Šeštadienį rutulio stūmimo ir disko metimo varžybomis Palangoje baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos sezono metimų čempionatas.

Daugelio dėmesį traukė disko metimo sektorius, kuriame varžėsi karjerą baigęs tituluočiausias šalies lengvaatletis dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Deja, medalio 44-erių metų atletui iškovoti nepavyko. Jis geriausiu antruoju bandymu įrankį nuskraidino 67,60 metro ir liko ketvirtas.

Čempionu tapo vilnietis Aleksas Abromavičius (62,59 m), aplenkęs du kitus sostinės atstovus – Domą Pošką (59,87 m) ir Eligijų Ruškį (58,00 m).

Moterų varžybose įtikinamą pergalę iškovojo skuodiškė Zinaida Sendriūtė (57,05 m), antra liko vilnietė Larisa Voroneckaja (44,86 m), trečia – kaunietė Sandra Majauskaitė (36,00 m).

Kitų amžiaus grupių disko metimo čempionai:

Jaunuoliai (1,75 kg) Rokas Jakimavičius (Kaunas) 49,52

Jauniai (1,5 kg) Tomas Sabašinskas (Jurbarkas) 50,23

Jaunučiai (1 kg) Tautvydas Peleckis (Šiauliai) 45,07

Jaunuolės Liveta Kaškevičiūtė (Rokiškis) 33,83

Jaunės Agnė Jonkutė (Vilnius/Joniškis) 41,31

Jaunutės (750 g) Meda Majauskaitė (Kaunas) 42,52 Rutulio stūmimo sektoriuje vyrų grupėje triumfavo Panevėžio rajonui atstovaujantis Mantas Laurinavičius (18,27 m), aplenkęs vilnietį Vytenį Ivaškevičių (16,49 m) ir klaipėdietį Mindaugą Jurkšą (15,89 m),

o moterų varžybas laimėjo vilnietė Giedrė Kupstytė (16,06 m), aplenkusi kitas sostinės sportininkes Laurą Gedminaitę (15,65 m) ir Larisą Voroneckają (13,18 m).