dfb pokal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dfb pokal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dfb pokal“.

„Bayern“ užtikrintai žengė į Vokietijos taurės finalą

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „DFB Pokal“ taurės pusfinalyje 2:1 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ ir iškovojo bilietą į finalą. Ivanas Perišičius jau 3-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Thomas Mulleris 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau paskutinę akimirką gynėjas, stovėjęs ant vartų linijos, išmušė kamuolį.
2020-06-11

Iššūkį „Bayern“ klubui dėl Vokietijos taurės pateiks „Stuttgart“ ekipa

Trečiadieni vakare Vokietijoje buvo sužaistas antras Vokietijos taurės (DFB Pokal) pusfinalio mačas. Jame susitiko „Stuttgart“ ir „Freiburg“ klubai. Šias rungtynes rezultatu 2-1 laimėjo ir į finalą pateko „Stuttgart“ klubas. Namuose žaidęs Štutgarto miesto klubas aktyviai pradėjo rungtynes. Jau po poros minučių virš vartų smūgiavo Martinas Harnikas, o kitos atakos metu Vedadas Ibisevičius sukėlė tikrą sumaištį prie „Freiburg“ vartų, tačiau pastarajai komandai pavyko apsiginti.
2013-04-17

J. Heynckesas: „Bayern“ šiuo metu žaidžia pašėlusiai gerą futbolą

Prieš rytoj įvyksiantį Vokietijos taurės (DFB Pokal) ketvirtfinalių etapo mačą su Dortmundo "Borussia" ekipa, Miuncheno "Bayern" strategas Juppas Heynckesas giria savo auklėtinių sportinę formą ir tikisi iškovoti trofėjų. 67-erių specialisto manymu, "Bayern" šiuo metu žaidžia "pašėlusiai gerą" futbolą ir turi visas galimybes prasibrauti į pusfinalių etapą. Pranašumo bavarams suteiks ir faktas, kad rungtynės bus žaidžiamos Miuncheno "Allianz Arena" stadione, kuris yra "Bayern" tvirtovė.