Premjera! Visos Australijos dulkės Ketvirtadieniais 20:00
Meilė ar pinigai? Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00
Aklos vestuvės Pirmadieniais 20:00
Agentūra S.K.Y.D.A.S Antradieniais 22:00
Inspektorius Mažylis Trečiadieniais 20:00

Po mažiau nei savaitės dainininkas James Arthur atvyksta į visas tris Baltijos šalis, kad kiekvienoje surengtų po įspūdingą koncertą. Talentingas britų „X Faktoriaus“ laimėtojas jau rugpjūčio 8 dieną koncertuos Vilniuje. Su James į Lietuvą atvyksta visa jo komanda, prasitarusi, kad jo debiutinio albumo „James Arthur“ koncertinio turo įrangai sutalpinti prireikė kelių sunkvežimių.

0
komentarai

Liepos 16 dieną Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uosto pakilęs lėktuvas, kuriame buvo 283 keleiviai ir 15 įgulos narių, savo kelionės tikslo Malaizijoje taip ir nepasiekė. Apie šį pasaulį sudrebinusį įvykį pasakoja britų dokumentinis tiriamosios žurnalistikos filmas „Žudynės danguje: skrydis FH 17“. Specialią premjerą videožinių portale „Žinios.lt“ galima žiūrėti jau dabar: http://goo.gl/u5qUcD.

0
komentarai

Aktoriaus Mindaugo Papinigio pristatinėti nereikia: talentingas aktorius atliko vaidmenis tokiuose kultiniuose filmuose kaip „Zero“, „Zero II“, „Redirected. Už Lietuvą“, šiuo metu filmuojasi TV3 seriale „Pasmerkti 3“. Negana to, antradienį videožinių portale www.žinios.lt startavusioje laidoje „VIRAL‘as“ Mindaugas sublizgėjo stilingo, seksualaus ir charizmatiško vedėjo amplua.

0
komentarai

Žiūrimiausia televizija TV3 ištisus metus stebina savo žiūrovus, pateikdama jiems netikėtas eterio naujienas. Rugpjūtį TV3 pristato naują dokumentinį projektą „Ginklo broliai“. Tai pasakojimas, pagrįstas asmeninėmis bazinių karinių mokymų dalyvių emocijomis ir jų instruktorių sukurtomis nepatogiomis situacijomis. Specialiame keturių dalių cikle „Ginklo broliai“ iš stebėtojo perspektyvos bus pateikiama, kaip savanoriais nusprendusiems tapti vaikinams ir merginoms seksis prisitaikyti prie tikrųjų  Lietuvos kariuomenės taisyklių.

0
komentarai

Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.

0
komentarai