hove albion

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hove albion“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hove albion“.

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo – pramoginius šou, sportą ir laidas vaikams bei jų tėvams

Šeštadienis (09.19) 10:00 per TV3 ir 10:30 per TV3 Play – laida „Tėvų darželis“. Laida visiems, auginantiems vaikus. Šeimoje atsiradus kūdikiui, auga ne tik jis, bet ir tėveliai – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Šiame kelyje daugeliui kyla klausimų ir abejonių, norisi sužinoti kitų tėvelių patirtį ar išgirsti kvalifikuotų specialistų patarimų.
2020-09-19

Netikėtumas „Premier“ lygoje: „Arsenal“ pralaimėjo vidutiniokams

Londono „Arsenal“ pralaimėjo trečiąsias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes iš eilės. Šįkart „kanonieriai“ sekmadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileido „Brighton and Hove Albion“ futbolininkams. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 2:0. 7-ąją minutę tikslus buvo Lewisas Dunkas, 26-ąją – Glennas Murray. „Arsenal“ iki pertraukos pavyko priartėti. 43-ąją minutę įmušė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Antrojoje rungtynių dalyje „Arsenal“ neišsigelbėjo.
2018-03-04

„Premier“ lygos turą pradėjo triuškinama „Chelsea“ pergalė

Prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos 24-asis turas. Jis šeštadienį startavo triuškinama čempionės Londono „Chelsea“ pergale. „Chelsea“ svečiuose 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Brighton & Hove Albion“. Dubliu pasižymėjo Edenas Hazardas, įmušęs 3-ąją ir 77-ąją minutėmis. Kai belgas pelnė pastarąjį įvartį, jam asistavo Willianas. Pats brazilas kamuolį į vartus nukreipė 6-ąją minutę. Paskutinį tašką 89-ąją minutę padėjo Victoras Mosesas.
2018-01-20

FA taurė: „Premier“ lygos klubų akistatoje – „Brighton“ pergalė

FA taurės turnyro trečiojo etapo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Brighton & Hove Albion“, namie 2:1 (1:0) nugalėjusi Londono „Crystal Palace“. Braitono futbolininkai tęs kovas FA taurės varžybose. Pirmajame kėlinyje įmušė vienintelė „Brighton & Hove Albion“. 25-ąją minutę pasižymėjo Dale’as Stephensas. Svečiams rezultatą pavyko išlyginti 69-ąją minutę. Įvartį pelnė Bakary Sako. Lemtinga tapo 87-oji minutė, kai tiksliai smūgiavo Glennas Murray.
2018-01-08

„Premier“ lygos turą baigė kovingos ir rezultatyvios lygiosios

Keturi rungtynėse įmušti įvarčiai Braitono sirgaliams pergalės nepadovanojo. „Brighton & Hove Albion“ paskutiniajame Anglijos „Premier“ lygos 12-ojo turo mače savo aikštėje 2:2 (1:2) sužaidė su „Stoke City“ futbolininkais. Mačo pradžioje aikštėje dominavo kieta kova. Ji įvartį 28-ąją minutę atnešė svečiams. Po Xherdano Shaqiri perdavimo iš gilumos įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas. „Brighton & Hove Albion“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-20

„Premier“ lygoje – keturios pergalės 1:0

Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas. „Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“. 81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.
2017-11-04

„Premier“ lygoje – turnyro lentelės kaimynų lygiosios

Sužaistos pirmosios sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Jos baigėsi lygiosiomis. 1:1 (0:1) išsiskyrė namie žaidę „Brighton and Hove Albion“ ir „Southampton“ futbolininkai. Svečiai pelnė greitą įvartį. 7-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Stevenas Davisas. „Brighton and Hove Albion“ rezultatą išlygino 52-ąją minutę. Po Pascalio Grosso perdavimo įmušė Glennas Murray. Rungtynių pabaigoje aktyviau žaidė ir pergalę siekė išplėšti „Southampton“, tačiau svečiams įmušti nepavyko.
2017-10-29

„Premier“ lygos turas startavo staigmena

Anglijos „Premier“ lygos devintasis turas startavo staigmena. Naujokai „Brighton & Hove Albion“ futbolininkai svečiuose nepasigailėjo senbuvių iš Londono „West Ham United“. Rungtynės baigėsi 3:0 (2:0). Dubliu pasižymėjo Glennas Murray. Jis 10-ąją minutę įmušė iš žaidimo, o 75-ąją realizavo 11 metrų baudinį. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė Jose Izquierdo (45+2 min.). „Brighton & Hove Albion“ (11 taškų) užima 10-ąją „Premier“ lygos poziciją, „West Ham United“ (8 tšk.
2017-10-21

Braitone – nykios rungtynės su intriguojančia pabaiga

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo lygiosiomis. 1:1 (0:0) išsiskyrė „Brighton & Hove Albion“ ir Liverpulio „Everton“ futbolininkai. Nykiame pirmajame kėlinyje įsiminė vienintelis svečių momentas – sužaidus apie pusvalandį pykštelėjo Idrissa Gueye, bet šeimininkai apsigynė. Rungtynės ir toliau vyko niūriai, bet jų pabaiga buvo intriguojanti. Komandos apsikeitė pavojingais momentais.
2017-10-15

„Premier“ lygos sekmadienį pradėjo „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienį pradėjo „Arsenal“ pergalė. Londono futbolininkai savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Brighton and Hove Albion“. Pirmąjį įvartį 16-ąją minutę įmušė Nacho Monrealis. 56-ąją minutę Alexio Sanchezo perdavimu pasinaudojo ir kamuolį į vartus nukreipė Alexas Iwobi. „Arsenal“ (13 taškų) pakilo į penktąją „Premier“ lygos poziciją. „Brighton and Hove Albion“ (7 tšk.