StanleyCup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „StanleyCup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „StanleyCup“.

NHL čempionais tapo „Kings“ ledo ritulininkai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo šeštosiose rungtynėse pirmadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) pralaimėjo Vakarų konferencijos čempionei „Los Angeles Kings“ ekipai. Los Andželo klubas laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2 ir pirmą kartą tapo NHL čempionu.
2012-06-12

„Devils“ su D. Zubrumi sušvelnino Stenlio taurės finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo penktosiose rungtynėse šeštadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikė Vakarų konferencijos čempionę „Los Angeles Kings“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3. 13-ąją min. Zachas Parise'as išvedė „Devils“ į priekį 1:0. 24-ąją min. rezultatą išlygino Justinas Williamsas.
2012-06-10

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) įveikė Vakarų konferencijos čempionę „Los Angeles Kings“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-3. Nugalėtojams įvarčius pelnė Patrikas Eliašas, Adamas Henrique ir Ilja Kovalčiukas. 17 min. 50 sek.
2012-06-07

„Devils“ su D. Zubrumi tolsta nuo galimybės laimėti Stenlio taurę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo trečiosiose rungtynėse pirmadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) nusileido Vakarų konferencijos čempionei „Los Angeles Kings“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-3. Įvarčius įmušė Alecas Martinezas, Anzė Kopitaras, Jeffas Carteris ir Justinas Williamsas.
2012-06-05

„Devils“ su D. Zubrumi pralaimėjo ir antrąsias NHL finalo rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo antrosiose rungtynėse šeštadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 1:2 (0:1, 0:0, 1:0; 0:1) nusileido Vakarų konferencijos čempionei „Los Angeles Kings“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-2. 8-ąją min. svečiai išsiveržė į priekį po Driu Dočio (Drew Doughty) įvarčio, bet 43-iąją min.
2012-06-03

„Devils“ su D. Zubrumi pralaimėjo pirmąsias Stenlio taurės varžybų finalo rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo pirmosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 1:2 (0:1, 1:0, 0:0; 0:1) nusileido Vakarų konferencijos čempionei „Los Angeles Kings“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1. 10-ąją min. svečius į priekį išvedė Colinas Fraseras, o 39-ąją min. rezultatą išlygino Antonas Volčenkovas.
2012-05-31

„Devils“ su D. Zubrumi kovos dėl NHL Stenlio taurės

„New Jersey Devils“ komanda su lietuviu Dainiumi Zubrumi iškopė į Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalą. „Devils“ Rytų konferencijos finalo šeštosiose rungtynėse namuose penktadienį po pratęsimo 3:2 (2:0, 0:2, 0:0; 1:0) įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-2. „Devils“ į Stenlio taurės varžybų finalą iškopė penktą kartą. „Velniai“ NHL čempionais yra tapę 1995, 2000 ir 2003 metais.
2012-05-26

„Devils“ su D. Zubrumi konferencijos finalo serijoje išsiveržė į priekį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 5:3 (3:1, 0:1, 2:1) įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2. Nugalėtojams įvarčius pelnė Stephenas Giontas (3 min.
2012-05-24

„Kings“ ledo ritulininkai – Stenlio taurės finale

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse antradienį „Los Angeles Kings“ komanda svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:1, 2:2, 0:0; 1:0) įveikė „Phoenix Coyotes“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 17 min. 42 sek., įmušė Dustinas Penneras. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Anzė Kopitaras (12 min.
2012-05-23

D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, „Devils“ išlygino konferencijos finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse pirmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Zachas Parise (43 ir 59 min.