trekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trekas“.

Oficialu: dviratininkai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis iškovojo olimpinius kelialapius

Pirmadienį, balandžio 22-ąją, Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) paskelbė kvotas į Paryžiaus olimpinių žaidynių dviračių treko varžybas. Kelialapius į svarbiausią sporto renginį Lietuvai pelnė Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Olimpinėje atrankoje dalyvavusi Miglė Lendel Lietuvai užtikrino ketvirtą vietą moterų sprinto atsarginių sąraše.
Prieš 22 val.

Vasilijaus Lendel rankose – jau beveik kelialapis į Paryžiaus olimpines žaidynes

Miltone (Kanada) surengto paskutiniojo, trečiojo, Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų etapo sprinto lenktynėse sekmadienį Vasilijus Lendel užėmė 7-ą vietą. Varžybos Kanadoje – paskutinės olimpinės atrankos maratone. Neoficialiais skaičiavimais, 29 metų V. Lendel iškovojo Lietuvai kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes.
2024-04-15

Paskutiniame dviračių treko Čempionų lygos etape – aukštos lietuvių vietos

Londone (Jungtinė Karalystė) baigėsi trečiasis Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) treko Čempionų lygos varžybų sezonas. Paskutiniame, penktajame, etape Lietuvos dviratininkai vietas pirmajame šešete iškovojo tris kartus. Moterų skrečo rungtyje Olivija Baleišytė iškovojo trečią vietą (15 tšk.). Tai – geriausias panevėžietės pasiekimas šio sezono Čempionų lygoje ir trečias šių varžybų istorijoje. Nugalėjo britė Neah Evans (20 tšk.), o antra buvo Lara Gillespie (17 tšk.
2023-11-12

Lietuviai kartu su geriausiais planetos dviratininkais varžysis Čempionų lygoje

Šį šeštadienį, spalio 21 d., prasidės vienas laukiamiausių dviračių sporto entuziastų renginių – UCI dviračių treko Čempionų lygos varžybos. Jose 72 geriausi pasaulio dviratininkai ir dviratininkės susirungs dėl planetos geriausiųjų vardo. Šių metų dalyvių sąraše – ir lietuviai Vasilijus ir Miglė Lendel bei Olivija Baleišytė. Kaip jiems seksis, žiūrovai galės tiesiogiai stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje.
2023-10-20

Dviratininkė Baleišytė pasaulio treko čempionate – šešta

Glazge (Škotija) vykstančio 120-ojo pasaulio dviračių treko čempionato moterų eliminavimo rungtyje (atkrintamosios lenktynėse) sekmadienį panevėžietė Olivija Baleišytė, kurią treniruoja Dmitrij Leopold, iškovojo šeštą vietą. Tai – vienas geriausių Olivijos pasirodymų pasaulio čempionate per visą karjerą. Pasaulio čempionės titulą apgynė dukart Europos čempionė belgė Lotte Kopecky.
2023-08-07

Europos dviračių treko čempionate du lietuviai pateko į ketvirtfinalį, Baleišytė finišavo už penkioliktuko

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos dviračių treko čempionate penktadienį startavo Olivija Baleišytė. Moterų 10 km skrečo lenktynės lietuvei klostėsi nesėkmingai. O.Baleišytė finišavo 17-a tarp 19-os sportininkių. Europos čempione tapo norvegė Anita Stenberg. Sidabras atiteko britei Jessicai Roberts, bronza – lenkei Nikolai Wielowskai. Kiek vėliau šiandien O.Baleišytės laukia eliminacijos lenktynės.
2022-08-13

Lietuvos sprinteriai Europos treko čempionate – devinti

Ketvirtadienį Miunchene (Vokietija) prasidėjusio Europos dviračių treko čempionato vyrų komandų sprinto rungties kvalifikacijos varžybose Lietuvos atstovai užėmė devintą vietą ir liko per žingsnį nuo pagrindinių varžybų. Lietuvius nuo pirmojo etapo, kuriame penktadienį kovos aštuonios greičiausios komandos, skyrė 0,115 sek. Europos čempionate debiutavusios Lietuvos sprinto komandos, kurią sudarė Laurynas Vinskas, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas, laikas – 36,928 sek. (vid.
2022-08-11

Lietuvos treko dviratininkams – visų spalvų medaliai

Ketvirtadienį, balandžio 28-ąją, Atėnuose (Graikija) surengtose dviračių treko varžybose „Athens Track Grand Prix” (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo po vieną aukso, sidabro ir bronzos medalį. Vasilijus Lendel tapo sprinto rungties nugalėtoju. Jis finale įveikė kazachą Dmitrijų Rezanovą. Trečias buvo kitas Kazachstano dviratininkas Sergej Ponomariov. Komandų sprinto lenktynėse Lietuvos rinktinė – V. Lendel, Svajūnas Jonauskas ir Justas Beniušis pelnė sidabrą.
2022-04-29

Karjerą baigusi Simona Krupeckaitė: po kasdienės kovos – į gyvenimą be įtampos

Du dešimtmečiai juodo sunkaus darbo, nuolatinė kova su savimi ne tik dviračių treke, bet ir asmeniniame gyvenime, visiškas išsekimas po pergalių ir tamsios mintys atsiimant apdovanojimus. 39 metų Simona Krupeckaitė nuolat balansavo ant ribos svarstydama, ar visa tai, ką daro, turi prasmę, bet kaskart, pakilusi į naują kovą, save išgręždavo. Pailsėdavo ir vėl pradėdavo viską iš pradžių.