polski cukier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „polski cukier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „polski cukier“.

Bronzos medaliams rezultatyvaus Martyno Gecevičiaus žaidimo neužteko

Martynui Gecevičiui nepavyko iškovoti Lenkijos krepšinio čempionato medalių. Zelionos Guros „Stelmet Enea“ svečiuose 87:83 (21:23, 18:20, 24:23, 24:17) nugalėjo Torunės „Polski Cukier“, bet to buvo maža. „Stelmet Enea“ atliko 24 rezultatyvius perdavimus, „Polski Cukier“ – 17. M. Gecevičius buvo vienas iš trijų rezultatyviausių komandos krepšininkų. Lietuvis, kaip ir Vladimiras Dragičevičius bei Przemyslawas Zamojski, pelnė po 16 taškų.
2018-05-29

Londono lietuvių akivaizdoje – triuškinama „Žalgirio“ pergalė

Kauno „Žalgiris“ laimėjo parodomąsias draugiškas rungtynes Londone – penktadienį 87:61 (16:17, 26:11, 22:19, 23:14) sutriuškino Torūnės „Polski Cukier“ ir iškovojo „Titans Trophy“ taurę. Mačas permainingai vyko pusantro kėlinio. 14-ąją minutę komandas skyrė taškas – 23:22. Pirmajame kėlinyje įsiminė du galingi žalgiriečių dėjimai – Brandono Davieso ir Axelio Toupane’o. Antrojo ketvirčio viduryje spurtavęs „Žalgiris“ po ketvirčio pirmavo 42:28. Po pertraukos lietuviai didino persvarą.
2017-09-22

Nesklandumai Londone – rungtynių startas vėluos

Realu, kad „Titans Cup“ rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Torūnės „Polski Cukier“ laiku neprasidės. tv3.lt žiniomis, mačo dalyvius sugaišino Londono kamščiai. Planuojamas mačo startas – 21.30 val. Oficialiai rungtynės turėjo prasidėti 21 val. Susitikimą tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir tv3.lt.
2017-09-22

„Žalgirio“ rungtynėms Londone – išskirtinis Eurolygos vadovybės dėmesys

Šią savaitę Londone vyksiančios ikisezoninės Kauno „Žalgirio“ rungtynės patraukė pajėgiausio Europos krepšinio turnyro – Eurolygos – vadovų dėmesį, jie kauniečių sprendimą vadina drąsiu ir pavyzdiniu žingsniu. Rugsėjo 22-ąją, penktadienį, 19 val.
2017-09-19

Kauno „Žalgiris“ į Londoną atvyks pajėgiausios sudėties

Jau kitą savaitę Londone ikisezonines rungtynes žais garsiausia Lietuvos krepšinio komanda Kauno „Žalgiris“ – šis mačas bus tarsi jos duoklė Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems sirgaliams. Kauno „Žalgirio“ ir Lenkijos vicečempionės Torūnės „Polski Cukier“ ekipos rungtynės vyks ateinantį penktadienį, rugsėjo 22-ąją, Londono olimpiniame parke esančioje „Copper Box“ arenoje. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 ir tv3.lt.
2017-09-14

Paaiškėjo „Žalgirio“ pasiruošimo sezonui detalės

Visai netrukus Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda pradės oficialų pasiruošimą naujajam sezonui. Aiškėja ir Lietuvos čempionų ikisezoninių rungtynių grafikas. Į pirmąją oficialią treniruotę žalgiriečiai rinksis rugpjūčio 25 d. Tiesa, „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai kelias savaites pluša prižiūrimi komandos fizinio parengimo trenerių. Pagal individualų planą kartu dirba ir Paulius Jankūnas, Paulius Valinskas bei Martynas Varnas.
2017-08-17

Lenkijos vyrų krepšinio lygoje – septintoji Mindaugo Budzinausko auklėtinų pergalė

Septintą pergalę 23-ose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo tryliktąją vietą užimantis ir Mindaugo Budzinausko treniruojamas Starogardo „Polpharma“ (7/16) klubas su Martynu Paliukėnu, namuose 74:73 (15:20, 12:15, 18:20, 29:18) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje esančius Torunės „Polski Cukier“ (18 pergalių bei 6 pralaimėjimai) krepšininkus. Lietuvis savo ekipai pelnė 4 taškus, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų ir dukart prasižengė.