timberwolves

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timberwolves“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timberwolves“.

Karščiausios ir geriausios konferencijos komandų susidūrime – „Timberwolves“ pergalė

Minesotos „Timberwolves“ iškovojo pergalę reguliariajame NBA sezone. „Timberwolves“ 109:105 palaužė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Pataruoju metu į viršų kopiantiems „Clippers“ krepšininkams tai buvo vos antroji nesėkmė per 10 pastarųjų rungtynių. „Timberwolves“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o didžiausias jų pranašumas ketvirtojo kėlinio viduryje pasiekė 17 taškų. Per likusį laiką „Clippers“ tik priartėjo prie varžovų, tačiau rungtynių nugalėtojas buvo jau nulemtas.
2024-01-15

Tomas Thibodeau pasikvietė savo itin mėgstamą žaidėją: kartu pergalių sieks jau ketvirtąjį kartą karjeroje

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai Niujorko „Knicks“ rado pamainą traumą patyrusiam aukštaūgiui Mitchellui Robinsonui. „Knicks“ sudarė negarantuotą kontraktą iki sezono pabaigos su 38 metų 206 cm ūgio Taju Gibsonu. Šis tarpsezoniu buvo pratęsęs kontraktą su Vašingtono „Wizards“, tačiau atleistas sezonui net neprasidėjus. Veteranas yra puikiai pažįstamas su „Knicks“ strategu Tomu Thibodeau – jie jėgas sujungia jau ketvirtą kartą.
2023-12-14

Moranto dvitaškis paskutinę sekundę priartino „Grizzlies“ prie kito etapo

Memfio „Grizzlies“ ketvirtame kėlinyje panaikino 11 taškų pranašumą ir paskutinės sekundės šūviu priartėjo prie Vakarų konferencijos pusfinalio. „Grizzlies“ namie 111:109 (28:31, 25:24, 21:30, 37:24) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2. Šeštosios serijos rungtynės vyks Minesotoje. Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Timberwolves“ pirmavo 99:88, bet tada „Grizzlies“ spurtavo 10:0 ir sugrįžo į rungtynes. Likus žaisti 3,7 sek.
2022-04-27

„Grizzlies“ atsitiesė iškovodama didžiausią klubo pergalę NBA atkrintamosiose varžybose

Ja Morantas liko šalia trigubo dublio, o Memfio „Grizzlies“ užtikrintai išlygino serijos rezultatą NBA atkrintamosiose varžybose. „Grizzlies“ ekipa namie 124:96 (33:32, 27:17, 36:28, 28:19) sutriuškino Minesotos „Timberwolves“. Dabar serijos iki keturių pergalių rezultatas – 1-1, o kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Minesotoje. Tai – didžiausia „Grizzlies“ pergalė atkrintamosiose varžybose per visą klubo istoriją.
2022-04-20

Žvėriškai besigrūmęs Jonas Valančiūnas pirmąją pergalę paženklino konfliktu su NBA „peštuku“

Pirmąją pergalę NBA iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/3). Lietuvio klubas išvykoje 107:98 (25:19, 29:24, 26:30, 27:25) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (2/1). J. Valančiūnas sužaidė puikias rungtynes. Vidurio puolėjas per 39 minutes pelnė 22 taškus (7/18 met.), atkovojo net 23 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Taip pat, mūsiškis blokavo 2 metimus, o nuo dar geresnio pasirodymo sulaikė 5 pražangos ir 1 klaida.
2021-10-26

Buvęs Argentinos krepšinio rinktinės lyderis – vienas pretendentų perimti trenerio pareigas

Argentinos rinktinę palikus ilgamečiam treneriui Sergio Hernandezui paaiškėjo ir pagrindiniai kandidatai jį pakeisti. Šalies žiniasklaida skelbia, kad vienuolika metų rinktinėje dirbusio specialisto palikimą pratęsti pretenduoja Nestoras Garcia ir Pablo Prigioni. Pastarasis rinktinei paaukojo ne vieną vasarą, iškovodamas 2008-ųjų olimpiados bronzą bei pridėdamas gausybę medalių Amerikos čempionatuose.
2021-09-08

Donatas Motiejūnas planavo plušėti NBA, Kinijos variantas – išlieka

Monako „AS Monaco“ ekipos pagrindiniu vidurio puolėju artėjančiame sezone turėtų būti Donatas Motiejūnas. LNK žinių vedėjas Tomas Langvinis skelbia, kad centras dar gali išvykti į Kiniją, bet „langas“ tai padaryti yra itin mažas – artimiausios dvi savaitės. Kinai vis dar sprendžia, ar sezoną pradės su legionieriais – kol kas nė vienas klubas nėra pasirašęs sutarties su užsieniečiu.
2021-08-17

NBA veteranas išmainytas antrą sykį per vieną vasarą

Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“ komandos atliko mainus. „Grizzlies“ nariu neseniai tapęs Patrickas Beverley keliasi žaisti į Minesotą, o „Timberwolves“ atidavė Jarrettą Culverį ir Juancho Hernangomezą. 33 metų P.Beverley praėjusiame sezone žaidė Los Andželo „Clippers“ gretose, jis rinkdavo 7,5 taško, atkovodavo 3,2 kamuolio ir atlikdavo 2,1 perdavimo. J.Culveris praėjusiame sezone pelnydavo 5,3 taško, J.Hernangomezas - 7,2 taško.
2021-08-17

Nigerija olimpinėse žaidynėse remsis net 8 NBA krepšininkais

Tokijo olimpiadai besirengianti Nigerijos rinktinė pristatė galutinį dvyliktuką, kuris dalyvaus olimpiniame krepšinio turnyre Tokijuje. Galutiniame rinktinės sąraše liko ir aštuoni Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai. Ryškiausi iš jų – Minesotos „Timberwolves“ puolėjas Joshas Okogie, debiutinį sezoną Majamio „Heat“ sužaidęs Preciousas Achiuwa ir Detroito „Pistons“ aukštaūgis Jahlilas Okaforas.
2021-07-20

Brazdeikis Orlande vėl gerino rekordus

Pralaimėjimą NBA patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (21/47). Ekipa namuose 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) neturėjo šansų prieš Minesotos „Timberwolves“ (21/47). Nuo suolo pakilęs I. Brazdeikis per 35 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir penkis sykius prasižengė. Lietuvos pilietybės neseniai sulaukęs krepšininkas pagerino savo rezultatyvumo ir sužaistų minučių rekordus.