tadas labukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas labukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas labukas“.

Klaipėdoje – triuškinanti Vilniaus „Žalgirio“ pergalė

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai per 2019 metų A lygos 4 turo rungtynes išvykoje 3:0 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“. Kaip ir galima buvo tikėtis, sąlygas aikštėje diktavo svečiai iš sostinės, tačiau savo progų turėjo ir šeimininkai. Pirmajame kėlinyje laimę tolimais šūviais bandė Tadas Labukas, o į „Žalgirio“ vartus sugrįžusiam Armantui Vitkauskui teko savo komandą gelbėti nuo itin pavojingų Vytauto Lukšos ir Darvydo Šerno smūgių.
2019-03-30

„Trakai“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Po batalijų tarptautiniame fronte į Lietuvos futbolo A lygos kovas grįžę „Trakai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 22-ojo turo rungtynėse išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“. Svečiai iš Trakų ilgiau kontroliavo kamuolį ir vertė šeimininkus gintis didelėmis pajėgomis. Tiesa, pirmojo įvarčio teko palaukti – jis buvo pelnytas 26-ąją minutę.
2018-08-19

Vacys Lekevičius: nenorintys mūsų matyti galės įsitikinti, kad legendinis klubas – gyvas

Po ilgos pertraukos Lietuvos futbolo čempionate šeštadienį Marijampolėje vėl į aikštę išbėgs Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjai. Uostamiesčio vienuolikėje bus mažai futbolininkų, kurie vilkėjo geltonus marškinėlius ankstyvą pavasarį. „Buvo daug kalbų, kad „Atlanto“ neliks iš viso. Didelėmis pastangomis pavyko išsaugoti komandą, kuri toliau gyvuos, – naujiena pasidalijo klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius.
2018-08-02

„Atlanto“ futbolininkai grįžo į treniruotes, klubas bandys kvėpuoti

Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjai vėl pluša treniruotėse, kad tęstų Lietuvos futbolo pirmenybes. Dėl užklupusių finansinių sunkumų su uostamiesčio komanda atsisveikino daug futbolininkų, tačiau pajūrio klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius gana optimistiškai žiūri į rytojų.
2018-07-18

Tadas Labukas dubliu padėjo „Atlantui“ prisiminti pergalės skonį

Daugiau nei prieš tris mėnesius paskutinį kartą pergalę šventęs Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė 12-os nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio komanda svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Dar pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėjęs Tadas Labukas labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių taip ilgai laukto rezultato.
2017-08-13

„Trakai“ pratęsė „Atlanto“ nelaimėtų rungtynių seriją

Paskutinėse A lygos 17 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“, su naujuoju treneriu Igoriu Pankratjevu bei keliais naujokaism, namie priėmė „Trakų“ komandą. Ne stipriausia sudėtimi žaidę Olego Vasilenkos treniruojami šalies vicečempionai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 1:0 Trakų klubo debiutantas, futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Traore pirmosiomis minutėmis susikūrė galimybę smūgiuoti, bet iš toli paleistas jo kamuolys pralėkė pro šalį.
2017-07-23

Į kovą dėl medalių sugrįžo „Trakai“

Pergales iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelėje. Prasiveržė. Pusantro rato kažkur įkalinta ir išspausdavusi daugiausiai vieną įvartį „Trakų“ puolimo upė pagaliau išsilaisvino ir keturių tikslių smūgių potvynyje nuskandino ne bet ką, o vieną konkurentų kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantą“. Pašalinti. Net trejose iš keturių turo rungtynių arbitrams teko iš kišenės traukti raudonas korteles.
2017-05-13

„Kauno Žalgirio“ gynyboje įstrigę „Trakai“ tenkinosi tašku

Pagirtinai kovojęs „Kauno Žalgiris“ buvo arti pirmosios sezone pergalės. Paskutinėse I A lygos rato rungtynėse laikinosios sostinės komanda didžiąją laiko dalį sėkmingai gynėsi prieš ir toliau neužsivedančią „Trakų“ puolimo mašiną, įmušė pirmieji, tačiau persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Kauniečiai, įsirašę antrąjį tašką, lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-21

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.
2017-04-04

Čempionas prieš vicečempioną: rinktinių pertrauka, brolių akistata ir pirmasis įvartis

Trečiadienį – Lietuvos futbolo desertas. Sostinės „Sportimos“ manieže ginklus surems „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. „Trakai“ rinksis keturių gynėjų taktiką? „Žalgiris“ – nesulaikomas Lietuvoje. Jis laimėjo 16 trofėjų iš eilės. Tarp titulų – keturiskart paeiliui iškovota šalies čempiono karūna. „Trakai“ dvejus metus iš eilės tapo šalies vicečempionais.