Gyvenimo bangos Savaitgaliais 13:45
Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Farai Pirmadieniais 20:30
Bibliotekininkai Ketvirtadieniais 22:10 ir 23:10
Rezidentai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00

Savaitgalį žiūrovai mėgaujasi geriausiais TV3 televizijos programos perlais. Preliminariais TNS LT duomenimis, vos prasidėjus penktadienio vakarui prie TV ekranų žiūrėti linksmojo TV3 filmo „Ledynmetis 3“ susirinko net 23,2 proc. visų žiūrovų ir net 36 proc. ekonomiškai aktyvių.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Populiariajame projekte „Lietuvos talentai“ sužibėjęs iliuzionistas Antonas Lavrentjevas sulaukė netikėto pasiūlymo: TV3 komiško medicinos serialo „Rezidentai“ komanda vaikiną pakvietė atlikti specialų vaidmenį.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ studijoje svečiuosis laikui nepavaldi dama, dainininko Radžio geriausia drauge vadinama Raisa Šarkienė. Moteris ne tik išduos savo puikios išvaizdos receptą, bet ir „VIRAL‘o“ herojės „Pasiutusios bobutės“ įsprausta į kampą pripažins, kad geba atspėti ateitį.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Visada budrus TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. ir vėl žiūrovus prikaustys prie ekranų. Specialus reportažas atskleis neįtikėtiną istoriją apie tai, kaip 22-jų metų alytiškis studentas žurnalistei mėgino parduoti... savo nekaltybę. 

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Primena dviratį ant sniego, bet neturi ratų, sėdynės, pedalų, o svarbiausia – be stabdžių. Kas tai? Atsakymą pateikia dainininkas ir muzikos prodiuseris L. Pačkauskas, šią žiemą besimėgaujantis savo naujuoju „žaisliuku“ – snowscoot.

0
komentarai