robertas lewandowski

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas lewandowski“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas lewandowski“.

Ispanijoje „Barcelona“ pademonstravo įspūdingą sugrįžimą

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Barcelonos“ futbolininkai pademonstravo kovotojų charakterį ir išplėšė tris taškus. 80-ąją minutę dviejų įvarčių deficitą prieš Vigo „Celta“ dar turėję katalonai vos per dešimt minučių pelnė tris įvarčius be atsako ir šventė pergalę 3:2. Pirmieji pavojaus ženklai „Barcelonos“ gynybai suskambėjo 18-ąją minutę. Į baudos aikštelę buvo įvestas Iago Aspas, bet nuo jo įvarčio katalonus išgelbėjo vartininkas Marcas-Andre Ter Stegenas.
2023-09-23

„Barcelona“ namuose nesugebėjo įveikti „La Liga“ pirmenybių autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Espanyol“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Marcosas Alonso jau 7-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Raphinha 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Robertas Lewandowskis 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-12-31

Lewandowskis apie pasibaigusias planetos pirmenybes: „Tai buvo geriausias kada nors matytas pasaulio čempionato finalas“

Lenkijos rinktinės žvaigždė Robertas Lewandowski interviu Ispanijos dienraščiui „Mundo Deportivo“ pasaulio futbolo čempionato finalą pavadino geriausiomis visų laikų finalo rungtynėmis ir įvardino savo favoritą „Ballon d’Or“ laimėtojui. „Manau, kad tai buvo geraiusias kada nors matytas pasaulio futbolo čempionato finalas. Tikriausiai dėl to, kad jis buvo žaidžiamas sezono metu.
2022-12-26

Viskas stoja į savas vietas: Lewandowskio vedama Lenkija sumušė Saudo Arabiją

Pasaulio taurės C grupėje 3 taškus į savo sąskaitą įsirašė Lenkijos rinktinė. Mūsų kaimynai Katare vyksiančiose pirmenybėse šeštadienį 2:0 nugalėjo Saudo Arabijos futbolininkus. Pirmąjį įvartį 39 min, po Roberto Lewandowskio perdavimo pelnė Piotras Zielinski. 82 min. 11 m baudinį realizavo ir pergalę įtvirtino R. Lewandowskis. Tiesa, arabai turėjo realų šansą išlyginti rezultatą, tačiau Salemas Al Dawsari pirmojo kėlinio pabaigoje neįmušė 11 m baudinio.
193 2022-11-26

Ispanijos pirmenybėse – dramatiškas Lewandowskio įvartis per teisėjo pridėtą laiką

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių dvyliktojo turo rungtynėse išvykoje 1:0 (0:0) palaužė „Valencia“ futbolininkus. Į pirmąją vietą Ispanijos čempionate pakilusi „Barcelona“ nerado savojo žaidimo Valensijoje, tačiau galiausiai per teisėjo pridėtą laiką 1:0 palaužė aikštės šeimininkus. Įvartį 93-ąją minutę pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, kuris tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ore.
2022-10-30

Dublį rinkęs Lewandowskis atvedė „Barcelona“ į pergalę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3 – 0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Elche“ futbolininkus.  Gonzalo Verdu 14-ąją minutę už pražangą prieš Robertą Lewandowskį buvo nubaustas raudona kortele ir „Elche“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. Memphis Depay‘us 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edgaras Badia meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-09-17

Vokietijos čempionų prezidentas po nesėkmingo Lewandowskio pasirodymo: „Visi rungtynėse galėjo matyti, kad jis myli „Bayern“

Antradienį UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose 2 – 0 nugalėjo „Barceloną“, kuriai atstovauja buvęs Vokietijos čempionų lyderis Robertas Lewandowski. Po rungtynių „Bayern“ prezidentas Herbertas Haineris juokavo ir teigė, kad „visi rungtynėse galėjo matyti, jog R. Lewandowski myli „Bayern“. Tuo tarpu buvęs „Bayern“ žaidėjas Mario Gomezas teigė, kad Lenkijos futbolininkas nesusitvarkė su emocijomis. „Ne R. Lewandowskio diena.
2022-09-14

Triuškinanti „Bacelonos“ pergalė pažymėta Lewandowskio dubliu

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Valladolid“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Pedri 43-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino katalonų ekipos pranašumą iki 2:0. R.Lewandowskis 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0. Lenk...