Šarūnas Mažeika/BFL nuotr.

Šarūnas Mažeika/BFL nuotr.

Šiandien Seime Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pateikė Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo projektą, praneša Seimo ryšių su visuomene skyrius.

Teikiamais pakeitimais siekiama patikslinti Lietuvos Respublikos pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo nuostatas ir suderinti jas su galiojančiais kitais teisės aktais, atsižvelgiant į praktines šių nuostatų aiškinimo ar taikymo problemas bei pašalinti nuostatas, kurios nepagrįstai blogina kai kurių asmenų padėtį kitų asmenų atžvilgiu.

Projekte siūloma į tarnybos laiką pensijai skirti taip pat įskaityti pusę mokymosi kitose aukštosiose, aukštesniosiose ir specialiosiose vidurinėse mokyklose laiko, jeigu tarp mokslo baigimo ir stojimo į tarnybą ar karo tarnybą, atitinkančią profesinę karo tarnybą, nepraėję 3 mėnesiai (į 3 mėnesių terminą neįskaičiuojamas ligos, nėštumo ir gimdymo atostogų, taip pat būtinosios tarnybos (privalomosios karo tarnybos) kariuomenėje ar dalyvavimo kariniuose mokymuose laikas).

Gairės:  raimundas palaitis
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Lietuva

  Generalinė prokuratūra (nuotr. Eimanto Genio)
  Pradėtas tyrimas dėl Klaipėdos prokurorės 2016.05.26 15:12 Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo ir dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu atliekant prokuroro funkcijas.
  Europos Komisija (nuotr. SCANPIX)
  Europos Komisija paskelbė svarbų reikalavimą Lietuvai 2016.05.26 15:03 Europos Komisija reikalauja, kad Lietuva palengvintų žemės pardavimo užsieniečiams sąlygas, kurios dabar pažeidžia laisvą kapitalo judėjimą ir įsisteigimo laisvę, pranešė EK atstovybė Lietuvoje. Komisija ketvirtadienį Lietuvai pateikė pagrįstą nuomonę ir paprašė iš dalies pakeisti žemės įsigijimo teisės aktus, kuriais ...
  Ugnė Rukuižaitė (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Dingusios Ugnės Rukuižaitės bendramokslės mama papasakojo apie mergaitę: klausimų tik daugėja 2016.05.26 14:36 Prieš kelias savaites Vilniuje dingus 17-metei Ugnei Rukuižaitei, visa visuomenė sujudo padėti ieškoti paauglės. Tačiau kol kas rezultatų nėra. Dingusių žmonių šeimos paramos centro vadovė teigė, kad realiausia yra pabėgimo versija, tačiau mergaitės mama su tuo nenori sutikti. Ugnės bendramokslės globėja, VšĮ „Gelbėkit ...
  Makedonija vėl priversta jėga tramdyti besiveržiančius migrantus (nuotr. SCANPIX)
  Vokietija giria Lietuvą derybose dėl pabėgėlių 2016.05.26 14:13 Į Vilnių atvykęs Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris ketvirtadienį pagyrė Lietuvos „atvirumo politiką“, Europos Sąjungai (ES) sprendžiant didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo pabėgėlių krizę.
  Alkoholikas (nuotr. Fotolia.com)
  Siūlo uždrausti prekybininkams dirbti per šventes 2016.05.26 14:10 Seime vėl gaivinama idėja apriboti prekybos centrų veiklą per didžiąsias metų šventes. Jeigu Seimas tam pritartų, nauja tvarka įsigaliotų nuo 2017 metų. Socialdemokratės Birutė Vėsaitė ir Orinta Leiputė siūlo Darbo kodekse numatyti, kad parduotuvėms būtų uždrausta dirbti per šešias svarbiausias metų šventes - sausio ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 26 d.
  Alytus
  +21
  2.2 m/s
  Kaunas
  +22
  -
  Vilnius
  +21
  -
  Panevėžys
  +19
  -
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +21
  -

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +21
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +9

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 26 d.
  Alytus
  +21
  2.2 m/s
  Kaunas
  +22
  -
  Vilnius
  +21
  -
  Panevėžys
  +19
  -
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +21
  -

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +21
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +9
  Į viršų