chris singletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chris singletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chris singletonas“.

„Anadolu Efes“ atsisveikino su dviem krepšininkais, bet komandoje lieka Bryantas

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda oficialiai atsisveikino su Chrisu Singletonu ir Egehanu Arna. 33 metų 206 cm ūgio Ch.Singletonas  Turkijos lygoje per 28 minutes vidutiniškai rinkdavo po 2 taškus, atkovodavo po 2 kamuolius ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus. Eurolygoje jis per 15 minučių vidutiniškai pelnydavo 2,7 taško, sugriebdavo 1,8 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-22

CSKA ir „Fenerbahce“ ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0. Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė). Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo.