hull city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hull city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hull city“.

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

Ekspertų žodis: ko tikėtis iš Anglijos „Premier“ lygos sezono?

Futbolo gerbėjai sulaukė šventės – šiandien startuoja Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šiemet jis žada didžiulę intrigą: komandos dar labiau sustiprėjo, lygą ir toliau gaubia žaidėjų perėjimų gandų debesis, o nuspėti čempionato nugalėtoją – nepaprastai sunku. Daug žadantis sugrįžimas Šiemet tarp 20-ies komandų nebubus „Hull City“, „Middlesbrough“ ir „Sunderland“. Šios ekipos praėjusiame sezone atsidūrė toli nuo išlikimo. Pirmajai pritrūko šešių, antrajai – 12, trečiajai – 16 taškų.
2017-08-11

„Hull City“ kviečiasi naują gelbėtoją – buvusį Deivido Šembero trenerį

Iš Anglijos „Premier“ lygos į „Championship“ iškritusį „Hull City“ bandys gelbėti rusas. Komanda sukirto rankomis su Leonidu Slutsky, kuris anksčiau treniravo Maskvos CSKA su Deividu Šemberu. 46-erių L. Slutsky tikina, kad pastaruosius penkis mėnesius intensyviai mokosi anglų kalbos. „Džiaugiuosi prisijungęs prie klubo ir labai laukiu iššūkio – grąžinti komandą į „Premier“ lygą, – kalbėjo rusas.
2017-06-09

„Leicester“ klubas patvirtino Craigą Shakespeare'ą nuolatiniu treneriu

Šį sezoną trenerį Claudio Ranieri atleidęs „Leicester City“ oficialiai pranešė, kad po italo atleidimo laikinuoju treneriu dirbęs Craigas Shakespeare'as ir toliau vadovaus komandai. Su anglu pasirašyta trijų metų sutartis. Birmingame gimęs 53 metų futbolo specialistas „Leicester“ pagrindinei komandai vadovavo nuo vasario mėnesio ir su komanda „Premier“ lygoje finišavo 12-oje pozicijoje.
2017-06-08

Septyni Jurgeno Kloppo vasaros taikiniai

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas vasarą komandą norėtų papildyti septyniais naujokais. Netyla kalbos, kad prie „Liverpool“ netrukus prisijungs 25-erių „Southampton“ vidurio gynėjas Virgilas van Dijkas. Olandas – pagrindinis J. Kloppo taikinys. Treneris į Liverpulį taip pat norėtų prisivilioti Vokietijos vicečempiono „RB Leipzig“ duetą – saugą Naby Keitą ir puolėją Timo Wernerį. N. Keita bei T. Werneris – „RB Leipzig“ lyderiai.
2017-06-06

Anglijos čempionate – paskutinės kovos dėl bilietų į Čempionų lygą

Sekmadienį baigsis Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionatas. Nors čempionas jau aiškus, tačiau dar nežinomi du klubai, kurie pateks į pirmąjį ketvertą ir kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas tiesiogiai nuo 16.55 val. rodys lemiamas „Liverpool“ komandos rungtynes. Ši ekipa namie priims „Middlesbrough“ futbolininkus. Per www.viaplay.
2017-05-19

„Crystal Palace“ sutriuškino „Hull City“ ir baigė jo odisėją „Premier“ lygoje

Pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos sekmadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ namie 4:0 (2:0) sutriuškino „Hull City“. Pastarasis, likus vienam turui, nebeturi galimybių pakilti iš iškritimo zonos. Svečiai 3-ąją minutę grubiai suklydo. Į kamuolį nepataikė pora „Hull City“ futbolininkų. Tuo pasinaudojo Wilfriedas Zaha, pabėgęs nuo varžovų ir pelnęs lengvą įvartį. 34-ąją minutę skirtumą padvigubino Christianas Benteke, pasižymėjęs galva po Jasono Puncheono pakelto kampinio.
2017-05-14

„Premier“ lygoje – nerezultatyvios kovos

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje per penkerias 35-ojo turo rungtynes įmušti keturi įvarčiai. Rezultatyviausią mačą sužaidė „Burnley“. Jis svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Įvarčiai krito dvikovos pradžioje ir pabaigoje. 7-ąją minutę pasižymėjo Ashley Barnesas, 85-ąją – Andre Gray. Po tikslų smūgį atlikta Vest Bromiče ir Sanderlande.
2017-04-30

Anglijoje – šeimininkų pergalės ir „Everton“ kluptelėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, po kurių išlikimą aukščiausiame divizione iš esmės užsitikrino „Bournemouth“ klubas. „Bournemouth“ futbolininkai namuose 4:0 sutriuškino priešpaskutinėje vietoje likusią „Middlesbrough“ ekipą. Po J.Kingo (2 min.) ir B.Afobe (16 min.) įvarčių jau 20-ąją minutę aikštę dėl dviejų geltonų kortelių turėjo palikti svečių žaidėjas G.Ramirezas. Antrajame kėlinyje po kartą pasižymėjo M.Pughas (65 min.) ir C.Danielsas (70 min.
2017-04-22

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.