Pasiutę šunys Penktadienį 21:15
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Išdavystė Pirmadieniais - ketvirtadieniais 23:10
Farai Pirmadieniais 21:00

Sekmadieniais 19:30

TV3 televizijos sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ kiekvieną savaitę įrodo – mūsų šalies žiūrovams itin smalsu, ką sugeba tautiečiai bei į projektą savo talentų pademonstruoti atvykstantys dalyviai iš užsienio. Praėjusios savaitės televizijos reitingai – itin džiuginantys: „Lietuvos talentai“ – žiūrimiausia savaitės laida šalies televizijose.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Dokumentinio realybės šou „Žvagulio klanas“ herojai TV3 televizijos žiūrovus stebina savo netikėtomis ir dažnai komiškomis istorijomis. Rytoj, trečiadienį, 21.00 val. Irena Starošaitė atskleis, kodėl taip mįslingai lankėsi pas plastikos chirurgą Kęstutį Vitkų, o Žilvinas Žvagulis pademonstruos savo dovaną – seną žigulį.

0
komentarai

Lapkričio 29 d.

Jau dvyliktus metus gyvuojanti socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šį šeštadienį 19.00 val. visus kvies į gerumo kupiną koncertą.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. TV3 laidoje „VIP“ – ypatingas svečias: verslininkas, filantropas Ignas Staškevičius. Pokalbį su vienu turtingiausių Lietuvoje žmonių Eglė Kernagytė-Dambrauskė pradėjo nuo klausimo, kaip jam pavyko uždirbti pirmą milijoną.

0
komentarai

Lapkričio 28 d.

Jau šį penktadienį, lapkričio 28 dieną, 19.30 val. TV3 eteryje – premjera: Oskarą laimėjusi animacinė nuotykių komedija „Karališka drąsa“ (Brave). Pasaulį sužavėjusią juostą pristato populiariųjų animacinių filmukų „Aukštyn“, „Žuviukas Nemo“ ir „Wall-E“ kūrėjai.

0
komentarai