kairat

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kairat“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kairat“.

Mantas Kuklys prie pergalės prisidėjo tiksliu baudos smūgiu

Kazachstano futbolo lygoje pergalę iškovojo Taldykorgano „Žetisu“. Prie laimėjimo tiksliu baudos smūgiu prisidėjo lietuvis Mantas Kuklys. „Žetisu“ sekmadienį svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo Šymkento „Ordabasy“. M. Kuklys pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, 16-ąją minutę realizavęs baudos smūgį. 27-ąją minutę persvarą padvigubino Edgaras Malakyanas. 67-ąją minutę intrigos lygį Šymkente pakėlė tiksliai nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Abdolaye Diakhate.
2018-07-29

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

Vienas geriausių pasaulio Futsal trenerių - Lietuvos rinktinėje?

Salės futbolo pasaulyje puikiai žinomas treneris Cacau, kuris įspūdingais pasiekimais ir netradiciniais taktiniais sprendimais kartais lyginamas su Jose Mourinho, yra pasiruošęs stoti prie Lietuvos salės futbolo rinktinės vairo. Skamba neįtikėtinai, tiesa? Tačiau šį kartą tai ne balandžio pirmosios pokštas, kai Kauno "Vytis" skelbė, jog pasiekė susitarimą su šiuo Futsal treneriu. Tokia galimybė Cacau išties labai domina.
2017-07-12

„Trakai“ laimėjo Škotijoje, „Sūduva“ atsilaikė Baltarusijoje, „Atlantas“ patyrė gėdą Kazachstane

„Trakai“ laimėjo Škotijoje, Marijampolės „Sūduva“ atsilaikė Baltarusijoje, o Klaipėdos „Atlantas“ patyrė gėdą Kazachstane. Taip pirmąsias UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro rungtynes sužaidė trys Lietuvos klubai. Almatos „Kairat“ (Kazachstanas) – Klaipėdos „Atlantas“ 6:0 (4:0) Pirmieji į kovą stojo klaipėdiečiai. Jie rungtynes pradėjo 17:45 valandą Lietuvos laiku. Varžovas – „Kairat“. Kazachstano komandas kapitonas – žinomas rusas Andrey Arshavinas. Svečiai atsilaikė iki 21-osios minutės.
2017-06-29

Klubai sužinojo varžovus Europos lygoje

Trys šiemet UEFA Europos lygoje dalyvausiantys klubai sužinojo savo varžovus atrankos turnyre. Lietuvos vicečempionai „Trakai“ žais su Perto „Saint Johnstone“ (Škotija), šalies bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduva“ – Soligorsko „Shakhtyor“ (Baltarusija), pernai A ketvirtojoje A lygos vietoje likęs Klaipėdos „Atlantas“ – Almatos „Kairat“ (Kazachstanas)....