Gyvenimo bangos Savaitgaliais 13:45
Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Farai Pirmadieniais 20:30
Bibliotekininkai Ketvirtadieniais 22:10 ir 23:10
Rezidentai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00

Kovo 11-ąją per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3, nuolat puoselėjanti patriotiškumą ir lietuvybę, jau dešimtąjį kartą rengia iškilmingus apdovanojimus „Lietuvos garbė”. Šis įspūdingas renginys jau tapo gražia tradicija kasmet už kilnius darbus pagerbti paprastus Lietuvos žmones bei mūsų šaliai nusipelniusius užsienio piliečius.

0
komentarai

Šeštadienį 19:00

Net ir artėjant didžiajam TV3 televizijos šeštadienio projektui „Šok su manimi“ į pabaigą, televizijos žiūrovai ir toliau nestokoja teigiamų emocijų bei intrigos. Projekto rengėjai bei rėmėjai tiesioginiame eteryje apdovanos ne tik projekto nugalėtojus, o ir ištikimiausius jo žiūrovus.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Visuomet žaviai besišypsanti laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė prisipažįsta ne taip seniai buvusi „minkštutė“ ir svėrusi gerokai daugiau. Dviejų vaikų mama atvirauja neturinti valios laikytis dietų, tačiau gimus antrajai atžalai, visus per nėštumą priaugtus kilogramus ji sugebėjo ištirpdyti sveikiau maitindamasi ir aktyviau leisdama laisvalaikį.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

TV3 aktualijų infošou laidoje „VIRAL’as“ eterio vedėjos poziciją siekia užimti stiprios, rimtos, gražios ir filmavimo kamerų nebijančios, ir Lietuvos pramogų pasaulyje puikiai žinomos merginos.

0
komentarai