jonathonas simmonsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonathonas simmonsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonathonas simmonsas“.

Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo dviženkliu taškų skaičiumi

10 taškų ir keturi atkovoti kamuoliai. Tokia Domanto Sabonio NBA nakties statistika. Krepšininkas iš Lietuvos taip prisidėjo prie pergalės – Indianos „Pacers“ svečiuose 105:97 (34:31, 16:24, 28:17, 27:25) įveikė Orlando „Magic“. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai.
2017-11-21

„Spurs“ pažemino „Rockets“ jų tvirtovėje ir žengė į konferencijos finalą

San Antonijo „Spurs“ krepšininkai buvo negailestingi. Jie šeštosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 114:75 (31:24, 30:18, 26:22, 27:11) pažemino Hiustono „Rockets“ ir žengė į konferencijos finalą, kuriame susitiks su Oklando „Warriors“. „Spurs“ laimėjo be dviejų traumuotų starto penketo žaidėjų – Tony Parkerio ir Kawhi Leonardo.
2017-05-12

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Spurs“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo

„Spurs“ laimėjo penktąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. San Antonijo krepšininkai šiąnakt namie 110:107 po pratęsimo palaužė Hiustono „Rockets“. San Antonijo komanda serijoje pirmauja 3:2. Mačas klostėsi permainingai. Jį geriau pradėjo „Spurs“, 6-ąją minutę pirmavę 20:11. Tai buvo didžiausia šeimininkų persvara per visas rungtynes. Trečiajame kėlinyje, 29-ąją minutę, tokį pat skirtumą pasiekė „Rockets“ (72:63). Ji taip pat didesnio pranašumo neturėjo.
2017-05-10

„Rockets“ pergalė neišgelbėjo Patricko Beverley nuo ašarų

Visas rungtynes pirmavusi Hiustono „Rockets“ išlygino NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rezultatą – 2:2. „Rockets“ šiąnakt namie 125:104 nugalėjo San Antonijo „Spurs“. Po mačo spaudos konferencijoje verkė nugalėtojų gynėjas Patrickas Beverley – mirė krepšininko senelis. „Rockets“ į priekį išsiveržė 1-ąją minutę ir pirmavo iki pat finalinės rungtynių sirenos. Didžiausias šeimininkų pranašumas – 25 taškai (115:90 – 44 minutė). Abi komandos taikliai atakavo iš žaidimo.
2017-05-08

„Rockets“ įspūdinga pergale atėmė „Spurs“ aikštės pranašumą

Triuškinama pergale Vakarų konferencijos pusfinalį pradėjo Hiustono „Rockets“. Ji šiąnakt 126:99 svečiuose nepasigailėjo San Antonijo „Spurs“ ir atėmė jos turėtą namų aikštės pranašumą. Pirmuosius rungtynių taškus pelnė „Spurs“ lyderis Kawhi Leonardas (2:0 – 1 minutė), bet kitoje atakoje rezultatą dėjimu išlygino Clintas Capela (2:2 – 1 min.). Tada tritaškį pataikė „Rockets“ vedlys Jamesas Hardenas (5:2 – 2 min.) ir svečiai ėmė tolti.
2017-05-02

Čempionai įspūdingai atsitiesė, „Spurs“ krito Memfyje

Tiesiausiu keliu į antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą žengia čempionė Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Kitai lygos favoritei teks ilgiau pavargti – San Antonijo „Spurs“ kirto Memfyje. Atrodė, kad „Cavaliers“ trečiųjų serijos rungtynių taip pat nelaimės. Indianoje vietos „Pacers“ dominavo ir turėjo 26 persvarą (72:46 – 24 minutė). Klivlando krepšininkai savo varžovus rimčiau pradėjo vytis ketvirtajame kėlinyje.