interchim

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „interchim“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „interchim“.

Naudingiausia Baltijos moterų krepšinio lygoje – „Sūduvos“ puolėja

Marijampolės „Sūduvos“ krepšinio komandos puolėja Laura Svarytė tapo naudingiausia 23-io Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato pirmo ir antro etapų žaidėja. 24-erių metų 190 cm ūgio krepšininkė per 11 rungtynių surinko 278 naudingumo balus (vid. 25,3). Antrą vietą užėmė Algirdo Paulausko treniruojamos Torunės „Energa“ (Lenkija) ekipos gynėja Darxia Morris (11 rungt./262 naud. b.; vid. 23,8), o trečią – Kijevo „Tim-Scuf“ (Ukraina) komandos puolėja Miriam Uro-Nilie (12/266; vid.
2017-04-19

„Sūduvos“ krepšininkės Baltijos lygos čempionių titulą gins Druskininkuose

23-io Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto turnyras vyks balandžio 29–30 dienomis Druskininkų sporto centro salėje. Dėl čempionių taurės kovos Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos komandos. Finalinės BWBL varžybos didžiausiame Lietuvos kurorte vyks penktą kartą. Pastarąjį sykį Baltijos lygos čempionės Druskininkuose paaiškėjo prieš ketverius metus. Balandžio 29-ąją, šeštadienį, 15.00 val.
2017-03-24

„Sūduva“ BWBL čempionato pusfinalyje kausis su Kursko ekipa

Aiškios visos keturios 23-io Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto turnyro dalyvės. Po ketvirtadienio rungtynių antro etapo D grupėje kelialapiai į finalines varžybas atiteko Kursko „Dinamo-Farm“ (Rusija) ir „FCR Media-Rapla KK“ (Estija) komandoms. Kursko ekipa (4 pergalės/0 pralaimėjimų) ketvirtadienį svečiuose 86:52 (17:9, 15:20, 21:11, 33:12) įvekė praėjusio sezono vicečempiones „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija, 2/4) krepšininkes ir užsitikrino pirmą vietą D grupėje.
2017-03-10

Po pasisvečiavimo Baltarusijoje, Lietuvos klubai grįžo su skirtingomis nuotaikomis

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ svečiuose 85:66 (22:13, 24:21, 19:17, 20:15) įveikė Minsko „Horizont-RCOP“ (Baltarusija) ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę. Marijampolietės A grupėje žengia antros, o Minsko komanda užima ketvirtą vietą. 5-ąją min. rezultatas buvo lygus 10:10, o be traumuotos savo pagrindinės įžaidėjos Arinos Bilocerkivskos rungtyniavusi „Sūduva“ pirmąjį kėlinį laimėjo 22:13. 17-ąją min.