laurynas birutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurynas birutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurynas birutis“.

„Žalgirio“ sezonas Eurolygoje – trenerių chaosas, nenutilęs klausimas ir (ne)maloniai nustebinę pasirodymai

Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę jau baigė savo Eurolygos sezoną. Nepaisant to, 2023-2024 m. sezonas žalgiriečiams buvo labiau nei įsimintinas įvairiomis šio žodžio formomis, nes netrūko ir nusivylimo, ir chaoso, ir puikių pergalių. „Žalgiris“ su netikėtumais susidūrė dar net neprasidėjus sezonui, kai komandą paliko ir į Pirėjo „Olympiakos“ išvyko Ignas Brazdeikis. Vėliau Lietuvos čempionus sekė viena naujiena po kitos, kurios vienaip ar kitaip lėmė ir galutinį rezultatą Eurolygoje.
2024-04-16

„Žalgiryje“ liekantis Laurynas Birutis: „Čia radau savo vietą“

Kauno „Žalgiryje“ šį sezoną ryškiu žaidimu išsiskiriantis vidurio puolėjas Laurynas Birutis ir toliau gins žaliai baltų garbę. Kauno klubas su aukštaūgiu pratęsė sutartį pagal formulę „1+1“. Padėjus parašą po nauja sutartimi, krepšininkas pasidalijo savo karštais įspūdžiais su „Žalgiris TV“. „Jaučiuosi gerai, man čia viskas patinka. „Žalgirio“ organizacijoje jau esu nuo dublerių komandos laikų. Jaučiu papildomą stimulą būdamas čia nuo tų pirmų dienų.
86 2024-04-09

Oficialu: „Žalgiris“ pratęsė sutartį su Laurynu Biručiu

Kovas šiame sezone tęsiantis Kauno „Žalgiris“ jau deda pamatus ir kitam sezonui. Lietuvos čempionai pagal formulę „1+1“ pratęsė sutartį su pastaruoju metu gerą formą demonstruojančiu Laurynu Biručiu. Prie komandos prisijungus vyr. treneriui Andrea Trinchieri, 26 metų 213 cm krepšininkas pasislinko į pagrindinio vidurio puolėjo poziciją.
172 2024-04-09

Nesustabdomas „Žalgirio“ duetas atsidūrė tarp efektyviausiai taškus Eurolygoje renkančių žaidėjų

Eurolyga sudarė sąrašą žaidėjų, kurie nuo 2024 m. pradžios efektyviausiai rinko taškus, o tarp jų atsidūrė ir du Kauno „Žalgirio“ žaidėjai.   Tarp efektyviausiai metų pradžioje taškus rinkusių žaidėjų atsirado Keenano Evanso ir Lauryno Biručio pavardės. Primename, kad būtent šis duetas vedė kauniečius į 6 pergales per pastarąsias 9 rungtynes. Nuo sausio mėnesio L. Birutis yra ketvirtas lygoje pagal pelnytus taškus.
2024-02-27

Lauryno Biručio vietą rinktinėje užims Marekas Blaževičius

Šį vakarą į pirmąją FIBA 2025 m. Europos čempionato lango atrankos treniruotę susirinksianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė bus pasikeitusi – dėl sveikatos problemų prie rinktinės neprisijungs Kauno „Žalgirio“ žaidėjai Laurynas Birutis ir Dovydas Giedraitis, tačiau rinktinės gretas papildys Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ ekipos aukštaūgis Marekas Blaževičius. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sudėtyje lieka 13 krepšininkų.
2024-02-19

MVP tapęs Laurynas Birutis turėjo žinių ir dėl Lietuvos rinktinės stovyklos

Kauno „Žalgiris“ dar kartą apgynė Karaliaus Mindaugo Trofėjų. Andrea Trinchieri auklėtiniai sekmadienio vakarą gana užtikrintai 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14) įveikė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir penktą kartą iš eilės kėlė šį trofėjų į viršų. Tuo tarpu „Lietkabelis“ savo ruožtu ketvirtą kartą turės tenkintis antraja vieta.
83 2024-02-18

Belgrado išbandymą pasitinkantis Laurynas Birutis: „Eurolygoje nėra dienų, kad tavęs varžovai neįvertintų“

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienio vakarą Eurolygoje lygiai po dviejų savaičių pertraukos vėl žais rungtynes Belgrado „Štark“ arenoje. Šįkart žalgiriečių varžovais bus „Crvena Zvezda“ krepšininkai. Dar prieš ketvirtadienį prasidėjusią kelionę į Serbijos sostinę mintimis su „Žalgiris TV“ apie savo gerą atkarpą Eurolygoje ir būsimą išbandymą su serbų klubu dalijosi Laurynas Birutis.
2024-02-09

Laurynui Biručiui „grasinęs“ Keenanas Evansas vertino komandos kovą: „Nusipelnėme pergalės“

Kauno „Žalgiris“ namų arenoje penktadienį nepriekaištingai užbaigė dvigubą Eurolygos savaitę. Šįkart po žalgierių kojomis krito Atėnų „Panathinaikos“, kuriuos jie įveikė rezultatu 80:68.  Vedlys į pergalę Kauno komandoje jau ne pirmą kartą buvo Keenanas Evansas. Amerikietis šįkart į Graikijos klubo krepšį sumetė 24 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko net 35 naudingumo balus.
78 2024-02-02

Dvigubo dublio nesureikšminęs Laurynas Birutis: „Jei žaidžiame nebijodami, matome rezultatą“

Kauno „Žalgiris“ penktadienį namuose iškovojo itin džiugią pergalę. Nuo pat pirmų minučių aikštelėje dominavę žalgiriečiai nepaliko šansų Šarūno Jasikevičiaus Stambulo „Fenerbahče“ ir įveikė ją rezultatu 98:75 (20:14, 23:21, 23:20, 32:20).  „Žalgirio“ krepšininkai startavo įspūdingai ir pabėgo atkarpa 10:0, o sužaidus pusę pirmojo kėlinio šeimininkai jau buvo atitrūkę 14:1.  Saugų atstumą Kauno komanda išlaikė ir visas likusias rungtynes, o paskutinį kėlinį laimėjo 32:20 ir pasiekė d...
2024-01-19

Žvilgsnis į „Žalgirio“ krepšininkų Kalėdas: mielos akimirkos šildo širdį

Kauno „Žalgiris“ jau ketvirtadienį žais Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“. Tai bus pirmojo Eurolygos rato pabaiga, o rungtynes nuo 19:45  val. transliuos „Go3“ televizija. Prieš rungtynes žalgiriečiai rado laiko atsipūsti ir kartu su savo šeimos nariais atšventė Kalėdas. Pateikiame akimirkas, kuriose kalėdinėmis akimirkomis dalinasi Laurynas Birutis, Arnas Butkevičius, Lukas Lekavičius, Kevarriusas Hayesas.