nathanas redmondas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nathanas redmondas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nathanas redmondas“.

„Šventieji“ išleido pergalę ir padidino intrigą kovoje dėl išlikimo

„Southampton“ futbolininkai šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse ilgą laiką pirmavo, bet išleido pergalę iš rankų, taip nepasinaudoję šansu įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl išlikimo. „Southampton“ varžovų stadione 1:1 (0:0) sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais. Svečiai įmušė pirmieji ir ilgą laiką buvo priekyje. 56-ąją minutę po puikaus Cedrico Soareso perdavimo iš krašto pasižymėjo Nathanas Redmondas.
2018-05-05

Lietuviai teisėjavo Europos čempionato rungtynėse

Lietuvos futbolo teisėjų brigada teisėjavo Europos U-21 čempionato finalinio etapo Lenkijoje rungtynėse. Jose Anglijos rinktinė 2:1 (0:1) nugalėjo Slovakijos komandą. 23-ąją minutę įmušė slovakas Martinas Chrienas, bet vėliau įvarčius pelnė anglai. 50-ąją minutę tikslus buvo Alfie Mawsonas, 61-ąją – Nathanas Redmondas. Rungtynių teisėju dirbo Gediminas Mažeika, asistentais – Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas, papildomais arbitrais – Donatas Rumšas bei Robertas Valikonis.
2017-06-19

„Premier“ lygoje – favoritų pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“. Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX) Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę. 83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.
2017-05-13

„Premier“ lygos dieną baigė virpstų mūšis ir 11 metrų baudinys į kosmosą

Šeštadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta – „Southampton“ namie 0:0 baigė mačą su „Bournemouth“. Mačo pradžioje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Itin aktyvus buvo Dušanas Tadičius. Sykį jis pataikė virpstą. „Bournemouth“ tenkinosi tolimais smūgiais ir standartinėmis padėtimis. Po kampinio kamuolį nuo vartų linijos teko išmušti „Southampton“ kapitonui Stevenui Daviui. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abi komandos turėjo progų.
2017-04-02

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Paskelbta Anglijos rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as paskelbė 26 žaidėjų sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos nacionaline ekipa. Mačas vyks kovo 26 dieną „Wembley“ stadione. Anglai prieš susitikdami su Lietuva, kovo 22 dieną, Dortmunde sužais draugiškas rungtynes su pasaulio čempione Vokietija. Anglijos sudėtis: Vartininkai: Fraseris Forsteris, Joe Hartas, Tomas Heatonas.
2017-03-16

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.