thaddeusas youngas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thaddeusas youngas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thaddeusas youngas“.

Pasaulio čempionato MVP Dennisas Schroderis karjerą tęsti išsiųstas į „Nets“

Tiksint paskutinėms minutėms, kol NBA lygoje apsikeisti žaidėjais, mainus atliko Bruklino „Nets“ ir Toronto „Raptors“ klubai. Dennisas Schroderis kartu su Thaddeusu Youngu keliasi į Brukliną. Tuo tarpu „Raptors“ gretas papildys Spenceris Dinwiddie. Beveik neabejojama, kad Th.Youngas bus atleistas ir turės ieškotis naujos komandos. D.Schroderis šį sezoną per vidutiniškai 31 minutę renka 13,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka 6,1 rezultatyvaus perdavimo. Th.
2024-02-08

Sabonio magija „Pacers“ kapitoną privertė ištarti treneriui „ne“

Domantas Sabonis praėjusią naktį Lietuvos laiku sužaidė vienas geriausių rungtynių šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone. Lietuvio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (44-25) antroje rungtynių pusėje panaikino 19 taškų deficitą ir namie 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) įveikė Oklahomos „Thunder“ (42-27). Buvusią komandą į neviltį varęs D. Sabonis per 28 minutes surinko beveik ketvirtadalį visų ekipos taškų – 26 (7/12 dvit., 12/13 baud. met.
2019-03-15

Domas ir vėl aikštėje – „Pacers“ parbloškė neatpažįstamus NBA čempionus

Domantas Sabonis pagaliau išsigydė čiurnos traumą ir sugrįžo į aikštę, o Indianos „Pacers“ (44-31) svečiuose pranoko traumų išretintą NBA čempionę Oklando „Warriors“ (54-20). Indianos klubas pergalę šventė 92:81 (18:27, 21:21, 29:22, 24:11). D.Sabonis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, o aikštėje praleido 23 minutes. Per jas lietuvis pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po du kartus.
2018-03-28

Domanto Sabonio košmaras tęsiasi: vėl patyrė traumą

Domantas Sabonis jau turėjo padėti savo komandai NBA pirmenybių rungtynėse prieš Majamio „Heat“, bet ir vėl susižeidė čiurną, dėl kurios jau buvo praleidęs penkis susitikimus. Lietuvis apšilinėjo prieš mačą su „Heat“, tačiau mėtydamas į krepšį nusileido ant kamuolius padavinėjančio berniuko kojos ir krito. D.Sabonis nikstelėjo tą pačią čiurną ir iš karto nušlubavo į rūbinę. Po apžiūros buvo nuspręsta, kad aukštaūgis ir vėl turės stebėti „Pacers“ žaidimą iš šalies.
2018-03-26

Domantas Sabonis praleido ir penktąsias rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt lietuvis nepadėjo savo komandai rungtynėse su Los Andželo „Clippers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ namie laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 109:104 (27:28, 31:25, 24:23, 27:28). „Clippers“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 17:10, bet „Pacers“ per kelias minutes išsiveržė į priekį – 19:18. Šeimininkai pradėjo bėgti antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiojo pradžioje įgijo dviženklę persvarą (63:53). Indianos krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir d...
2018-03-24

Domantas Sabonis praleido dar vienas rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt krepšininkas praleido rungtynes namie su Los Andželo „Lakers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 110:100 (29:37, 28:22, 35:21, 18:20). Rezultatyvaus pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo 37:25. „Pacers“ varžovus vijosi iki antrojo ketvirčio pabaigos, kai išsiveržė į priekį – 54:53. Trečiojo kėlinio pabaigoje Indianos komanda įgijo dviženklę persvarą – 85:74, o po ketvirčio pirmavo 92:80. Paskutiniame kėliny...
2018-03-20

Domantas Sabonis atkovojo daugiau kamuolių nei pelnė taškų

Domantas Sabonis pelnė šešis taškus ir atkovojo devynis kamuolius. Taip lietuvis prisidėjo prie pergalės svečiuose – Indianos „Pacers“ 103:96 (18:21, 27:25, 33:21, 25:29) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai. Svečiams atitrūkti pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje – 74:63. Paskutiniame ketvirtyje D. Sabonis galingai įkrovė iš viršaus. „Pacers“ kėlinio viduryje, po dar vieno D. Sabonio dvitaškio, pirmavo 93:76. „Bucks“ krepšininkai pasiduoti nebuvo linkę.
2018-03-03

Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo dar vienu dvigubu dubliu

Domantas Sabonis surinko dar viena dvigubą dublį, o Indianos „Pacers“ šiąnakt namie 105:96 (23:23, 29:28, 29:27, 24:18) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ krepšininkus. Rungtynės kone visą laiką vyko „taškas į tašką“. Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje. Tada šeimininkai praėjo spurtą, galiausiai atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą – 103:89. Šioje atkarpoje vienu Indianos komandos lyderių buvo D. Sabonis. „Pacers“ atliko 28, „Hornets“ – 18 rezultatyvių perdavimų.
2018-01-30

Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį

NBA lygoje Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ (24-22) pralaimėjo Los Andžele. Vietos „Lakers“ (16-29) šventė pergalę 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20). D. Sabonis per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus ir dukart prasižengė. „Pacers“ šiose rungtynėse suklydo devynis kartus („Lakers“ – 14), bet pataikė du tolimus metimus iš 25 (8 proc.
2018-01-20

Domantas Sabonis buvo puikus, bet „Pacers“ pralaimėjo po pergalingo varžovų dėjimo

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, bet jos netapo pergalingomis. Indianos „Pacers“ savo aikštėje 111:112 (21:38, 26:24, 31:23, 33:27) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus. Svečiai mačą pradėjo įspūdingu spurtu 12:0, o po pirmojo kėlinio buvo priekyje 38:21. „Pacers“ varžovus vijosi iki priešpaskutinės rungtynių minutės, kai rezultatą dvitaškiu su pražanga išlygino Victoras Oladipo (100:100). Gynėjas pridėjo dar du dvitaškius ir tritaškį (107:102). „Celtics“ nepasidavė.