Lietuvos talentai Premjera! Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Pirmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ sulaukė netikėtų naujienų: pasirodo, poniai Kristinai Brazauskienei išaušo nelengvos dienos. Prezidento rentos neseniai netekusiai Algirdo Brazausko našlei iškilo dar viena grėsmė – ant plauko pakibo gyvenimas prabangioje rezidencijoje Turniškėse.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

TV3 medicinos pokalbių šou vedėjui Justinui Jankevičiui ir TV3 sporto žinių vedėjai, žurnalistei, laidos „Sportuok su mumis“ kūrėjai Vladai Musvydaitei pasitaikė galimybė susipažinti su profesionaliu beisbolo žaidėju Dovydu Neverausku.

0
komentarai

Sekmadieniais 10:00

Profesionalią šokėją, išgarsėjusią TV3 projekte „Šok su manimi“, Elgę Straleckaitę pagauti namie pastaruoju metu išties sudėtinga. Ji jau keletą mėnesių treniruojasi varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:30

Šį šeštadienį 10.30 val. TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ svečiuosis dainininkas, muzikantas ir visuomenės veikėjas Andrius Mamontovas, todėl žiūrovai išgirs ne tik receptų, bet ir įdomų pokalbį apie skanų valgį ir gerus darbus.

0
komentarai

Jau greitai!

Jau greitai žiūrimiausios televizijos eteryje – visų žiūrovų laukiamas ir išsiilgtas projektas „Šok su manimi“. Ypatingai atsinaujinusiame projekte ant parketo suksis profesionalūs šokėjai su ryškiausiomis televizijos, pramogų, mados, muzikos verslo asmenybėmis.

0
komentarai