sergio lullas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergio lullas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergio lullas“.

„Real“ klube užfiksuoti dar du koronaviruso atvejai

Madrido „Real“ klube ir toliau siautėja koronavirusas. Skelbiama, kad teigiamo testo rezultato sulaukė dar du krepšininkai – Sergio Llullas ir Jeffery Tayloras. Iš viso komandoje dabar fiksuojama jau net 10 atvejų. Tarp sergančiųjų yra ir komanndos vyriausiasi treneris Pablo Lasso.
2021-12-27

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos nelaimės

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos čempionu netaps. Tai paaiškėjo penktadienį Stambule, kur vietos „Fenerbahce“ pusfinalyje 84:75 (21:13, 23:21, 19:16, 21:25) sudorojo lietuvio atstovaujamą Madrido „Real“. „Fenerbahce“ savo pranašumą pradėjo įrodyti rungtynių pradžioje. Stambulo komanda 4-ąją minutę pirmavo 9:2. Finalo ketverto šeimininkai 7-ąją minutę pabėgo dviženkliu atstumu – 19:9. Madrido ekipa mače taip niekada ir neišsiveržė į priekį.
2017-05-19

Š.Jasikevičius nepadėjo Kauno „Žalgiriui“ iškovoti pirmosios pergalės Eurolygos „Top 16“ etape

Penktadienį „Barclaycard“ arenoje Kauno „Žalgiris“ (0/3) susitiko su Madrido „Real“ (2/1) klubu. Namuose žaidę Madrido krepšininkai šventė pergalę rezultatu 92:86 (26:18, 19:24, 20:11, 27:33). Madrido „Real“ 92:86 Kauno „Žalgiris“ Startiniai penketukai: Madrido „Real“: K.C.Rivers, J.Mačiulis, S.Rodriguez, G.Ayon, T.Thompkins. Kauno „Žalgiris“: M.Kalnietis, R.Seibutis, P.Jankūnas, M.Sajus, E.Ulanovas.
2016-01-15

Ar „Real“ neapkartins Šarūno Jasikevičiaus debiuto?

Šarūnas Jasikevičius rytoj Madride debiutuos Eurolygoje kaip Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris. Šaro ir jo auklėtinių laukia rimtas iššūkis – kova su čempiono titulą ginančiu „Real“ klubu, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis. Šias ir dar penkerias rungtynes rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Madrido ekipa šį sezoną toli gražu neatrodo taip galingai kaip praėjusį.