugiau muzikos mylėtojų ir jiems pasiūlyti tokią muzikos pasiūlą, kokios negalėtume sutalpinti tarp keturių sienų“, -  apie idėją pasakojo „Muzikos bombos“ direktorius Lauras Lučiūnas.

Atsinaujinusios internetinės „Muzikos bomba“ virtualiose lentynose muzikos mylėtojai ras ne tik didelę atlikėjų įvairovę, bet savo mėgiamą muziką galės įsigyti įvairiais formatais – kompaktinėse plokštelėse, koncertų DVD, plokštelėse. Taip pat lankytojai galės išsirinkti muzikantų atributikos, biografinių knygų. „Muzikosbomba.lt nėra tik internetinis puslapis – tai dar vienas „Muzikos bombos“ padalinys, kur sau prekę ras ir išrankiausias melomanas“, - žadėjo L. Lučiūnas.

Aktyvi įvairių sektorių prekybinė veikla internete skatina naujų pirkimo įpročių formavimąsi. Parduotuvės įkūrėjai pastebi, kad Lietuvoje pasaulinės internetinės prekybos tendencijos jau nebe naujiena. Kita vertus, lietuviai dar vis mokosi pirkti patinkančio atlikėjo įrašus ir klausytis muziką legaliai.

Gairės:  lauras lučiūnas
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (3)
  Komentuoti

  Laisvalaikis

  Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
  „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko E. Vitulskienė (8) 2012.10.08 07:23 „Paskutinis traukinys“ – tokia tema buvo užduota LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjams. Poros temą traktavo laisvai. Vienus paskutinis traukinys vežė į praeitį, kitus - prie Santuokų rūmų, trečius į depą, o ketvirtus - net į raudonųjų žibintų kvartalą.
  Vytautas Kernagis (Fotodiena.lt/Andrius Petrulevičius)
  Skaitytojo naujiena: tyčiotis iš mirusiųjų – negražu (11) 2012.09.12 21:30 Vienos iškiliausių Lietuvos istorijoje asmenybių – maestro Vytauto Kernagio – atminimas, akivaizdu, ne visiems atrodo vertas pagarbos. Balsas.lt skaitytojas pasipiktino, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ yra sukurtas Vytauto Kernagio profilis, kuriame naudojama originali maestro nuotrauka ir kone stengiamasi ...
  Antroji kelionės diena. Prie Oslo gyvenantis pažįstamas Sigitas (viduryje) net dukart suteikė keliauninkams (iš kairės: Mindaugas, Kęstutis, Tomas ir Vaidas) prieglobstį. Vaido Bičkaus asmeninio archyvo nuotraukos (nuotr. Organizatorių)
  Atostogos motociklu: išbandymas kūnui, poilsis protui (7) 2012.09.08 23:40 Viskas prasideda nuo idėjos. Kelionė motociklais – ne išimtis. Žiemą keturių draugų – Vaido, Kęstučio, Mindaugo ir Tomo – galvose kilo išganinga mintis: sėsti ant „plieninių žirgų“ ir leistis į nuotykį Skandinavijos serpantinais. Kaip tarę, vaikinai ėmė ir padarė. Rugpjūčio pradžioje, pasikinkę „Yamaha“, „Aprilia“, ...
  A. Kontrimas (nuotr. TV3)
  A. Kontrimas: filmuodamasis jaučiuosi kaip danguje 2012.09.07 15:32 Šią savaitę TV3 eteryje debiutavusio ketvirtojo „Naisių vasaros“ sezono filmavimo aikštelėje – išbandymų metas. Jau kitą savaitę eteryje pasirodys naujasis Naisių kaimo paštininkas Jonas, kurį vaidins 202 centimetrų ūgio įspūdingo stoto ir linksmų plaučių šiaulietis Arūnas Kontrimas. Aikštelėje jam teko neeilinis iššūkis ...
  Šrekas (nuotr. TV3)
  Išdalinti kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai 2012.09.07 15:20 Vakar Beverli Hilse vykusioje JAV Kino meno ir mokslo akademijos (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) ceremonijoje apdovanojimus pelnė kino ir meno industrijoje nusipelnę veikėjai – Jeffrey Katzenbergas, Halas Needhamas, D.A. Pennebakeris ir Georgeas Stevensas, Jaunesnysis.

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +13
  2.2 m/s
  Kaunas
  +11
  -
  Vilnius
  +12
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +11
  -
  Klaipėda
  +12
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +11
  2.2 m/s
  Utena
  +11
  -

  Vilnius

  weather value Mostly clear
  +12
  weather value Mostly clear
  Toks jausmas lyg būtų +12

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +13
  2.2 m/s
  Kaunas
  +11
  -
  Vilnius
  +12
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +11
  -
  Klaipėda
  +12
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +11
  2.2 m/s
  Utena
  +11
  -

  Vilnius

  weather value Mostly clear
  +12
  weather value Mostly clear
  Toks jausmas lyg būtų +12
  Į viršų