Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išdavystė Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Sekmadieniais 9:00

Prieš repeticiją teatre – į koshiki karatė treniruotę. Tokio neįprasto kvietimo sulaukė aktorius Vytautas Kupšys, TV3 seriale „Pasmerkti“ vaidinantis mafijos bosą Makarą. Aktorius prisipažino, kad su kovos menais nėra turėjęs nieko bendro, o seriale dažniausiai mojuoja ne rankomis, o ginklais, tačiau iššūkį priėmė.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį, lapkričio 23 d., 19.30 val. TV3 eteryje – dešimtoji atrankų laida. Joje pasirodys nemažas dainuojančiųjų ir dar didesnis šokančiųjų būrys: tai bus paskutiniai pretendentai į pusfinalius bei kovą dėl „Lietuvos talento“ vardo.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:30

„Atostogos – vienas geriausių ir maloniausių dalykų gyvenime! Neslėpsiu, vos tik vienos atostogos baigiasi, kone iš karto imu svajoti apie kitas, juk kai atostogaujame, ne tik ilsimės, bet ir patiriame, ragaujame, o svarbiausia – atrandame daugybę naujų skonių“, – jau rytoj, šeštadienį, 10.30 val. TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ pasakos laidos autorė ir vedėja Beata Nicholson.

0
komentarai

Jau nuo gruodžio 6 d.

Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros.

0
komentarai

Televizijos diena

Šiandien, lapkričio 21-ąją, švenčiant Pasaulinę televizijos dieną, TV3 televizija pristato ypatingą įvykį – pirmą kartą šalies televizijų istorijoje bus siekiama televizijos žiūrėjimo rekordo.

0
komentarai