leandro barbosa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leandro barbosa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leandro barbosa“.

Tarp Brazilijos kandidatų – garsios pavardės ir buvęs žalgirietis

Brazilijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė kandidatų sąrašą artėjančiam pasaulio čempionatui. Treneris Aleksandras Petrovičius išrinko 15 žaidėjų, kurie atvyks į treniruočių stovyklą. Tarp jų yra tokios patyrusios šalies krepšinio žvaigždės kaip Andersonas Varejao, Leandro Barbosa ir Marcelo Huertas bei NBA žaidžiantys Bruno Caboclo ir Cristiano Felicio. Taip pat ir buvęs žalgirietis Augusto Lima kandidatuoja atstovauti nacionalinei komandai.
2019-07-16

Penki NBA sezono pasikeitimai, traumą patyrus Kevinui Durantui

Šiąnakt NBA lygoje susikaus principiniai varžovai – Oklahoma Sičio „Thunder“ ir Oklando „Warriors“. Vis dėlto, mačas kelia mažiau ažiotažo nei anksčiau – „Warriors“ dėl traumos nepadės vasarą iš Oklahoma Sičio į Oklandą sensacingai perbėgęs Kevinas Durantas. Kaip jo trauma pakeis NBA lygą analizavo „msn.com“. 1. „Warriors“ traukiasi iš MVP lenktynių. K. Durantas traumą patyrė vasario 28-ąją. Krepšininkas praleido kone mėnesį.
2017-03-20

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...
2017-03-03

Galingai žaidęs LeBronas Jamesas privertė suglumti varžovų lyderius

Šeštosiose 2015–2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo rungtynėse Klivlando „Cavaliers“ klubas ketvirtadienį namuose 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 115:101 (31:11, 28:32, 21:28, 35:30) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus bei čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ krepšininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3–3. Lemiamos – septintosios – finalo serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Ouklande.
2016-06-17

Absoliutus NBA lygos lyderis įveikė ir Dalaso krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (39 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Trečiadienį namuose 19,6 tūkst.
2015-02-05

Absoliutus NBA lygos lyderis svečiuose sutriuškino Sakramento „Kings“ krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (38 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Antradienį svečiuose 17,3 tūkst.
2015-02-04

Brazilai nugalėjo Prancūzijos rinktinę, o australai – DKK

Pergalingai keturių komandų turnyrą Vilerbane baigė Brazilijos rinktinė, kuri trečiose rungtynėse 79:66 (18:22, 21:22, 26:9, 14:13) įveikė aikštės šeimininkus prancūzus. Nugalėtojams 19 taškų surinko Tiago Splitteris, 18 – buvęs žalgirietis Marcelinho Machado, 16 – Leandro Barbosa (8 rez. perd.), 8 – Marcelo Huertas. Prancūzų gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Ali Traore bei 10 pridėjęs Yannickas Bokolo. Brazilai turnyre užėmė antrąją vietą, o Prancūzijos rinktinė liko trečia.