baskonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baskonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baskonia“.

Sedekerskis buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas, o „Baskonia“ pačiupo bilietą į Eurolygos atkrintamąsias

Paskutinį bilietą į Eurolygos atkrintamąsias pagriebė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“, kuri namuose 89:77 (21:22, 20:19, 31:16, 17:20) pranoko Bolonijos „Virtus“. T. Sedekerskis per 36 minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus. Per pirmąją mačo pusę vyko apylygė kova.
Prieš 5 val.

Įkrintamųjų starte – Chima Moneke trauma

Eurolygos įkrintamosios nesėkmingai susiklostė vienam iš Vitorijos „Baskonia“ lyderių Chima Moneke. Antrojo ketvirčio viduryje krepšininkas susižeidė kairę koją ir nebegalėjo tęsti rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“. Puolėjui susižeidus jo komanda atsilikinėjo 21:37, o nigerietis per iki tol žaistas 8 minutes pasižymėti nebuvo spėjęs. Ch. Moneke ant parketo griuvo greitos atakos metu, o aikštę paliko padedamas komandos draugų ir personalo.
2024-04-16

Karjeros rekordą pagerinęs Tadas Sedekerskis su „Baskonia“ iškovojo bilietą į įkrintamąsias

Labai reikalingą pergalę Eurolygoje pasiekė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (17/16) komanda, kuri svečiuose 95:91 (17:27, 25:21, 23:16, 30:27) įveikė čempionus Madrido „Real“ (27/6) krepšininkus. Sulig šia pergale „Baskonia“ užsitikrino vietą Eurolygos įkrintamosiose. 33 minutes žaidęs T.Sedekerskis įmetė 9 taškus (2/6 dvit., 5/8 baud.
79
2024-04-05

Eurolygos įkrintamųjų traukinys: kokie „Žalgirio“ šansai dar pratęsti sezoną?

Kauno „Žalgiris“ (13/18) po dviejų puikių pergalių praėjusią savaitę vis dar gaudo Eurolygos įkrintamąsias. Andrea Trinchieri kariaunai liko trys rungtynės, tad trys finalai. Artėjant reguliaraus sezono pabaigai aišku, kad titulą ginantis Madrido „Real“ jau užsitikrino pirmąją vietą. Taip pat dar šešios komandos tikrai bus bent jau įkrintamosiose, bet kas toliau? Priminsime, kad tiesioginiu būdu į akrintamąsias varžybas pateks pirmąsias šešias vietas užėmusios komandos.
2024-03-26

Edgaras Ulanovas – apie įkrintamąsias besivejantį „Žalgirį“: „Kol šansų yra, tol nesiruošiame lengvai pasiduoti“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antrą kartą šiame sezone nugalėjo Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ klubą. Sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje kauniečiai varžovus įveikė užtikrintai. Pergalę rezultatu 94:76 iškovoję žalgiriečiai pratęsė savo kovą dėl įkrintamųjų. Šiose rungtynėse 11 taškų pelnęs ir net 7 kamuolius atkovojęs kapitonas Edgaras Ulanovas džiaugėsi pasiekta pergale ir tikino, kad skaičiavimais dėl galimybių patekti į įkrintamąsias neužsiima.
140 2024-03-21

Tadas Sedekerskis mato „Žalgirį“ įkrintamosiose: „Jeigu tik taip žais, reikia palaikyti savus.“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai užbaigė Eurolygos dvigubą savaitę – šįkart namuose užtikrintai nugalėtas Vitorijos „Baskonia“ klubas. Triuškinančią pergalę rezultatu 94:76 iškovoję žalgiriečiai toliau išsaugojo teorines viltis pasiekti išsvajotą įkrintamųjų etapą. Vitorijos klubui atstovaujantis Tadas Sedekerskis po šios dvikovos teigė, kad pralaimėtos labai svarbios rungtynės: „Norint patekti į atkrentamąsias, reikia žaisti kitaip. Išėjome kažkaip nenusiteikę.
91 2024-03-21

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – fatališkoji ir dėl atkrintamųjų kovojanti „Baskonia“

Kauno „Žalgiris“ šiandien, ketvirtadienį, pasitinka jau 31-ąjį Eurolygos turą. Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose sieks įveikti Vitorijos „Baskonia“ ir išsaugoti teorinius šansus žaisti Eurolygos įkrintamosiose. Rungtynes nuo 19:45 val. stebėkite „Go3“ televizijoje. Rungtynių įvykius sekite naujienų portale tv3.lt. „Žalgiris“ per pastarąsias 5 Eurolygos rungtynes iškovojo 2 pergales, o „Baskonia“ per analogišką rungtynių skaičių šventė 3 pergales.
2024-03-21

Tadas Sedekerskis – „Maccabi“ klubo akiratyje

Tel Avivo „Maccabi“ komanda domisi šį sezoną stiprią pažangą padariusiu Tadu Sedekerskiu. Taip skelbia Izraelio žiniasklaida „Israel Hayom“. Krepšininkas nuo 2013 metų priklauso Vitorijos „Baskonia“ ekipai ir per savo karjerą kelis kartus buvo skolinamas kitiems klubams. Nuolatiniu „Baskonia“ žaidėju jis tapo nuo 2020 metų. 26 metų 203 cm ūgio atletas šiame sezone Ispanijos lygoje per 26 minutes vidutiniškai renka 7,7 taško, atkovoja 6,8 kamuolio ir atlieka 2,1 rezultatyvaus perdavimo.
2024-02-23

Buvęs lietuvio komandos draugas sulaukė ilgos diskvalifikacijos

Vitorijos „Baskonia“ klubui, kuriame žaidžia ir Tadas Sedekerskis, praėjusiame sezone atstovavęs Pierria Henry sulaukė griežtos FIBA bausmės. Skelbiama, kad dėl draudžiamų preparatų vartojimo 31 metų 196 cm ūgio amerikietis suspenduotas 48 mėnesių laikotarpiui. Krepšininko diskvalifikacija baigsis 2027 metų sausio 13 dieną.
2024-02-21

Paaiškėjo, kiek laiko dėl traumos nežais Tadas Sedekerskis

Vitorijos „Baskonia“ kurį laiką turės verstis be Tado Sedekerskio. Komandos treneris Duško Ivanovičius atskleidė, kad komandos kapitonas nežais visą vasario mėnesį. Priminsime, kad T. Sedekerskis yra patyręs šlaunies traumą. Tikimasi, kad lietuvis ant parketo sugrįš kovą. Dėl Europos čempionato atrankos mačų jis praleis vos vienerias „Baskonia“ rungtynes Eurolygoje.