Premjera! Puolusių angelų miestas Pirmadieniais 19:30
Premjera! Svajonių nuotaka Šeštadieniais 17:20
Premjera! Aš – stilistas! Sekmadieniais 17:55
Apsukrios kambarinės Pirmadieniais 22:10
Laukinė Esmeralda Pirmadieniais - penktadieniais 15:30

Dvyliktoji TV3 televizijos ir SEB banko „Išsipildymo akcija”, skaičiuojanti virš 350 tūkst. eurų (gerokai per milijoną litų) gerumo aukų, šiandien jau daro stebuklus.

0
komentarai

Nuo kovo 9 d. per TV3!

Jau pirmadienį, kovo 9 dieną, 19.30 val. TV3 televizijos žiūrovai išvys pirmąją dramatiško televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ dalį. 

0
komentarai

Ar rinkėjams turėtų būti leista balsuoti ne tik prie balsadėžių, bet ir internete bei televizijoje? Statistika rodo, kad balsuojančių prie TV ekranų tikrai netrūktų.

0
komentarai

Antradieniais 20:30

Žinomas šalies kikboksininkas, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas, savo kategorijos pasaulio čempionas, TV3 didžiojo projekto „Šuolis“ dalyvis Remigijus Morkevičius šiandien džiaugiasi dar vienu ypatingu gyvenimo periodu – būsima tėvyste.

0
komentarai

Kovo 11-ąją per TV3!

Patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti televizija TV3 tęsia jau tradicija tapusius paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusių užsienio piliečių apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Šiemet, kaip ir kasmet, didingieji projekto „Lietuvos garbė 2015“ apdovanojimai vyks kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 

0
komentarai