Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išgyvenimas Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Šeštadieniais 19:00

Jau poryt 19.00 val. TV3 tiesioginiame eteryje – karščiausias žiemos projektas, didysis šeštadienio šou „Šok su manimi“, vėl kaitins aistras ant parketo.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ liesis tikros emocijos ir net ašaros. Tema – aktuali visiems, ypač moterims: kaip sustabdyti laiką ir išlaikyti jaunystę? Laidoje susirinkusios jaunos ir garbaus amžiaus viešnios dalinsis grožio, sveikatos ir geros nuotaikos receptais, oponuodamos vedėjui Kristupui Krivickui, teigiančiam, kad stabdyti laiką ir jaunintis yra beprasmiška.

0
komentarai

Šventinė programa

Gražiausias žiemos šventes TV3 televizija tradiciškai kviečia praleisti su ypatinga programa. Gruodžio 24-ąją Kūčių 12 valgių TV3 kviečia pradėti ruošti 19.00 val. kartu su garsiąja Žvagulių šeima, nes eteryje – speciali šventinė laida „Žvagulio Kūčios“, žiūrovus nukelsianti į gimtąjį Žilvino Žvagulio miestelį – Salantus.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Populiaraus TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Sekmadienį vykusiame antrajame iš penkių „Lietuvos talentų“ finalų buvo apstu įvairiausių ir tiesiog neįtikėtinų pasirodymų, o nugalėtojų laurai atiteko šokių kolektyvui „Gelmė“ bei vaikinų pučiamųjų orkestrui „Čili“.

0
komentarai