Pasiutę šunys Penktadienį 21:15
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išdavystė Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Pirmadieniais 19:30

Garsiausias šalies transvestitas Raulis Mamadlli, arba Agness Landau, netrukus pasirodysianti ant TV3 projekto „Šok su manimi“ parketo, atšventė savo 21-ą gimtadienį. Naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ išsiaiškino, kad gimtadienio šventę apkartino vienas įvykis.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

„Jonavos tinklininkės ir toliau traiško varžoves Baltijos lygoje“ – tokia žinutė žiniasklaidoje privertė nusišypsoti TV3 laidos „Sportuok su mumus“ vedėją Vladą Musvydaitę. Ji prisiminė laidos filmavimą Jonavoje, kai „Achemos-KKSC“ moterų salės tinklinio komanda dar tik ruošėsi kovoms Baltijos lygoje.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.00 val. per TV3 – ypatinga „Lietuvos talentų“ laida: paaiškės, kurie 50 dalyvių, teisėjų sprendimu, bus verti darkart užkopti į sceną ir įrodyti, kad jų talentas – vertas geriausio šalyje vardo.

0
komentarai

Power Hit Radio

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė paragavo fotomodelio duonos. Ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja įsijautė į crazy princesės vaidmenį.

0
komentarai

Lapkričio 29 d.

Jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama dvyliktoji „Išsipildymo akcija“ kvies į įspūdingą finalinį akcijos koncertą.

Šventiniame renginyje būrys žvaigždžių ragins geros valios žmonės susivienyti kilniam tikslui – padėti sergantiems ir likimo nuskriaustiems vaikams. Išskirtiniai pasirodymai, specialūs efektai, staigmenos ir tiesioginė transliacija iš įvairių Lietuvos miestų aikščių, kur bus įžiebiamos kalėdinės eglutės, – tai įspūdingas šou, nušviesiantis visų TV3 ir TV3 Play žiūrovų namus.

0
komentarai