Gyvenimo bangos Savaitgaliais 13:45
Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Farai Pirmadieniais 20:30
Bibliotekininkai Ketvirtadieniais 22:10 ir 23:10
Rezidentai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį ketvirtadienį TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių” bus daug emocijų ir net ašarų, nes bus kalbama itin aktualia ir aštria emigracijos tema.

„Aš manau, kad amoralu palikti savo šalį, teisinantis, kad grįšim tada, kai čia bus lengviau gyventi. Sugrįžtantys emigrantai turėtų susimokėti sugrįžimo mokestį, kokį 1000 eurų už kiekvienus emigracijoje praleistus metus”, – bus negailestingas emigrantams K. Krivickas.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žavinga televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Džiugi žinia šios poros gerbėjams: puikių įvertinimų sulaukęs duetas jau nuo vasario 8 dienos stos prie didžiojo projekto „Šuolis“ vairo.

0
komentarai

Trečiadieniais 19:30

Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Žiūrovams bus ypač linksma, nes laidos kūrėjai ėmėsi smagios misijos –suskaičiuoti ir išrikiuoti nuo vieno iki dešimt pačius geriausius, populiariausius ir geidžiamiausius Lietuvos humoristus

0
komentarai

Pirm. - penkt. 16:30

Populiarios TV3 televizijos laidos „TV Pagalba“ sąskaitoje – daugybė gerų darbų. Jų sąrašą pildyti nuo šiol padės naujas gelbėtojų komandos narys – žiūrovams jau gerai pažįstamas eterio veidas Arnas Švilpauskas.

0
komentarai