igoris jasinskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igoris jasinskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igoris jasinskis“.

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

„Kauno Žalgirio“ gynyboje įstrigę „Trakai“ tenkinosi tašku

Pagirtinai kovojęs „Kauno Žalgiris“ buvo arti pirmosios sezone pergalės. Paskutinėse I A lygos rato rungtynėse laikinosios sostinės komanda didžiąją laiko dalį sėkmingai gynėsi prieš ir toliau neužsivedančią „Trakų“ puolimo mašiną, įmušė pirmieji, tačiau persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Kauniečiai, įsirašę antrąjį tašką, lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-21

Atidėtose I turo rungtynėse „Utenis“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Dvi komandos – Utenos „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“ – sezoną A lygoje pradėjo nuo II turo, todėl šiandien susitiko tam, kad sužaistų rungtynių skaičiumi pasivytų visas kolegas ir užpildytų turnyro lentelės spragas. Po atkaklios kovos, antrajame kėlinyje „Uteniui“ pavyko pelnyti įvartį ir rezultatu 1:0 (0:0) išplėšti antrąją pergalę pirmenybėse.
2017-04-17

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.