LNK televizijos laidas vėl galima išvysti ne tik ekrane, bet ir internete. Naujienų portalas „Balsas.lt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su LNK TV kanalu dėl išimtinių teisių transliuoti LNK TV autorines laidas.

Portale „Balsas.lt” galima rasti Lietuvos žiūrovų pamėgtas informacines („Žinios“, „Savaitės panorama“), publicistines („Srovės“, „Paskutinė instancija“), pramogines („Dviračio šou“, „Le Broniaus šou“) ir daugelį kitų televizijos laidų, sakoma LNK pranešime spaudai.

„Tai dar viena galimybė LNK televizijos žiūrovams, kurie nespėjo pažiūrėti mėgstamos laidos, išvysti ją internete. Nuolat sulaukdavome žiūrovų prašymų jų mylimas laidas rodyti internete, pagaliau šis noras yra išpildytas. Nuo šiol mūsų laidos bus pasiekiamos bet kur ir bet kada ir tai puikiai atitinka mūsų šio sezono koncepciją būti arčiau žiūrovo ir šūkį „Arčiau tavęs“, - sakė LNK programų direktorius Arūnas Motiekaitis.

„Balsas.lt“ direktorius Ernestas Parulskis teigia, kad LNK laidos portalo turiniui suteikia papildomą vertę. „Ši kombinacija – nuosavi siužetai ir LNK laidos pasiekia prognozuotą rezultatą – kokybės ir informatyvumo sinergiją“, - pažymėjo E. Parulskis.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (50)
  Komentuoti

  Verslas

  Stabdoma 500 eurų banknotų gamyba (nuotr. Fotolia.com)
  Stabdoma 500 eurų banknotų gamyba 2016.05.05 07:19 Europos Centrinis Bankas nusprendė stabdyti 500 eurų banknotų gamybą, tačiau jais ir toliau bus galima atsiskaityti. ECB trečiadienį nusprendė nutraukti banknoto gamyba dėl nuogastavimų, kad šis banknotas dėl savo dydžio, didelės vertės ir lengvo transportavimo padeda užsiimti neteisėta veikla. Anot Lietuvos banko, ...
  Turgavietė (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)
  tv3.lt tyrimas: kontrabandą įsigyti yra tas pats, kas nueiti į parduotuvę 2016.05.05 07:00 Pareigūnams giriantis, kad kontrabandos mastai mažėja, paprasti lietuviai to nejaučia ir toliau laisvai perka kontrabandines cigaretes, kurą ir net įvairius Europos Sąjungoje neleistinus vaistus. Pagrindinis šių „gėrybių taškas“ yra turgus, kuriame ne tik lietuviški saldūs obuoliai, bet ir Lietuvos ekonomiką ant kelių ...
  Palanga (nuotr. Fotodiena.lt)
  Palangos verslininkų kirtis: kainas kelsime! 2016.05.04 21:28  Palangoje – pietų metas. Šioje kavinėje pačiame miesto centre ima rinktis klientai. Populiariausi čia – dienos pietūs.Kol kas kainos – dar pernykštės, kol ne sezonas, esą kainos nekeliamos, nors produktai brangsta. Situacija pasikeis vidurvasarį, kai į kurortą plūstels poilsiautojai.
  „Ryanair“ ir „Wizzair“ (tv3.lt fotomontažas)
  Pigių skrydžių bendrovės: kuri pranašesnė? (1) 2016.05.04 21:17 Planuojant kelionę vienas svarbiausių aspektų – kaina. Neretai lietuviai renkasi tarp „Ryanair“ ir „Wizzair“ skrydžių kompanijų, mat manoma, kad šios pasiūlo pigiausias paslaugas. Portalas tv3.lt domisi, kaip skiriasi šių kompanijų teikiamos paslaugos. Kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas (Makalius) pasakoja, kad ...
  Į Klaipėdą įplaukė suskystintųjų gamtinių dujų terminalo (SGD) laivas–saugykla „Independence“ (nuotr. Fotodiena.lt)
  Premjeras: dėl SGD laivo išpirkimo derėsis specialistai 2016.05.04 18:05 Lietuvai iki šiol nesėkmingai derantis su Norvegijos bendrove „Hoegh LNG“ dėl galimybės išpirkti suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivą anksčiau nei baigsis nuomos sutartis, su koncerno vadovais apie tai kalbėjęs premjeras tikina, kad toliau dėl to turi kalbėtis specialistai.
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +20
  2.2 m/s
  Kaunas
  +19
  2.2 m/s
  Vilnius
  +19
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +20
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +18
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly sunny
  +19
  weather value Mostly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +20
  2.2 m/s
  Kaunas
  +19
  2.2 m/s
  Vilnius
  +19
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +20
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +18
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly sunny
  +19
  weather value Mostly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +7