rangers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rangers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rangers“.

Čempionų lygoje – Ispanijos klubų krachas ir tikra mėsmalė D grupėje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti likę penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo dar keletas komandų, kurios užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose. A grupėje „Napoli“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko „Rangers“ komandą. Šeimininkai jau greitai buvo priekyje, kai 11 ir 16 minutėmis įvarčiais pasižymėjo Giovanni Simeone. Pergalę italams mačo pabaigoje smūgiu galva įtvirtino Leo Ostigardas.
2022-10-26

Kloppas po įspūdingos pergalės prieš „Rangers“: „Jau seniai gėriau alų“

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas papasakojo, kaip pergalė Čempionų lygoje prieš „Rangers“ (7:1) paveikė komandos nuotaiką prieš Anglijos „Premier“ lygos rungtynes su „Manchester City“, kurios laukia spalio 16 d. „Žinoma, nuotaika pasikeitė. Ji dabar visai kitokia. Įprastai mes geriame alų po rungtynių išvykoje. Bet aš alų gėriau labai seniai, turbūt, pasigerčiau po vieno“, – nusijuokė treneris. „Puikiai visi suprantame, ką priimsime namuose šį sekmadienį.
2022-10-13

Valdas Dambrauskas triumfuoja: „Ludogorec“ – per žingsnį nuo Čempionų lygos grupės etapo

UEFA Čempionų lygos trečiajame atrankos etape fantastiška kova buvo užfiksuota tarp Valdo Dambrausko treniruojamo Razgrado „Ludogorec“ ir Graikijos čempionų Pirėjo „Olympiacos“. Pirmoji šių komandų dvikova Graikijoje pasibaigė lygiu rezultatu 1:1, o Razgrade vyko dar nuožmesnės rungtynės. Čia pagrindinis laikas pasibaigė lygiu rezultatu 2:2, o nugalėtojas galiausiai paaiškėjo tik po baudinių serijos, kurioje nepriekaištingai pasirodė lietuvio auklėtiniai.
2021-08-11

UEFA sankcijos rasizmo skandalo dalyviams: čekas suspenduotas 10 mačų

Atsakomosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės tarp „Rangers“ ir „Slavia“ Škotijoje baigėsi skandalu: vieną iš svečių komandos žaidėjų sumušė tunelyje. Vėliau paaiškėjo, kad sumuštasis Ondrejus Kudela rungtynių metu skyrė rasistiškai užgauliojo Škotijos klubo žaidėją Gleną Kamarą. „Manau, kad tiek aš, tiek bet kuris kitas žaidėjas 2021-aisiais neturėtų susidurti su rasizmu aikštėje ar už jos ribų.
2021-04-14

Europos lygos aštuntfinalyje ginklus surems „Man Utd“ ir „AC Milan“

Penktadienį buvo ištrauktos UEFA Europos lygos aštuntfinalio poros. Burtai suvedė vieną desertą futbolo aistruoliams. Vieni iš favoritų laimėti turnyrą pasitrauks jau šiame etape, nes dėl bilieto į ketvirtfinalį kovos Mančesterio „United“ ir „AC Milan“. Pastarieji iki dabartinės pozicijos nužygiavo nuo pat trečiojo atrankos etapo, o Anglijos komanda į Europos lygą iškrito po nesėkmingo pasirodymo Čempionų lygoje.
2021-02-26

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Lietuvos klubai pakartojo retą pasiekimą tarptautiniame fronte

Keturi Lietuvos futbolo A lygos atstovai atitinkamai UEFA Čempionų lygoje ir Europos lygoje yra iškovoję po pergalę. Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, „Trakai“ ir Kauno „Stumbras“ įnešė taškų indėlį į UEFA narių lygų klubų reitingą. Maža to, visos keturios A lygos komandos tarptautiniame fronte iškovojusios po pergalę, o to nebuvo lygiai 10 metų.
2018-07-13

„Kauno Žalgirio“ komandoje – šešiskart Lietuvos ir Vengrijos čempionas

Artėjančiam sezonui komandos gretas rikiuojantis „Kauno Žalgiris“ pasirašė svarbią sutartį su 30 rungtynių Lietuvos rinktinėje sužaidusiu futbolininku. Nuo šiol kauniečių marškinėlius vilkės gerai Lietuvos futbolo gerbėjams žinomas saugas Linas Pilibaitis. 32-ejų kretingiškis profesionalią karjerą pradėjo Kaune. FBK „Kaunas“ komandai L. Pilibaitis priklausė septynerius metus. Per šį laikotarpį futbolininkas buvo trumpai skolinamas Klaipėdos „Atlanto“ ir Edinburgo „Hearts“ (Škotija) komandoms.
2018-01-06

UEFA Čempionų lygos trenerių 11-ukas

Antradienį startuoja antrasis Čempionų lygos turas. Jį UEFA svetainė pasitinka pristatydama iš buvusių futbolininkų, kurie dabar dirba treneriais, sudarytą vienuolikę. UEFA pasirinko šiuolaikišką 3-5-1-1 taktinę schemą. Vartininkas – Senolas Gunesas (Stambulo „Bešiktaš“) S. Gunesas, gindamas Trabzono „Trabzonspor“ vartus, šešiskart tapo Turkijos čempionu ir laimėjo tris šalies taures.
2017-09-26

Škotijoje – Deivydo Matulevičiaus rezultatyvus perdavimas

Lietuviai ir toliau siaučia Škotijoje. Prie įvarčius mušančio Vykinto Slivkos prisidėjo Deivydas Matulevičius, šeštadienį atlikęs rezultatyvų perdavimą. Vis dėlto, to taškams nepakako – Edinburgo „Hibernian“ namie 1:3 (0:0) pralaimėjo Hamiltono „Academical“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrajame „Hibernian“ vartai atsirišo. 52-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Rakishas Binghamas. 69-ąją iš žaidimo įmušė Louisas Longridge’as, 88-ąją – tas pats R. Binghamas.