wai sze lee

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wai sze lee“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wai sze lee“.

Dviratininkė Simona Krupeckaitė: pagaliau pavyko tai, ko labai norėjau

Apeldorne (Nyderlandai) surengtame 115-ajame pasaulio dviračių treko čempionate dalyvavo 40 šalių atstovai, o medalius iškovojo 20-ies (aukso – 10-ies). Lietuva, kuriai bronzos apdovanojimą sekmadienį keirino rungtyje pelnė Simona Krupeckaitė, medalių lentelėje su Kanada ir Naująja Zelandija pasidalijo 18-ąją vietą. Medalių lentelėje pirmąją poziciją užėmė varžybų šeimininkai Nyderlandų dviratininkai. Jie pelnė po penkis aukso ir sidabro bei du bronzos medalius.
2018-03-05

Simonai Krupeckaitei – pasaulio čempionato medalis!

Simona Krupeckaitė iškovojo pasaulio dviračių treko čempionato medalį! 35-erių lietuvė Olandijoje laimėjo bronzos apdovanojimą moterų keirino rungtyje. S. Krupeckaitė dėl trečiosios vietos kovojo su dviem olandėmis – Laurine van Riessen ir Shanne Braspennincx. Vis dėlto lietuvė buvo greičiausia, varžoves aplenkusi atitinkamai 0,007 bei 0,017 sekundės. Simona nuo čempione tapusios belgės Nicky Degrendele atsiliko 0,250 sekundės. Sidabro medalį iškovojo Honkongo atstovė Wai Sze Lee (+0,154 sek.
2018-03-04

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio sprinto reitinge – antra

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iš trečios vietos pakilo į antrą. 34-erių metų Europos čempionė turi 3240 taškų. Sprinto reitinge į pirmą vietą iš antros pakilo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė vokietė Kristina Vogel (3500 tšk.), o į trečią vietą iš ketvirtos – rusė Anastasija Voinova (2970 tšk.). 21-erių metų Miglė Marozaitė (1725 tšk.
2017-04-20

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.
2017-04-16

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionate Honkonge – ketvirta

Simonai Krupeckaitei penktadienį nepavyko papildyti gausios medalių kolekcijos, tačiau geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė dar kartą įrodė, kad ji tebepriklauso pasaulio elitui. Honkonge vykstančio 114-o pasaulio dviračių treko čempionato sprinto rungties mažajame finale 34-erių metų panevėžietė 0-2 pralaimėjo 29-erių metų Honkongo atstovei Wai Sze Lee (2 vieta atrankoje) ir galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.
2017-04-14

Simona Krupeckaitė pasiekė pasaulio čempionato pusfinalį

Honkonge vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate geriausia 2016 metų Lietuvos sportininkė Simona Krupeckaitė sprinto rungtyje pateko tarp keturių geriausių pasaulio dviratininkių. Pusfinalyje panevėžietė per du važiavimus 2:0 nugalėjo prancūzę Mathilde Gros. Tarp keturių stipriausių taip pat pateko olimpinė čempionė Kristina Vogel, kuri kovos su Wai Sze Lee. S. Krupeckaitės varžove pusfinalyje bus australė Stephanie Morton.
2017-04-13

Milžiniškas Simonos Krupeckaitės šuolis pasaulio sprinto reitinge

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užima trečią vietą. Neseniai Prancūzijoje Europos čempione tapusi 33-ejų metų panevėžietė turi 2475 taškus. Simona ankstesniame sprinto reitinge buvo aštunta. Pirmauja Honkongo atstovė Wai Sze Lee (2805 tšk.). Antrą vietą užima Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė vokietė Kristina Vogel (2800 tšk.). Klasifikuota 341 dviratininkė iš 56 šalių.