Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Antradieniais 21:00

Atviras interviu su dizaineriu Juozu Statkevičiumi, Lietuvos elito atstovai antrajame Austrių gliaudymo čempionate, žinomos moterys makiažo tendencijų pristatyme, naujausio lietuviško filmo premjeros raudonojo kilimo įžymybės, paramos koncerto „Pirk dramblį“ užkulisiai ir Vaido Baumilos atradimai Amerikoje – visa tai TV3 žiūrovų laukia jau šįvakar 21.00 val. įžymybių naujienų laidoje „VIP“.

0
komentarai

Spalio mėnesį

Žiūrimiausia televizija TV3 ištisus metus savo žiūrovams dovanoja naujausius, kritikų ir kino mėgėjų labiausiai vertinamus, neišdildomas emocijas garantuojančius filmus. Šį spalį TV3 eteryje bus parodyti net 54 filmai. 14 iš jų – geriausio kino premjeros, kurios prie ekranų pritrauks ir romantiką dievinančius, ir be veiksmo filmų gyventi negalinčius, ir animaciją mylinčius žiūrovus.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Naujojo, jau ketvirtojo, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ dalyvio vilniečio Glebo Uljanovo neišgąsdino nei ryškūs prožektoriai, nei autoritetingi teisėjai, nei pilna salė žiūrovų. Mažasis talentas antrojoje laidoje ant scenos lipo tvirtu žingsniu, šypsojosi publikai, pažėrė komplimentų teisėjams, o jo atliekama 2012 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen daina „Euphoria“ žiūrovus privertė pakilti nuo kėdžių.

0
komentarai

Trečiadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – speciali premjera: dviejų dalių dokumentinis filmas tiesiai iš karščiausių fronto taškų Ukrainoje. Tikroji realybė – karių išgyvenimai, likusių gyvų vaikų – našlaičių ašaros, politikų abejingumas ir žiauri karo kasdienybė – bus atskleista du trečiadienius iš eilės: šį, spalio 1 dieną, 19.30 val. ir tuo pačiu laiku spalio 8 dieną.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje antradieniais žiūrimiausiu laiku 21.00 val. su žiūrovais sveikinasi naujojo projekto – žvaigždžių naujienų „VIP“ − vedėjų duetas: Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Vaidas Baumila.

0
komentarai