tomas snapkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas snapkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas snapkauskas“.

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

A lygoje – „kietos“ lygiosios

Pirmosios A lygos trečiadienio rungtynės baigėsi lygiosiomis. Taikiai išsiskyrė „Jonava“ ir Kauno „Stumbras“. Devyniems futbolininkams parodytos geltonos kortelės. Namie žaidusi „Jonava“ pirmavo po Tomo Salamanvičiaus įvarčio. Futbolininkas pasižymėjo 6-ąją minutę. Jonaviškiai persvarą išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. 79-ąją minutę rezultatą išlygino Tomas Snapkauskas. Mače parodytos devynios geltonos kortelės. „Stumbro“ futbolininkai gavo keturias, „Jonavos“ – penkias.
2017-09-13

„Žalgiris“ vėl prarado taškus Kaune

Trečioji iš eilės Vilniaus „Žalgirio“ išvyka į Kauną baigėsi prarastais taškais. A lygos lyderis, pralaimėjęs bei lygiosiomis sužaidęs su „Kauno Žalgiriu“, nesugebėjo įveikti ir Kauno „Stumbro“. Laikinosios sostinės komanda įmušė pirmoji, bet persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Nuo mačo pradžios sostinės ekipa užgulė „Stumbro“ vartus, tačiau pavojus kilo būtent žalgiriečių baudos aikštelėje, kai perdavimo sulaukusio Alexandre’o Kore pirmasis smūgis buvo blokuotas, o antruoju jis nepataikė į v...
2017-08-22

Vicečempionai buksuoja ir toliau – neįveikė „Stumbro“

A lygos vicečempionai „Trakai“, vėl įmušę vieną įvartį, prarado dar porą taškų. Riteriai dvikovoje prieš „Stumbrą“ Kaune pirmavo po Dariaus Kazubovičiaus realizuoto baudinio, tačiau persvaros neišlaikė ir penktąsias rungtynes sezone sužaidė lygiosiomis – 1:1 (1:0). Riteriai lieka ketvirtoje vietoje, tuo metu dar vieną tašką į savo sąskaitą įsirašęs „Stumbras“ turnyro lentelėje pasivijo ir laimėtų tarpusavio rungtynių dėka aplenkė „Jonavą“. Nuo pirmųjų minučių svečiai įsikūrė kauniečių aikštės pu...
2017-04-29

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.
2017-04-25

Paskutinėje atakoje įmuštas įvartis priartino „Utenį“ prie išlikimo

Charakterį parodęs Utenos „Utenis“ prieš paskutiniąsias „SMScredit.lt A lygos“ ketvirto rato rungtynes turi kur kas geresnius šansus išlikti čempionate nei „Kauno Žalgiris“. Uteniškiai po paskutinėje atakoje įmušto įvarčio 27-ojo turo mače svečiuose išplėšė lygiąsias su Kauno „Stumbru“ – 1:1 (0:1). Pirmoje kėlinio pusėje uteniškiai ilgiau kontroliavo kamuolį, o labiausiai „Utenio“ ekipoje pastebimas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas Jurijus Vereščiakas.