Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Sekmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 didysis projektas „Lietuvos talentai” šį sekmadienį absoliučiai užbūrė žiūrovų širdis, nušluodamas nuo reitingų scenos konkurentus ir palikdamas juos giliai tamsiuose užkulisiuose.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip:  blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Pumpuras nesibaido nei dėmesio, nei filmavimo kamerų. „Žirgelis nei dėmesio, nei aplinkinių nebijo. Ir ne teisėjų „taip“ šiuo atveju buvo svarbiausia: labiausiai Pumpuras mėgsta, kad už pastangas pasirodyme jam būtų padėkota“, – pasakojo žvilgančio sarčio treneris S. Paulauskas ir pridūrė, kad TV3 laidoje žirgas viską atliko tiesiog nepriekaištingai.

0
komentarai

Jau greitai!

25 metų šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas TV3 žiūrovams jau pažįstamas iš didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Šuolis“. Projekte Ignas buvo griežtas teisėjas, publiką stebino įspūdingais šuoliais nuo tramplinų bei bokšto.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Ar trečias kartas garantuoja sėkmę? Kodėl visi salėje susirinkę žiūrovai kartu su TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ teisėjais atsistojo ir išėjo? Ko nemėgsta Rūta Ščiogolevaitė?

0
komentarai