Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. TV3 televizijos žiūrovus ir toliau stebins didžiojo projekto „Lietuvos talentai“ dalyviai. Teisėjai dalins lemtingus „Taip“ ir nevengs aštrių komentarų, žiūrovai negailės ovacijų ir triukšmo geriausiems pasirodymams, o į studiją atvykusiems medikams teks netikėtai gelbėti vieną iš talentų.

0
komentarai

Ar meilei reikalinga santuoka?

Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidos „Ginčas be taisyklių“ studijoje žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka. Laidoje susitiks dainininkė Daina Bilevičiūtė, politikas Naglis Puteikis su žmona Nika, dainininkas Juozas Butnorius, būrėja Vaiva Budraitytė, psichologas Gediminas Navaitis, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

Filmuodamasi TV3 laidoje „Sportuok su mumis“, skirtoje žolės rieduliui, jos vedėja Vlada Musvydaitė sulaukė netikėtos staigmenos. Iš šalies žaidimą stebėjęs Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas pakvietė žurnalistę prisijungti prie komandos.

0
komentarai

Ar meilei reikalinga santuoka?

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros ne tik tarp laidos vedėjų Kristupo Krivicko ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet ir tarp studijos svečių.

0
komentarai

Ar meilei reikalinga santuoka?

Jau rytoj, ketvirtadienį, 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“

0
komentarai