Vokietijos kosmetologas Rene Kochas damoms rekomenduoja grožio procedūras, atliekamas... šaukštu. Procedūroms, anot kosmetologo, tiks ir įprastas valgomasis šaukštas, bet dar geriau, jei jis sidabrinis ar pasidabruotas.

R.Kochas įsitikinęs: šaukštu atliekamas savimasažas padeda atsikratyti celiulito ir vidutinio gilumo raukšlių.

Priklausomai nuo pageidaujamų rezultatų, masažuotis reikia atšaldytu ar pašildytu šaukštu. Tereikia šiek tiek pastangų, ir jūsų oda atsinaujins, o kraujotaka pagerės.

Pradėkime nuo akių. Kad jos vėl suspindėtų ir nebeatrodytų pavargusios, pamasažuokite vokus. Prieš tai palaikykite šaukštą šaldytuve, po to ne mažiau nei po penkis kartus pridėkite jį prie akių vokų ir paakių. Tai tikrai suteikia žvalumo!

Naikiname raukšles

Kovojant su raukšlėmis vadovaujamasi kontrastinio dušo principu. Reikia prie veido pakaitomis priglausti tai karštą, tai šaltą šaukštą. Toks kontrastas pagerins odos tonusą.

Šaukštą galima šildyti gydomųjų žolelių nuoviruose arba ištepti maitinamuoju kremu.

Jei norite panaikinti ant kaktos esančias raukšles, gerai pašildykite instrumentą, priglauskite jį prie kaktos vidurio ir lengvais sukamaisiais judesiais veskite šaukštu link smilkinių. Kartokite tai 8-10 kartų.

10 metų jaunesnė

Nuo nosies link burnos kampučių einančios gilios raukšlės pasendina žmogų 7-10 metų. Todėl rūpintis savo veidu reikia pradėti, kol jos būna dar neryškios.

Paimkite šaukštą ir švelniai "pieškite" juo spirales: pradėkite nuo lūpų, vėliau eikite per skruostus link ausų galiukų. Tai pakartokite keletą kartų: iš pradžių nuo viršutinės, paskui - nuo apatinės lūpos. Geriausių rezultatų pasieksite, jei šiai procedūrai kiekvieną rytą skirsite 15-20 minučių.

Iš pradžių nuvalykite veidą jums įprastomis priemonėmis, tuomet patepkite drėkinamuoju kremu ir pradėkite masažą. Šaukštą svarbu vedžioti tiksliai masažinėmis linijomis.

Naikina celiulitą

Masažas šaukštu padės atsikratyti ir celiulito. Įsitaisykite vonioje. Atšaldytą šaukštą ištepkite įprastu ar dar geriau - anticeliulitiniu kremu. Puiki alternatyva kremui - geros kokybės medus. Jis puikiai tonizuoja ir apvalo odą.

Pradėkite masažą: sukamaisiais judesiais masažuokite sėdmenis nuo centro į šonus, o vėliau iš apačios žemyn.

Kojas ir klubus reikia masažuoti taip: masažuojant vidinę klubų pusę šaukštą reikia vedžioti iš apačios į viršų, o išorinę - atvirkščiai. Viską reikia daryti energingai ir greitai.

Pilvui labiausiai tinka šaltis. Palaikykite šaukštą šaldytuve, po to ištepkite kūnui skirtu kremu ir ir aktyviai sukite jį aplink bambą pagal laikrodžio rodyklę. Po to pilvą masažuokite nuo centro į viršų ir į šonus.

Nors tokiam masažui reikia nemažai laiko ir pastangų, rezultatai, anot vokiečių kosmetologo, bus tikrai stulbinantys.

Gairės: 
rene kochas
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (5)
  Komentuoti

  Pramogos

  Švedijos karaliaus Carlo Gustafo 70-ojo jubiliejaus šventė: mažoji Švedijos princesė Estelle (nuotr. SCANPIX)
  Per Švedijos karaliaus gimtadienį dėmesio centre atsidūrė keturmetė princesė 2016.04.30 17:28 Pasveikinti Švedijos karalių Carlą Gustafą 70-ojo gimtadinio proga atvyko būrys Europos kilmingųjų ir įtakingų politikų, bet šventės metu daugelio dėmesį labiausiai traukė keturmetė mergaitė. Per oficialią ceremoniją Stokholmo karališkuosiuose rūmuose savo senelį sveikino ir būsimoji sosto įpėdinė, vyresnioji princesės ...
  Emma Cosgrove ir Dionas Dunnas (nuotr. asm. archyvo)
  Paskutinis mirštančios paauglės noras – ištekėti už savo mylimojo Nepažįstamųjų gerumas išpildė svajonę 2016.04.30 16:31 Emma Cosgrove iš Čidlo miesto, Didžiosios Britanijos, pirmą kartą kaulų vėžio diagnozę išgirdo būdama vos 12-os metų. Nepaisant daugybės gydymo kursų ir ilgos kovos, šiemet liga sugrįžo jau 7-ą kartą ir gydytojams teko pripažinti, kad daugiau nieko padaryti nebegalima. Viltį praradusi 17-metė sudarė sąrašą, ką dar norėtų ...
  North West (nuotr. Vida Press)
  Pamatykite, kaip Kim Kardashian dukra North atrodys užaugusi 2016.04.30 16:30 Atradimai technologijų pasaulyje vis labiau stebina. Telefone turintys „Snapchat“ programėlę dabar gali pasinaudoti funkcija, tarpusavyje apkeičiančia dviejų šalia stovinčių žmonių veidus. Šios pramogos išmėginti nepraleido ir gausus būrys garsenybių. Tarp jų ir žymioji Kim Kardashian. Ši veidais susikeisti nutarė su savo ...
   Moterimi tapęs Kim Kardashian tėvas tapo stiliaus ikona (nuotr. Vida Press)
  Caitlyn Jenner nufilmavo, kaip Donaldo Trumpo viešbutyje naudojosi moterų tualetu 2016.04.30 15:22 Transeksualė Caitlyn Jenner nufilmavo ir paskelbė vaizdo įrašą, kaip ji kandidatui į JAV prezidentus Donaldui Trumpui priklausančiame viešbutyje pasinaudojo moterų tualetu. Trumpame siužate užfiksuota, kaip C. Jenner žingsniuoja Niujorko gatve, tuomet įeina į D. Trumpo viešbutį ir pasiteiravusi, kur yra tualetai, ...
  Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus (nuotr. asm. archyvo)
  Meilė baigėsi: išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus ir Justina Stambrauskaitė (1) 2016.04.30 13:25 Po maždaug dvejų metų kartu iširo verslininko, Kauno mero patarėjo Danieliaus Bunkaus ir jo jaunosios draugės Justinos Stambrauskaitės pora. 39 metų vyras ir 23 metų mergina nevengė viešumo: kartu dažnai lankydavosi įvairiuose renginiuose, mielai bendravo su žiniasklaida ir sklebdavo savo gyvenimo akimirkas socialiniuose ...
  Šeštadienis, 2016 m. balandžio 30 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +6
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +4
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +4
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Chance of showers
  +7
  weather value Chance of showers
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Šeštadienis, 2016 m. balandžio 30 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +6
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +4
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +4
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Chance of showers
  +7
  weather value Chance of showers
  Toks jausmas lyg būtų +7