Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išgyvenimas Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Trečiadieniais 21:00

Populiaraus TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Sekmadienį vykusiame antrajame iš penkių „Lietuvos talentų“ finalų buvo apstu įvairiausių ir tiesiog neįtikėtinų pasirodymų, o nugalėtojų laurai atiteko šokių kolektyvui „Gelmė“ bei vaikinų pučiamųjų orkestrui „Čili“.

0
komentarai

Paaiškėjus M.A.M.A.2014 nominantams, grupės „Biplan“ nariai turėjo progos suploti rankomis – jie pateko į tris kategorijas. Be to, buvo patvirtintas grupės pasirodymas M.A.M.A.2014 muzikinėje dalyje. „Darbų šiais metais netrūko.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Jau rytoj, trečiadienį, 21.00 val. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai išgirs atvirą dainininko Žilvino Žvagulio prisipažinimą, kaip jis jaučiasi girdėdamas kitus garsius vyrus kalbant apie jo mylimas dainininkes. Ir ne tik apie jo žmoną Ireną Starošaitę.

0
komentarai

Praėjusio savaitgalio vakarais žiūrovų namuose vienareikšmiškai karaliavo TV3 programa. Daugiausia žiūrovų simpatijų atiteko didiesiems TV3 projektams „Šok su manimi“ bei „Lietuvos Talentai“, o bene būtina tradicija prieš Kalėdas pažiūrėti tapęs filmas „Vienas namuose 2.Pasiklydęs Niujorke“ ir toliau muša žiūrimumo aukštumas.

0
komentarai