Ivano Neumyvakino knygoje „Auksinis ūsas: mitai ir realybė“ - visa tiesa apie augalą, kuris gydo visas ligas… Tačiau neteisingai vartojamas, gali pražudyti

Auksinio ūso antpilai gali pastatyti žmogų ant kojų. Tinkamai jį panaudojus, galima ilgai ir sveikai gyventi. Daugelis laiko auksinį ūsą geriausiu biostimuliatoriumi, atkuriančiu ir keleriopai sustiprinančiu gyvybines jėgas. Tai augalas, slepiantis savyje neįkainojamus turtus, todėl laikomas sveikatos eliksyru. Tačiau neteisingai vartojamas, auksinis ūsas gali sukelti nepageidaujamų šalutinių reiškinių ir rimtų sveikatos problemų. Kiek tiesos yra šiuose teiginiuose, kur mitai, o kur realybė, pagaliau sužinosite perskaitę šią pripažinto medicinos autoriteto knygą apie auksinį ūsą.

Žmonės auksinį ūsą vadina įvairiai: Tolimųjų Rytų ūsas, gyvasis plaukas, drakono žolė, Veneros plaukas, kukurūzas, naminis ženšenis, o moksliškai – kvapioji kalizija (callisia fragrans). Vaistines iš tiesų iš Pietų Amerikos kilusio augalo savybes lemia biologiškai aktyvios medžiagos — neįprastos sudėties flavanoidai ir augaliniai steroidai. Auksinio ūso sultyse yra daug žmogaus organizmui labai svarbių medžiagų, kaip geležis, chromas, varis, nikelis. Šio augalo sultis galima vadinti „gyvuoju vandeniu“, nes puikiai gydo žaizdas, odos ligas, o nuoviras kambario temperatūroje nerūgsta kelis mėnesius.

AUKSINIO ŪSO PLIUSAI

Auksinio ūso sultimis gydoma nudegimai, opaligė, reumatas, bronchinė astma, cukrinis diabetas, vėžys, jos veikia kaip diuretikas. Antpilai tonizuoja ir stiprina organizmą, slopina net chroniškus uždegimus. Gydantis auksiniu ūsu, kraujyje sumažėja cukraus kiekis, pagerėja savijauta, padidėja darbingumas, atsiranda daugiau jėgų, mažėja troškulys.
Reguliariai vartojant auksinio ūso antpilą, išsivalo virškinamasis traktas, nebevargina rėmuo, normalėja tuštinimasis, valosi organizmas, šalinami teršalai, smulkūs akmenys ir smėlis iš inkstų, traukiasi inkstų bei šlapimtakių akmenligė. Išsivalius organizmui, žmogus tampa aktyvesnis ir darbingesnis, daugeliui pagerėja regėjimas ir sumažėja kraujospūdis…AUKSINIO ŪSO MINUSAI

Tačiau prieš pradėdami savarankišką gydymą, būtinai perskaitykite šią knygą, nes šio augalo preparatai sukelia daug šalutinių reiškinių: stiprią alergiją, alerginį dermatitą, balso stygų pažeidimą ir pan., ypač jeigu žmogaus imunitetas nusilpęs. Net liaudies medicinos žyniuoniai pabrėžia, kad auksinį ūsą reikia vartoti atsargiai, su saiku ir protu.

Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas – profesorius, medicinos mokslų daktaras, Nacionalinės premijos laureatas, tikrasis Rusijos gamtos mokslų akademijos narys, daugiau kaip 200 mokinių darbų autorius, nusipelnęs išradėjas, užpatentavęs 85 išradimus, nuo 1959 m. tiesiogiai dirba kosminės medicinos srityje. Būdamas unikalaus stacionaro – kosminės ligoninės erdvėlaivyje – kūrėjas, Ivanas Pavlovičius ne tik koordinuoja geriausius šios srities specialistus Rusijoje, bet ir pats kuria naujus principus, metodus bei būdus, kaip suteikti medicinos pagalbą kosmonautams įvairios trukmės skrydžių metu.  

Daugiau kaip keturis dešimtmečius žmonių gydymui ir sveikatinimui paskyrusio Neumyvakino pavardė gerai žinoma ne vien profesionalams, bet ir tiems, kurie renkasi alternatyviąją, neoficialią mediciną. Jis yra tradicinės liaudies medicinos profesionalų asociacijos prezidiumo narys, pelnęs aukščiausią šios srities apdovanojimą - gintarinę „Magistro žvaigždę“.

Didžioji jo tyrinėjimų dalis skirta optimalių gydymo metodų ir įvairių ligų profilaktikos priemonių paieškai, darant netiesioginį poveikį organizmui pasitelkiant įvairius liaudiškus gydymo metodus ir priemones. Mokslininko įsitikinimu, medicinos ateitis - derinti tradicinę ir liaudies mediciną, susieti fizinį ir dvasinį gyvenimą.

