Premjera! Pasiutę šunys Pektadienį 21:15
Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Spalio 31 d. 21:15

60 hektarų miško teritorija su pelkėmis, bauginančiais pastatais ir miško užuovėjomis, 200 filmavimo kamerų, 30 kilometrų  įvairiausių kabelių ir laidų, 100 žmonių komanda, kurioje – televizijos rinkos profesionalai iš 9 šalių, naujausia filmavimo technika, kurios dalis atkeliavo iš Jungtinės Karalystės, – tokia įspūdinga siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ kūrimo statistika.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kiekvieną pirmadienį 19.30 val. kunkuliuoja niekur nematytomis ir negirdėtomis naujienomis. Pirmadienio didžioji naujiena – populiarios dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu ir legendinio rokerio, grupės „Antis“ lyderio Algirdo Kaušpėdo netikėtos varžybos.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

Filmuodamasis TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ dainininkas Egidijus Dragūnas atskleidė keletą įdomių savo gyvenimo detalių. Laidos vedėjai Vladai Musvydaitei jis prisipažino, kad kiekvieną rytą padaro po šimtą atsilenkimų.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Sekmadienio vakarais per TV3 rodomi „Lietuvos talentai“ nesiliauja stebinti. Rodos, į „talento“ sąvoką telpa šimteriopai daugiau, nei šokis ar dainavimas, o tarpusavyje besivaržančiam jaunimui darosi vis sunkiau vieniems kitus pranokti – juolab, kad tarp gabių lietuvių neretai įsilieja ir latviai.

0
komentarai

Premjera!

Didžiulio dėmesio sulaukusi naujiena apie jau kitą trečiadienį 21.00 val. per TV3 pradedamą rodyti dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ neaplenkė ir socialinių tinklų.

0
komentarai