marjanas altiparmakovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marjanas altiparmakovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marjanas altiparmakovskis“.

Įsibėgėjusi „Sūduva“ nesunkiai perlipo ir „Utenio“ barjerą

Trečiąją vietą A lygoje užimanti Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų, iškovodama ketvirtąją pergalę iš eilės. Puikią formą demonstruojanti Suvalkijos komanda namuose be didesnių sunkumų 2:0 (1:0) įveikė Utenos „Utenį“ ir sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „Sūduva“ nuo sostinės komandos atsilieka 14 taškų, tačiau pagal prarastus skirtumas ištirpo iki penkių.
2017-09-28

„Žalgiris“ vėl tolsta, „Utenis“ – ketvirtas (24 turo apžvalga)

Lietuvos futbolo A lygoje 12 iš eilės rungtynių nepralaimėję „Trakai“ po skaudžios nesėkmės Marijampolėje sėkmingą seriją vėl turės skaičiuoti iš naujo. O vicečempionų nesėkme pasinaudojęs Vilniaus „Žalgiris“ ėmė bėgti į priekį. Suolelis. Intriguojančiame 24 turo susitikime Marijampolėje vietos „Sūduva“ 5:1 nugalėjo „Trakus“. Kai šeimininkai ėmė triuškinti Trakų komandą, pastarosios treneris Olegas Vasilenka paprasčiausiai neturėjo kuo pagyvinti žaidimo.
2017-09-15

Po įspūdingos pergalės „Sūduva“ kyla į antrosios vietos šturmą

A lygos 24 turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ komanda savo aikštėje 5:1 nugalėjo „Trakus“. Ši pergalė sūduviečiams suteikė vilčių kovoti dėl antrosios vietos. Dabar „Sūduva“ nuo Trakų komandos atsilieka devyniais taškais, bet yra sužaidusi trejomis rungtynėmis mažiau.
2017-09-13

Atsinaujinęs „Utenis“ pargriovė „Sūduvą“

Iš pagrindų komandos sudėtį vasaros pertraukos metu atnaujinęs Utenos „Utenis“ iškovojo pirmąją pergalę, vadovaujamas trenerio iš Ispanijos Davido Campanos. Pirmąjį kartą A lygos istorijoje be lietuvių žaidėjų starto sudėtyje rungtyniavusi Aukštaitijos komanda minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė ne stipriausios sudėties į Uteną atvykusią Marijampolės „Sūduvą“. Vienintelį mačo įvartį pelnė Jose Rabadanas.
2017-07-23

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Kurioziškas įvartis „Jonavai“ nepadėjo, ji praleido keturis

Šeštadienį A lygos 9-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 4:1 (1:0) svečiuose sutriuškino „Jonavą“. Marijampoliečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje – 2-ąją minutę. Kaip įprasta vyriausiajam komandos treneriui Vladimirui Čeburinui – po standartinės padėties. Kamuolį į baudos aikštelę iš aikštės vidurio siuntė kapitonas Vaidas Slavickas. Prieš vartus be priežiūros liko Henris Junioras Ndongas.
2017-04-29

„Sūduva“ namuose pamokė „Kauno Žalgirį“

Rezultatyvi rungtynių pradžia ir vienas po kito į vartus skrieję įvarčiai. Po atkaklios kovos Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir išlieka vienintele komanda, šį sezoną nepatyrusia pralaimėjimų A lygos pirmenybėse. Vos apšilę ir susipažinę su aikšte, „Kauno Žalgirio“ žaidėjai sukūrė intrigą: po puikaus Aurimo Raginio perdavimo, 8-ąją minutę įvartį įmušė Ernestas Mickevičius.
2017-04-13

Į lyderius pretendavusių „Sūduvos“ ir „Trakų“ akistatoje – lygiosios

Marijampolės „Sūduva“ ir „Trakai“ išliko nepralaimėjusiomis ekipomis A lygoje, tačiau nepasinaudojo galimybe pakilti į turnyro lentelės viršų. Suvalkijoje įvykusioje šių komandų akistatoje buvo užfiksuotos lygiosios – 1:1 (1:0). Dar vieną įvartį, jau trečiąjį, į savo sąskaitą įsirašė Andro Švrljuga, pasivydamas komandos draugą Vaidą Slavicką. Pirmąjį kartą šiame sezone praleidusių „Trakų“ gretose pasižymėjo Tadas Labukas.