Remdamasis kompleksinių tyrimų, atliktų su geriausiais medicinos srities specialistais, rezultatais, I.P.Neumyvakinas padarė išvadą, kad:


* Žmogus yra savaime susireguliuojanti ir atsistatanti bioenerginė sistema, kurioje viskas tarpusavyje susiję ir viena nuo kito priklauso, o atsparumo resursai visada didesni nei žalojančių faktorių poveikis.

* Kiekviena liga turi bendrus funkcinius požymius ir pirmiausia yra nulemta bioenerginės pusiausvyros sutrikimo ir nusilpusios imuninės sistemos, jungiamųjų audinių struktūrų užterštumo šlakais. Pašalinus šiuos sutrikimus galima įveikti ligą be jokių cheminių vaistų. Reikalingos tik ligonio pastangos ir rekomendacijų laikymasis.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (4)
  Komentuoti

  Pramogos

  Nauja TV6 laida „Žmogus prieš musę!“ sulaukė ne tik žiūrovų, bet ir valdininkų dėmesio (nuotr. TV3)
  Musių gynėjams – Kazlauskų šeimynėlės atkirtis 2016.04.29 20:27 Nauja TV6 laida „Žmogus prieš musę!“ sulaukė ne tik žiūrovų, bet ir valdininkų dėmesio.  Aktualijų laidoje „Apie mus ir Kazlauskus“ Kazlauskų šeima visuomet skuba reaguoti į svarbiausias dienos naujienas. Pro šeimynos akis nepraslydo ir musių reikalai. „Bet ot užsiauginom valdininkų klaną! Neturi gi jie, ką ...
  Kim Kardashian (nuotr. Vida Press)
  Kim Kardashian užlipo ant svarstyklių ir parodė, kiek sveria 2016.04.29 19:59 Televizijos žvaigždė Kim Kardashian su gerbėjais bendrauja visiškai atvirai. Trečiadienį ji ryžosi nelengvam iššūkiui – užlipo ant svarstyklių ir parodė kiek dabar sveria. O tai buvo staigmena ne tik gerbėjams, bet ir jai pačiai. Dviejų vaikų motina šiuo metu sveria 63,3 kg. Tik 4 kg daugiau nei prieš pastodama antrą ...
  Monika Šalčiūtė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Trumputė suknelė Monikai Šalčiūtei nesutrukdė pademonstruoti netikėtą talentą 2016.04.29 19:47 Interneto sensacija Monika Šalčiūtė penktadienio vakarą nusprendė praleisti kiek neįprastai. Mergina dalyvavo „Litexpo" vykstančioje RESTA parodoje ir pabandė mūryti sieną.  RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai ...
  Katy Perry (nuotr. Vida Press)
  Buvusiame vienuolyne įsikurti norinti Katy Perry kaunasi su vienuolėmis 2016.04.29 17:10 Dvi vienuolės, įsitraukusios į teisinį mūšį su Katy Perry dėl buvusio vienuolyno Los Andžele, teismui pateiktuose naujuose dokumentuose tvirtina, kad siekiant įtikinti teisėją uždegti žalią šviesą parduoti kompleksą popmuzikos žvaigždei buvo pasitelktas neteisingas Vatikano dekreto vertimas.
  Jessica Alba, Cashas Warrenas (nuotr. Instagram)
  Jessica Alba sulaukė gražaus gimtadienio pasveikinimo iš vyro (1) 2016.04.29 16:54 Cashas Warrenas gimtadienio proga gražiai pasveikino savo „mieląją meilę“ Jessicą Albą. Pora susituokė 2008-aisiais ir augina dvi dukteris, septynerių Honor ir ketverių Haven. Jessicai ketvirtadienį švenčiant 35-ąjį gimtadienį, Cashas per „Instagram“ paskelbė emocingas liaupses sutuoktinei. Šalia gražios nuotraukos, ...
  Šeštadienis, 2016 m. balandžio 30 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +15
  2.2 m/s
  Vilnius
  +14
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +1
  -
  Klaipėda
  +14
  -
  Šiauliai
  +15
  2.2 m/s
  Utena
  +1
  -

  Vilnius

  weather value More clouds than sun
  +14
  weather value More clouds than sun
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Šeštadienis, 2016 m. balandžio 30 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +15
  2.2 m/s
  Vilnius
  +14
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +1
  -
  Klaipėda
  +14
  -
  Šiauliai
  +15
  2.2 m/s
  Utena
  +1
  -

  Vilnius

  weather value More clouds than sun
  +14
  weather value More clouds than sun
  Toks jausmas lyg būtų +7