Šeštadienį Rusijos sostinėje baigėsi keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių 2015-2016 metų sezono Euroturo varžybos.

Paskutiniame susitikime Suomijos rinktinė 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikė Rusijos ledo ritulininkus ir užsitikrino ketvirtojo etapo nugalėtojos titulą.

Bendroje įskaitoje Suomijos komanda su 19 taškų užėmė antrą vietą, o Rusijos ekipa su 14 taškų liko ketvirta.

Euroturo čempionės titulą apgynė Švedijos (23 tšk.) rinktinė, o trečiojoje pozicijoje liko Čekijos (16 taškų) ledo ritulininkai.

Anksčiau švedai Euroturo nugalėtojais tapo 1999, 2007 ir 2015 metais.

Galutinė ketvirtojo etapo turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 4 3 0 1 0 12:7 9

2. Čekija 4 2 0 2 0 13:14 6

3. Švedija 4 2 0 2 0 12:14 6

4. Rusija 4 1 0 3 0 8:10 3 Galutinė Euroturo varžybų lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 12 7 1 4 0 38:33 23

2. Suomija 12 6 0 5 1 27:29 19

3. Čekija 12 4 2 6 0 32:37 16

4. Rusija 12 4 0 6 2 35:33 14