Meilė ar pinigai? Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00
Premjera! Misija: interjeras Pirmadienį 20:00
Premjera! Ginklo broliai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 19:30
Inspektorius Mažylis Trečiadieniais 20:00
Visos Australijos dulkės Ketvirtadieniais 20:00

Premjera! Rugpjūčio 25 d.

Laukiant neeilinės TV3 premjeros – specialaus dokumentinio projekto „Ginklo broliai“ pasirodymo eteryje, šiandien projektas pristatytas žiniasklaidai. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ginklus į rankas paėmė dvi komandos: „Ginklo brolių“ dalyvių trijulė ir trys TV3 eterio žvaigždės.

0
komentarai

Nuo rugsėjo 4 d.

Jau netrukus žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – rudens sezono naujienų lietus. Viena įdomiausių ir netikėčiausių naujojo sezono premjerų laukia nuo rugsėjo 4 dienos, ketvirtadieniais 19.30 val. Tai ginčų laida „Ginčas be taisyklių“.

0
komentarai

Jau rugsėjį...

Edvino Kalėdos trilogijos „Nemylimi. Svetimi. Pasmerkti“ gerbėjai jau greitai sulauks intriguojančios istorijos tęsinio. Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje naujas kultinio serialo sezonas – jau rugsėjį. Nieko nelaukdami, serialo kūrėjai šiandien pačioje sostinės širdyje – Vilniaus Katedros aikštėje, surengė kvapą gniaužiančią aktorių fotosesiją.

0
komentarai

Nuo rugsėjo 1 d.

Kad stilistės Agnės Jagelavičiūtės įžeista jaunoji dainininkė Simona Milinytė emigravo į JAV, žino bene kiekvienas. O štai kad prisižadėjusi daugiau niekada gyvenime neduoti interviu lietuviškai Simona neištesėjo savo žodžio, – tikrai nauja.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 20:15

Ketvirtadieniais 20.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – kelionių dienoraštis „Visos Australijos dulkės“ su keliautojais, kolegomis – Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi – priešakyje. Duetas žiūrovams dovanoja nepaprastas akimirkas iš jų kelionės po Australijos žemyną.

0
komentarai