Per avariją Biržų rajone šeštadienio naktį žuvo jaunas vairuotojas, su juo kartu vykę du keleiviai buvo sužeisti.

Eismo nelaimė įvyko praėjus daugiau nei pusvalandžiui po vidurnakčio kelio Parovėjos kaimas - Medeikių kaimas 7-ame kilometre.

Pasak Policijos departamento, automobilis ,,Volkswagen Golf“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu žuvo 19-kos metų jaunuolis, o kartu važiavę 18-kos ir 20-ties metų jaunuoliai dėl sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Pirminiais policijos duomenimis, mašiną vairavo žuvęs jaunuolis. Tikslias įvykio aplinkybes nustatys pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena jauno žmogaus mirtimi pasibaigusi avarija įvyko ankstų penktadienio rytą Birštono savivaldybės teritorijoje.

Kelio Vilnius - Prienai - Marijampolė 89-ame kilometre, krovininį automobilį DAF vairavęs 25 metų Lenkijos pilietis atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavus į dviratį.

Dviračiu važiavo 22 metų jaunuolis, jis dar vežė 19-kos metų merginą.

Eismo įvykio metu žuvo dviračiu važiavusi mergina, o ją vežęs vaikinas patyrė sužalojimus ir buvo paguldytas į ligoninę.

Skaityti komentarus 1 Parašyk komentarą


  Lietuva

  Vilniaus energija (nuotr. BFL)
  Remigijus Šimašius: „Vilniaus energijos“ sukelta painiava – nepateisinama 2015.11.26 19:40 Vilniaus meras tikisi, kad Kainų komisija atliks objektyvų tyrimą ir išsiaiškins, ar „Vilniaus energija“ teisėtai ketvirtadaliu padidino gruodžio mėnesio šilumos kainas. Remigijus Šimašius sako, jog bendrovės sukelta painiava yra nepateisinama.
  Pabėgėliai Europoje (nuotr. SCANPIX)
  Valdas Adamkus: Europa padarė klaidą bandydama skirstytis pabėgėlius 2015.11.26 23:10 Bandymą Europai solidariai pasidalinti plūstančius pabėgėlius kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus vadina „klaida“, nes neišspręstos migracijos priežastys - konfliktai Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. „Man ta visa idėja atrodo utopija ir ta krizė, kurioje dabar atsiranda Europos Sąjunga, pradeda jau eižėti visas ...
  Plikledis (nuotr. SCANPIX)
  Naktį sulauksime plikledžio 2015.11.26 22:12 Lietuvoje ketvirtadienio vakarą magistraliniuose, krašto ir rajoniniuose keliuose vietomis yra drėgnų ruožų, nakti kai kur formuosis plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį kai kur numatomi nedideli krituliai, vietomis formuosis plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 6-11 ...
  Mindaugas (nuotr. TV3)
  Moksleivio košmaras: buvau girtas, nieko nedariau, o mergina man atkišo nėštumo testą (7) 2015.11.26 21:11 Viena girta naktis gali apversti visą gyvenimą. Taip atsitiko ir Mindaugui su Dovile. Prieš metus susipažinęs jaunuoliai kelis mėnesius bendravo, o vieną naktį Mindaugas gerai apsvaigo nuo alkoholio. Vaikinas sako nieko neprisimenantis ir tikrai su Dovile nesimylėjęs, tačiau ji tvirtina kitaip, ir gimusios vaikelio tėčiu ...
  Galimai toksinių medžiagų paveiktas vaikinas žino kaip sunaikinti pasaulį (nuotr. YouTube)
  Toksinių medžiagų paveiktas vaikinas žino, kaip sunaikinti pasaulį 2015.11.26 21:00 Vilniaus Karoliniškių mikrorajone policijos pareigūnams tenka tramdyti nuo cheminių medžiagų galimai apsvaigusį vaikiną. Agresyviai nusiteikusį jaunuolį, įtariama, pavaikė toksiška medžiaga – klijai, kurie jam atrodo kaip vaistai. Toksinų poveikis – sunkiai prognozuojamas, realybė išslysta, prasideda defragmentuotas ...  Vytis

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -5
  -
  Kaunas
  -3
  -
  Vilnius
  -5
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +3
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  -5
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  -5
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -11

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -5
  -
  Kaunas
  -3
  -
  Vilnius
  -5
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +3
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  -5
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  -5
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -11