Pasiutę šunys Penktadienį 21:15
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išdavystė Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Vos vakar šalies žiniasklaidą apskriejo žinia apie netikėtą debiutą: artėjant gražiausioms žiemos šventėms grupė „Antis“ suvienijo jėgas su Leonu Somovu ir Jazzu, naujam gyvenimui prikeldami legendinę dainą „Nauji metai“.

0
komentarai

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šiemet kviečia padėti ne tik Lietuvoje gyvenantiems vaikams, o ir kenčiantiems dėl neramumų Ukrainoje.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ bus narpliojama didžioji paslaptis – kokiu tikslu dainininkė Irena Starošaitė apsilankė žymaus plastikos chirurgo Kęstučio Vitkaus klinikoje.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

TV3 televizijos sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ kiekvieną savaitę įrodo – mūsų šalies žiūrovams itin smalsu, ką sugeba tautiečiai bei į projektą savo talentų pademonstruoti atvykstantys dalyviai iš užsienio. Praėjusios savaitės televizijos reitingai – itin džiuginantys: „Lietuvos talentai“ – žiūrimiausia savaitės laida šalies televizijose.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Dokumentinio realybės šou „Žvagulio klanas“ herojai TV3 televizijos žiūrovus stebina savo netikėtomis ir dažnai komiškomis istorijomis. Rytoj, trečiadienį, 21.00 val. Irena Starošaitė atskleis, kodėl taip mįslingai lankėsi pas plastikos chirurgą Kęstutį Vitkų, o Žilvinas Žvagulis pademonstruos savo dovaną – seną žigulį.

0
komentarai