Šarūnas Mažeika/BFL nuotr.

Šarūnas Mažeika/BFL nuotr.

Šiandien Seime Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pateikė Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo projektą, praneša Seimo ryšių su visuomene skyrius.

Teikiamais pakeitimais siekiama patikslinti Lietuvos Respublikos pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo nuostatas ir suderinti jas su galiojančiais kitais teisės aktais, atsižvelgiant į praktines šių nuostatų aiškinimo ar taikymo problemas bei pašalinti nuostatas, kurios nepagrįstai blogina kai kurių asmenų padėtį kitų asmenų atžvilgiu.

Projekte siūloma į tarnybos laiką pensijai skirti taip pat įskaityti pusę mokymosi kitose aukštosiose, aukštesniosiose ir specialiosiose vidurinėse mokyklose laiko, jeigu tarp mokslo baigimo ir stojimo į tarnybą ar karo tarnybą, atitinkančią profesinę karo tarnybą, nepraėję 3 mėnesiai (į 3 mėnesių terminą neįskaičiuojamas ligos, nėštumo ir gimdymo atostogų, taip pat būtinosios tarnybos (privalomosios karo tarnybos) kariuomenėje ar dalyvavimo kariniuose mokymuose laikas).

Parašyk komentarą


  Lietuva

  Juozas Bernatonis (nuotr. Fotodiena.lt)
  Algirdas Butkevičius: Juozui Bernatoniui nederėjo organizuoti Druskininkų mero susitikimo su generaliniu prokuroru 2016.02.09 22:59 Teisingumo ministrui Juozui Bernatonui nederėjo tarpininkauti organizuojant Druskininkų mero Ričardo Malinausko susitikimą su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu, pripažįsta premjeras Algirdas Butkevičius. „Aš manau, kad šiuo klausimu neturėtų būti organizuojami jokie atskiri susitikimai – pirmiausia mums reikia siekti, ...
  Vida Marija Čigriejienė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Dėl partinės drausmės pažeidimų dviem konservatoriams skirti įspėjimai 2016.02.09 18:13 Opozicinės Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų priežiūros komitetas skyrė įspėjimus valdančiųjų biudžetą palaikiusiems parlamentarams Vidai Marijai Čigriejienei ir Arimantui Dumčiui. Partijos kolegų elgesį priežiūros komitetas svarstė frakcijos seniūno Andriaus Kubiliaus prašymu. Priežiūros komitetas ...
  Ričardas Malinauskas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Naujos garsiojo Malinausko vizito peripetijos: kas nusprendė užsiimti tarpininkavimu? (1) 2016.02.09 11:42 Sausio viduryje vykęs neskelbtas Druskininkų mero Ričardo Malinausko susitikimas su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu surengtas po konsultacijos su teisingumo ministru Juozu Bernatoniu. „Aš noriu pasakyti, kad aš tarpininkavimu neužsiimu, o su generaliniu prokuroru mes dirbame bendrą darbą. Tą reikia suprasti.
  Vilkikai (nuotr. TV3)
  Varginantis laukimas paženklintas nelaime – vieno vilkiko vairuotojas rastas negyvas 2016.02.09 22:46  Vilkikų eilės prie Tarptautinės jūrų perkėlos ilgėti pradėjo praėjusią savaitę. „Eilės pradėjo kauptis nuo vasario 2 d., kai pasibaigė galiojimas dvišalių leidimų Lenkijos ir Rusijos, ir mes dabar turim apie 290 automobilių čia“, - pasakoja „DFDS seaways“ atstovas Vaidas Klumbys. Nors kliūtys – biurokratinės, kenčia ...
  Algirdas Butkevičius (nuotr. Fotodiena.lt)
  Algirdas Butkevičius: seniai parengtas planas mane pašalinti iš ministro pirmininko posto (1) 2016.02.09 22:31 Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius tvirtina, jog jau seniai yra parengtas planas iki artėjančių Seimo rinkimų pašalinti jį iš ministro pirmininko posto, tačiau nekonkretizuoja šių ketinimų rengėjų ar užsakovų. „Šitas planas jau yra paruoštas senokai.


  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  Trečiadienis, 2016 m. vasario 10 d.
  Alytus
  +4
  4.5 m/s
  Kaunas
  +3
  4.5 m/s
  Vilnius
  +3
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +2
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +2
  4.5 m/s
  Utena
  +3
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly cloudy
  +3
  weather value Mainly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +3

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Trečiadienis, 2016 m. vasario 10 d.
  Alytus
  +4
  4.5 m/s
  Kaunas
  +3
  4.5 m/s
  Vilnius
  +3
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +2
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +2
  4.5 m/s
  Utena
  +3
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly cloudy
  +3
  weather value Mainly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +3