stoke city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stoke city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stoke city“.

„Tottenham“ iškopė į „Carabao“ taurės pusfinalį

Londono „Tottenham“ komanda „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje 3:1 nugalėjo „Stoke City“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro klubų.
2020-12-23

Į Vilnių neatvyks: „Sevilla“ perdavė pasaulio čempioną

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione ketvirtadienį lakstys viena ryškia žvaigžde mažiau. Vilniaus „Žalgirio“ varžovė UEFA Europos lygos atrankoje „Sevilla“ pardavė pasaulio čempioną Steveną N’Zonzi. 29-erių prancūzą už 26,65 milijono eurų įsigijo „Roma“. Futbolininkas su klubu pasirašė ketverių metų sutartį. S. N’Zonzi vilkės 42-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. „Labai džiaugiuosi būdamas čia. Visada noriu tobulėti.
2018-08-15

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

Tikra drama: „West Bromwich Albion“ įvarčiu per pridėtą laiką išsaugojo viltį

„West Bromwich Albion“ viltis likti Anglijos „Premier“ lygoje – gyva. Čempionato autsaideriai per pridėtą paskutinių namų rungtynių laiką 1:0 (0:0) palaužė vienus lyderių Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 92-ąją minutę po kampinio kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Jake’as Livermore’as. „West Bromwich Albion“ savo sąskaitoje turi 31 tašką ir pakilo iš turnyro lentelės dugno – į 19-ąją poziciją. Vest Bromičo komanda aplenkė „Stoke City“ (30 tšk.
2018-05-05

„Crystal Palace“ pergalė palydėjo „Stoke City“ į žemesnį divizioną

„Stoke City“ prarado galimybes išsikapanoti iš Anglijos „Premier“ lygos dugno. Paulo Lamberto auklėtiniai šeštadienį namuose pirmavo, bet 1:2 (1:0) pralaimėjo Londono „Crystal Palace“. Šeimininkams 43-ąją minutę fantastišką įvartį pelnė Xherdanas Shaqiri. „Crystal Palace“ rezultatą išlygino 68-ąją minutę. Puikią kontrataką taikliu smūgiu baigė Jamesas McArthuras. Svečių pergalę lėmė grubi vieno labiausiai patyrusių šeimininkų futbolininkų Ryano Shawcrosso klaida.
2018-05-05

„Arsenal“ prireikė 10 minučių išspręsti visus reikalus, čempionai pasismagino namuose

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar trejos 35-ojo turo rungtynės. Pirmąjį mačą po oficialaus Arsene'o Wengero pareiškimo apie pasitraukimą iš trenerio posto sužaidė Londono „Arsenal”. „Kanonieriai” turėjo sunkumų, tačiau mačo pabaigoje įsūdė tris įvarčius ir džiaugėsi pergale rezultatu 4:1 (0:0) prieš „West Ham”. Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau antroje pusėje jų netrūko.
2018-04-22

Anglijos rinktinės vartininko klaida užkariauja internetą

Įtemptai dėl vietos Anglijos rinktinės starto sudėtyje kovojantis Joe Hartas dar kartą tapo internautų apkalbų objektu. Šįkart futbolo aistruoliai skalpuoja vartininką dėl jo klaidos „Premier“ lygos rungtynėse. J. Hartas 79-ąją mačo minutę nepagavo Xherdano Shaqiri smūgiuoto kamuolio, o prie jo pirmasis suskubo ir į vartų tinklą nukreipė Peteris Crouchas. Vis dėlto J. Harto komanda Londono „West Ham United“ namie su „Stoke City“ sužaidė 1:1. Rezultatą 90-ąją minutę išlygino Andy Carrollas.
2018-04-17

„Premier“ lygos autsaideriai antrąkart sezone atleido trenerį

Anglijos „Premier“ futbolo lygos turnyro lentelės dugne tūnantis „West Bromwich Albion“ antrąkart sezone atleido vyriausiąjį trenerį. Šįkart darbo neteko Alanas Pardew. Apie tai pirmadienį pranešė pats klubas. Skelbiama, kad kartu su A. Pardew „West Bromwich Albion“ paliks ir pagrindinis asistentas Johnas Carveris. Komandos vairą laikinai perims Darrenas Moore’as. A. Pardew ekipai vadovavo nuo lapkričio pabaigos, kai pakeitė atleistą Tony Pulisą. Jis pradėjo dirbti 2015-ųjų pradžioje.
2018-04-02

„Arsenal“ futbolininkai per 15 minučių palaidojo Anglijos lygos autsaiderius

Sekmadienį sužaistos priešpaskutinės Anglijos „Premier“ lygos 32-ojo turo rungtynės. Londono „Arsenal" klubas namuose priėmė „Stoke City". Su rimtais sunkumais pirmoje rungtynių dalyje susidūrę „kanonieriai“ jų pabaigoje perlaužė žaidimą ir pasiekė pergalę rezultatu 3:0. Pirmasis rungtynių įvartis krito tik 75-ąją minutę. Neleistinai Mesutą Ozilą baudos aikštelėje sustabdė Bruno Martinsas-Indi.
2018-04-01

Anglijoje – „Spurs“ pergalė ir neįtikėtinas „Leicester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę. „Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“. Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.