carlosas vela

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carlosas vela“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carlosas vela“.

Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį Amerikoje

Futbolininkas Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį „US Open Cup“ turnyre. Vis dėlto to lietuvio komandos pergalei nepakako. Laimėjimas Portlando „Timbers“ būtų atvėręs kelią į varžybų pusfinalį. V. Andriuškevičiaus ekipa ketvirtfinalyje svečiuose 2:3 (1:2) nusileido „Los Angeles“. Lietuvis pelnė paskutinį rungtynių įvartį, kamuolį į vartus nukreipęs 52-ąją minutę. Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+2) pasižymėjo V. Andriuškevičiaus komandos draugas Julio Cascante.
2018-07-19

Išgelbėjo epizodo peržiūra: Portugalija ir Meksika išsiskyrė taikiai

Antroji Konfederacijų taurės turnyro diena prasidėjo atkaklia ir gražia Portugalijos akistata su Meksika. Europos čempionai po įtemptos kovos neįveikė Meksikos, rezultatas – 2:2. Rungtynių pradžia buvo intensyvi, komandos daug kūrė, o Pepe 21-ąją minutę mušė įvartį. Tačiau teisėjas pasinaudojo vaizdo įrašo peržiūros galimybe ir, pasikonsultavęs su kolega, įvarčio neįskaitė. Vis dėlto portugalai sugebėjo išsiveržti į priekį.
2017-06-18

Ispanijoje taškus prarado kiekybine persvara nepasinaudojusi „Sevilla“

Penktadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 36-ojo turo starte taškus prarado namuose žaidusi „Sevilla“. Ji lygiosiomis 1:1 (1:0) išsiskyrė su rungtynes dešimtiese baigusiu San Sebastiano „Real Sociedad“. Pirmojoje mačo pusėje įvartį pelnė vienintelė „Sevilla“. Šeimininkus pačioje kėlinio pabaigoje, 41-ąją minutę, į priekį išvedė Pablo Sarabia. Sevilijos futbolininkai persvara džiaugėsi 20 žaidimo minučių. 61-ąją rezultatą išlygino meksikietis Carlosas Vela.
2017-05-06

Giedrius Arlauskis „La Liga“ čempionate ir vėl nesublizgėjo

Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos vienos 23-io turo rungtynės. Barselonos „Espanyol“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 0:5 (0:2) namuose nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai. „Power8 Stadium“ stadione vykusiose rungtynėse „Espanyol“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams iš San Sebastiano ekipai. Katalonų gretose esantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis žaidė tik pirmąjį kėlinį, o po pertraukos buvo pakeistas.