Per avariją Biržų rajone šeštadienio naktį žuvo jaunas vairuotojas, su juo kartu vykę du keleiviai buvo sužeisti.

Eismo nelaimė įvyko praėjus daugiau nei pusvalandžiui po vidurnakčio kelio Parovėjos kaimas - Medeikių kaimas 7-ame kilometre.

Pasak Policijos departamento, automobilis ,,Volkswagen Golf“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu žuvo 19-kos metų jaunuolis, o kartu važiavę 18-kos ir 20-ties metų jaunuoliai dėl sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Pirminiais policijos duomenimis, mašiną vairavo žuvęs jaunuolis. Tikslias įvykio aplinkybes nustatys pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena jauno žmogaus mirtimi pasibaigusi avarija įvyko ankstų penktadienio rytą Birštono savivaldybės teritorijoje.

Kelio Vilnius - Prienai - Marijampolė 89-ame kilometre, krovininį automobilį DAF vairavęs 25 metų Lenkijos pilietis atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavus į dviratį.

Dviračiu važiavo 22 metų jaunuolis, jis dar vežė 19-kos metų merginą.

Eismo įvykio metu žuvo dviračiu važiavusi mergina, o ją vežęs vaikinas patyrė sužalojimus ir buvo paguldytas į ligoninę.

Gairės: 
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Lietuva

  Vyriausybė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Vyriausybė spręs dėl Infrastruktūrų reguliavimo tarybos steigimo sujungtų tris institucijas 2016.05.01 08:21 Vyriausybė pirmadienį ketina spręsti dėl Infrastruktūrų reguliavimo tarybos (IRT), kuri apjungtų Kainų komisiją, Ryšių reguliavimo tarnybą (RRT) ir Valstybinę energetikos inspekciją (VEI). Ministrų kabinetas pirmadienį pasitarime svarstys Energetikos ministerijos parengtą Infrastruktūrų reguliavimo tarnybos įstatymo ...
  Premjeras Algirdas Butkevičius (Nuotr. Fotodiena/Edvardas Blaževičius)
  Socdemai ruošiasi Seimo rinkimams: tvirtins programą ir kandidatus 2016.05.01 08:15 Valdančioji Socialdemokratų partija (LSDP) sekmadienį Vilniuje renkasi į suvažiavimą, kuriame tvirtins Seimo rinkimų programą ir kandidatus į parlamentą. Socialdemokratai tradiciškai į suvažiavimą renkasi minint Tarptautinę darbo dieną. Partija skelbia, jog šis suvažiavimas skirtas LSDP 120-mečio minėjimui.
  Konfliktas (nuotr. Fotolia.com)
  Dienos horoskopas: saugokitės netikėto konflikto 2016.05.01 08:00 Avinas Nepasiduokite draugų nuomonei, partnerių spaudimui: jie irgi gali suklysti. Nepatartina aiškintis santykių su antrąja puse ar mylimu žmogumi. Tauras Blogas laikas, ypač vakare. Kuo puikiausiai viską žinote, bet šiandien tai nepadės. Niekur neskubėkite, nesiblaškykite vairuodami automobilį. Gali kilti nenumatytų ...
  Aleksandras Lukašenka (nuotr. SCANPIX)
  Nobelio premijos laureatė Svetlana Aleksijevič apie Astravo AE: tai yra nusikaltimas 2016.04.30 23:00 Lietuvoje viešinti Nobelio premijos laureatė, baltarusių rašytoja Svetlana Aleksijevič nusikaltimu vadina Baltarusijos valdžios sprendimą statyti Astravo atominę elektrinę (AE). „Aš manau, kad tai nusikaltimas.
  Vaikas dovanoja gėlę (nuotr. Fotolia.com)
  Orų prognozė: Motinos dieną galima bus švęsti ir lauke 2016.04.30 21:23 Ciklonas kedena Didžiąją Britaniją, tad Londone tradiciškai lis, kitas ciklonas pietuose prausia Italiją ir Vatikaną, taip pat laisto kroatų daržus. Nuo Azorų nutįsęs anticiklonas lemia gražius orus Ispanijoje bei Prancūzijoje. Virš Skandinavijos ir Baltijos kraštų jokių aktyvesnių orų masių neprognozuojama, tad diena bus ...
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 1 d.
  Alytus
  +14
  -
  Kaunas
  +13
  2.2 m/s
  Vilnius
  +13
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  -
  Šiauliai
  +14
  2.2 m/s
  Utena
  +13
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Morning showers
  +13
  weather value Morning showers
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 1 d.
  Alytus
  +14
  -
  Kaunas
  +13
  2.2 m/s
  Vilnius
  +13
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  -
  Šiauliai
  +14
  2.2 m/s
  Utena
  +13
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Morning showers
  +13
  weather value Morning showers
  Toks jausmas lyg būtų +7