kristina vogel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina vogel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina vogel“.

Paralyžiuota olimpinė čempionė pirmą kartą pasirodė viešumoje: „Ašaros čia nepadės“

Šių metų birželio 26 dieną dviratininkė Kristina Vogel treniravosi Kotbuso (Vokietija) velodrome, kai pateko į avariją. Ji važiavo didesniu nei 60 km/val. greičiu, susidūrė su kitu dviratininku ir krito. K.Vogel buvo pažeistas stuburas, o ji greitai nugabenta į ligoninę. Ten sportininkei buvo sukelta dirbtinės komos būsena, jai atlikta skubi operacija. Nuo tada dvejus mėnesius vokietė buvo atsiribojusi nuo viešumos, tačiau galiausiai ryžosi nutraukti tylą.
2018-09-12

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų sidabras!

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį! Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečiąją vietą.
2018-01-20

Dviratininkas Vasilijus Lendelis pasaulio reitinge šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Po Santjage (Čilė) vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose reitinguose į geriausiųjų dešimtukus patenka keturi Lietuvos atstovai – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Moterų keirino reitinge Europos vicečempionė S. Krupeckaitė (2275 tšk.) iš šeštosios vietos nukrito į septintąją. Pirmauja triskart pasaulio keirino čempionė vokietė Kristina Vogel (3600 tšk.
2017-12-14

Dviratininkė Olivija Baleišytė pasaulio taurės varžybose – trečia

2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų moterų daugiakovės (omniumo) bendrojoje įskaitoje Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė po trečiojo etapo pakilo į trečiąją vietą. 19-metė panevėžietė, kurią treniruoja Antanas Jakimavičius ir Solveiga Baleišytė, turi 825 taškus. Pirmauja amerikietė Jennifer Valente (950 tšk.). Antrąją vietą užima japonė Yumi Kajihara (825 tšk.). Pastaroji lenkia Oliviją, nes dalyvavo vienu etapu mažiau. Klasifikuotos 37 dviratininkės iš 27 šalių.
2017-12-06

Dviratininkės S.Krupeckaitė ir M.Marozaitė pasaulio taurės etape – penktos

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykstančio 2017-2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo moterų komandų sprinto lenktynėse penktadienį Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė užėmė penktą vietą. Dmitrijaus Leopoldo treniruojamos lietuvės atrankoje tarp 16-os komandų buvo septintos (33,748 sek.). Geriausiai pasirodė vokietės Kristina Vogel ir Miriam Welte (32,604 sek.). Simona ir Miglė (33,331 sek.) pirmajame etape 0,562 sek.
2017-11-11

„Medinis“ medalis dviratininkei Olivija Baleišytei virto bronziniu

Penktadienį Pruškove (Lenkija) prasidėjo 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmasis etapas. Pirmąją varžybų dieną medaliu pasipuošė Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė. Antrąjį kartą pasaulio taurės varžybose dalyvaujanti 19-metė panevėžietė pelnė bronzą skrečo rungtyje – 40 ratų, 10 km lenktynėse (23 dalyvės). Tai – kol kas aukščiausias Olivijos pasiekimas elito varžybose. „Medalis netikėtas, bet labai trokštas.
2017-11-03

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Europos čempionato sprinto rungtyje titulą gynusi Simona Krupeckaitė eliminuota ketvirtfinalyje

Sekmadienį Berlyne, Vokietijoje, Europos dviračių treko čempionate Simona Krupeckaitė gynė čempionės titulą sprinto rungtyje, tačiau pasirodymą baigė ketvirtfinalyje. 34-erių S. Krupeckaitė kvalifikacijoje finišavo per 11.073 sek. ir buvo dešimta. Miglė Marozaitė 200 m distanciją įveikė per 10.906 sek. ir užėmė šeštąją vietą. Abi lietuvės išvengė šešioliktfinalio barjero ir pateko tiesiai į aštuntfinalį. Geriausiai atrankoje pasirodė vokietė Kristina Vogel (10.643 sek.
2017-10-22

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio sprinto reitinge – antra

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iš trečios vietos pakilo į antrą. 34-erių metų Europos čempionė turi 3240 taškų. Sprinto reitinge į pirmą vietą iš antros pakilo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė vokietė Kristina Vogel (3500 tšk.), o į trečią vietą iš ketvirtos – rusė Anastasija Voinova (2970 tšk.). 21-erių metų Miglė Marozaitė (1725 tšk.
2017-04-20

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.