davidas luizas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas luizas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas luizas“.

Luizas atskleidė, ką „Arsenal“ futbolininkams reikia tobulinti labiausiai

Šią vasarą į Londono „Arsenal“ gretas persikėlęs gynėjas Davidas Luizas atskleidė, ką jam ir jo komandos draugams reikia tobulinti labiausiai. „Arsenal“ gerai pradėjo sezoną ir laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes, tačiau šį savaitgalį patyrė pralaimėjimą prieš „Liverpool“ rezultatu 1 – 3. Brazilas tiki, kad Londono ekipa turi pagerinti savo gynybą ir sumažinti praleidžiamų įvarčių skaičių.
2019-08-26

„Chelsea“ ir „Arsenal“ rungtynės – be įvarčių

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos penktojo turo rungtynėse žiūrovai įvarčių neišvydo. Sekmadienį Londono „Chelsea“ ir to paties miesto „Arsenal“ mačas baigėsi 0:0. Pirmajame kėlinyje geresnes galimybes pasižymėti turėjo svečiai. Realiausia – Aarono Ramsey smūgis į virpstą ir po to sekęs Alexandre’o Lacazette’o šūvis virš vartų. Po pertraukos kamuolį į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi. Įvartis nebuvo įskaitytas – teisėjas užfiksavo nuošalę. „Chelsea“ rungtynes baigė dešimtiese.
2017-09-17

„Premier“ lyga įsibėgėja: krito čempionas, varžovus triuškino naujokas

Anglijos „Premier“ lyga įsibėgėja. Šeštadienį neapsieita be staigmenų – pralaimėjo Anglijos čempionė Londono „Chelsea“, o varžovus triuškino naujokė „Huddersfield Town“. „Chelsea“ namie 2:3 (0:3) nusileido „Burnley“. Svečiai po dviejų Samo Vokeso įvarčių (24, 43 minutės) ir tikslaus Stepheno Wardo smūgio (39 min.) pirmavo 3:0. „Chelsea“ viltis grąžino po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.
2017-08-12

„Premier“ lygos metų vienuolikėje dominuoja „Chelsea“ ir „Tottenham“ žaidėjai

Anglijos profesionalių žaidėjų futbolo asociacija (PFA) paskelbė 2016–2017 m. sezono geriausių „Premier“ lygos žaidėjų sąrašą. Jame dominuoja dėl titulo vis dar besivaržančių Londono klubų „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ žaidėjai – jų yra po keturis. Iš vienuolikos žaidėjų sąraše yra penki anglai. Geriausiu vartininku pripažintas „Manchester United“ ispanas Davidas de Gea.
2017-04-20

Jose Mourinho „Old Trafford“ stadione nubaudė savo mylimuosius

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos grandų mūšyje Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Londono „Chelsea“, kurios strategu minėtas portugalas buvo ne vienus metus. Sužaidus penkias minutes, svečius galėjo nubausti Marcus Rashfordas. Jis pabėgo nuo „Chelsea“ gynėjų, bet smūgiavo netiksliai. Po poros minučių „Manchester United“ futbolininkas panašioje situacijoje nebeklydo – 1:0. Puikų rezultatyvų perdavimą atliko Anderis Herrera.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Varžovus pergudravęs Davidas Luizas: baudos smūgiams net nesitreniruoju

Londono „Chelsea“ vidurio gynėjas Davidas Luizas pelnė pirmąjį įvartį „Anfield“ stadione, o jo įvartį varžovų treneris Jurgenas Kloppas apibūdino kaip „pasaulinės klasės“. Teisėjas skyrė baudos smūgį į „Liverpool“ vartus, prie kamuolio buvo Willianas, jis matavo žingsnius ir niekas neabejojo, kad būtent jis smūgiuos į vartus. Tačiau kamuolį spyrė „iš niekur“ atbėgęs Davidas Luizas. „Liverpool“ žaidėjų sienelė liko nepajudėjusi, nesureagavo ir vartininkas S. Mignolet.
2017-02-01

M. Ozilas atskleidė, ką pasakė D. Luizui po rungtynių, kai vokiečiai 7:1 sumindė brazilus

Saugas M. Ozilas buvo Vokietijos rinktinės narys, kai jo komanda net 7:1 sumalė į miltus Brazilijos komandą. Baisiausia, kad čempionatas vyko būtent brazilų žemėje. Kai nuskambėjo finalinis švilpukas, kruvina egzekucija pagaliau pasibaigė. Verkė daug žmonių: stadione susirinkę sirgaliai, žaidėjai, personalo nariai. Tokio pažeminimo nebuvo seniai. Brazilijos gynėjas Davidas Luizas nebuvo išimtis, jo skruostais irgi riedėjo ašaros.
2016-11-08

Kritika: Davidas Luizas žaidžia kaip aštuonmetis, niekada nelankęs futbolo treniruočių

Buvęs Anglijos rinktinės treneris Glennas Hoddle‘as po prasto „Paris Saint-Germain“ pasirodymo rezultatu 1-3 pralaimėtose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse prieš „Barcelona“ itin kritikavo Prancūzijos čempionų gynėją Davidą Luizą. Brazilas į aikštę žengė po keitimo, kai pirmajame kėlinyje traumą patyrė jo draugas rinktinėje Thiago Silva. Tuomet PSG jau atsilikinėjo 0-1, tačiau Luisas Suarezas Luizo gynybą įveikė dar dukart ir suteikė „Barcai“ trijų įvarčių pranašumą.
2015-04-16

Cristiano Ronaldo antrus metus iš eilės tapo "Aukso kamuolio" prizo savininku

Portugalijos rinktinės futbolininkas antrus metus iš eilės tapo "Aukso kamuolio" prizo savininku.  59-ą kartą prancūzų žurnalo "France Football" redakcijos iniciatyva surengto geriausio pasaulio futbolininko rinkimus laimėjo bei "Aukso kamuolio" (Ballon d'Or) - planetoje labiausiai vertinamo individualaus prizo tarp žaidėjų - savininku antrus metus iš eilės ir trečią kartą karjeroje tapo Portugalijos rinktinės ir Madrido "Real" (Ispanija) klubo žaidėjas Cristiano Ronaldo.