Ž. Grigaitis prakalbo apie pašlijusius jo ir dukros santykius: tikiuosi sulaukti atsakymo į savo žinutes

Žilvinas Grigaitis (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Žilvinas Grigaitis (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Speciali Rūtos Mikelkevičiūtės laida „Valanda su Rūta“, kuri pasirodys Šv. Kūčių vakarą, bus ypatinga. Žiūrovai išgirs skaudžią aktoriaus Adolfo Večerskio žmonos Violos gyvenimo istoriją ir išvys visada besišypsančio Žilvino Grigaičio ašaras.

„Aš iki šiol pamenu, kaip mano tėtis mus su mama paliko, kai man buvo vos šešeri metukai. Jis net alimentų nemokėjo, nes išėjo į aukštuosius vandenis, ir sakė, kad mamos reikalas dirbti ir mane išlaikyti. Tikiuosi, kad dabar jis žiūri šią laidą... Aš neturiu tėvo, mano tėvas – tik pase. Puikiai prisimenu pirmąsias Kūčias be jo. Atvažiavau pas močiutę, o naktį po vakarienės ėjau į tvartą klausyti, ką gyvulėliai šneka. Juk kaip sakoma, tik Kūčių naktį gyvuliai prabyla. Klausiausi ir tikėjausi išgirsti, kodėl išsiskyrė mano tėvai, tačiau nieko taip ir neišgirdau“, - su ašaromis akyse skaudžius prisiminimus pasakos aktoriaus A. Večerskio žmona Viola.

Jautriu pasakojimu Viola Večerskienė šventinės laidos „Valanda su Rūta. Kūčios“ filmavimo metu kreipsis į kitą svetį, verslininką Žilviną Grigaitį. Vyras dar kartą prisimins apie dukrą bei tai, kad jo santykiai su ja iki šiol pašliję. Žilvinas sunkiai tramdys emocijas ir graudinsis prisiminęs laiką, kuomet išsiskyrė su žmona, rūpinosi karjera, o savo vaikui laiko beveik neskyrė. „Tikiuosi, kad ji matys šią laidą, supras, kaip man svarbu bendrauti su ja, ir aš pagaliau sulauksiu atsakymo į savo žinutes ir skambučius“, - susigraudinęs tikins Žilvinas.

„Nors kol kas jūsų bendravimas vienpusis, nenustokite siekti jos dėmesio, ir patikėkite, vieną dieną jūs sulauksite atsako“, - Žilviną palaikys Viola Večerskienė. Pasak moters, ji nenorinti moralizuoti, tačiau atkreipti dėmesį tų šeimų, kurios jau išsiskyrė, ar dar tik galvoja skirtis. „Prieš priimdami tokį sprendimą, gerai jį apgalvokite. O jei jau išsiskyrėte, kuo daugiau laiko ir dėmesio skirkite savo vaikams, kad jie neliktų traumuoti visam gyvenimui“, - ragins Viola Večerskienė, sugraudinusi visus studijos svečius ir žiūrovus.

Šventinėje laidoje „Valanda su Rūta. Kūčios“, kurią žiūrovai išvys jau pirmadienį, Kūčių vakarą, dalyvaus ir daugiau žinomų žmonių. Buvusi Seimo pirmininkė Irena Degutienė, aktorius Adolfas Večerskis, ir dainininkė Augustė bei Veronika Povilionienė dalysis prisiminimais apie Kūčias, Kalėdas, bei tuo, kuo jiems buvo svarbūs šie metai. Šventinė laida „Valanda su Rūta. Kūčios“ jau pirmadienį 19.19 val. per LNK.


Parašyk komentarą
  Komentuoti
  la
  2012-12-23 19:09:22
  Deja, patarimai pro šalį. Reikia žinoti realią situaciją, o po to patarinėti....
  Atsakyti
  GERDA
  2012-12-23 00:16:17
  Žilvinai,Jūs visada -taktiškas,mandagus,be jokių išsišokimų.Stiprybės ir sėkmės.Pagaliau...tegul vaikai patys SUSIPRANTA IR NEBEKANKINA MŪSŲ.IŠ SAVO PATIRTIES SAKAU.GYVENKIT SAVO GYVENIMĄ IR TEGUL JŪSŲ DUKRA PATI JŪSŲ IEŠKO:KIEK GI GALIMA JAI PATAIKAUTI???????????????????ŽILVINAI,NEBESIŽEMINKIT-TEGUL ATSIPEIKĖS PATI IR KADA NORS JUS SUSIRAS.O JŪS NABEIEŠKOKIT JOKIŲ KONTAKTŲ.GANA.SĖKMĖS JUMS GYVENIME.SU PAGARBA-GERDA.
  Atsakyti

  Svarbiausia

  Dienos klausimas

  Kur, Jūsų nuomone, atostogauti yra pigiau?

  Televizija


  Studijuok 2016

  Švytintis veidas vasarą

  LKL šokėjų kovos