basel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „basel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „basel“.

Rekordinės UEFA premijos lietuviams: „Žalgiris“ savo kišenėje jau turi daugiau nei 4 milijonus eurų

Ketvirtadienį UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse „Žalgiris“ svečiuose panaikino dviejų įvarčių deficitą ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Basel“ ir išsaugojo šansus patekti į kitą etapą. Šveicarijoje varžovai įmušė pirmu smūgiu ir greitai padvigubino persvarą. Tačiau A. Čeburino auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir baigti rungtynes lygiosiomis 2:2. H grupėje „Žalgiris“ yra surinkęs 5 taškus, o už tašką pastarosiose rungtynėse komandai atiteko 166 tūkst. eurų premija.
2022-10-28

Viltys Konferencijų lygoje – gyvos: įspūdingai atsitiesęs „Žalgiris“ iš Šveicarijos grįžta su laimikiu

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės rungtynėse svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš daugkartinius Šveicarijos čempionus „Basel“ futbolininkus ir iškovojo gyvybiškai svarbius taškus norint tęsti kovą dėl patekimo į kitą etapą.
160 2022-10-27

Ljubisavljevičius apie nusivylimą dėl rezultato: „Lygiosios būtų buvęs teisingesnis rezultatas“

Po minimalaus pralaimėjimo „Basel“ ekipai „Žalgirio“ žaidėjai kalbėjo apie nusivylimą dėl rezultato ir pripažino, kad varžovai su aukštesniu meistriškumu nubaudė už kelias klaidas. „Viaplay“ eteryje po rungtynių pirmas kalbėjęs Nemanja Ljubisavljevičius išreiškė nuomonę, jog rezultatas neatspindi dvikovos eigos. „Sunkios rungtynės sunki naktis, pralaimėjome. Žaidėme prieš gerą komandą. Pasiruošėme rungtynėms labai gerai. Deja, nepasisekė, praleidome įvartį.
2022-09-17

Čeburinas po pralaimėtų rungtynių „Basel“ klubui: „Matome kokia klaidos kaina tokiame lygyje“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir saugas Nicolas Gorobsovas po rungtynių su „Basel“ teigė, jog žalgiriečiai nusipelnė daugiau, nes sužaidė gerai. Atkaklioje UEFA Europos Konferencijų lygos dvikovoje pergalę daugkartiniams Šveicarijos čempionams nulėmė vienintelis įvartis antrojo kėlinio viduryje. „Noriu padėkoti aistruoliams už palaikymą. Rungtynių pradžioje „Basel“ norėjo turėti iniciatyvą. Mes ruošėme savo žaidimą taip kad mums buvo svarbu savo žaidėjams atrasti erdvių.
2022-09-17

Čeburinas prieš pirmas rungtynes namuose: „Reikia sudėlioti savo žaidimą taip, kad turėtume kontrargumentų varžovams“

UEFA Europos Konferencijos lygos pirmųjų namų rungtynių išvakarėse „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie agresyvų futbolą žaidžiantį varžovą, o Saulius Mikoliūnas pažymėjo, jog žalgiriečių pasitikėjimas auga. Ketvirtadienio vakare „Žalgiris“ namuose priims daugkartinį Šveicarijos čempioną, pora dešimtmečių UEFA turnyruose dalyvaujantį „Basel“ klubą. „Tai rimtas varžovas, daug žaidęs grupių etapuose. Turi gerą, subalansuotą sudėtį. Dėl to rungtynės bus įdomios.
2022-09-15

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

Čempionų lygos teisėjų inspektorius: pasaulio pirmenybėse laukia revoliucinė naujovė

„Šios pasaulio pirmenybės įeis į istoriją“, – neabejoja UEFA Čempionų lygoje teisėjų inspektoriumi dirbantis lietuvis Paulius Malžinskas. Varžybose Rusijoje pirmąkart matysime revoliucinę naujovę – teisėjų vaizdo peržiūrų sistemą (VAR). Laukia daug diskusijų „Be jokios abejonės, tai – pati didžiausia teisėjavimo naujovė, revoliucinė. Šis pasaulio čempionatas įeis į istoriją“, – įsitikinęs P. Malžinskas. VAR kol kas nebuvo naudojama nė vienose planetos ar Europos pirmenybėse.
2018-06-08

Jose Mourinho spaudos konferencijoje surengė „United“ istorijos pamokėlę

Išskirtinė spaudos konferencija Anglijoje. Jose Mourinho FA taurės futbolo turnyro rungtynių išvakarėse žurnalistams dėstė pastarųjų sezonų „Manchester United“ istoriją. „Sveiki. Sveiki. Aš – gyvas. Aš – čia“, – atėjęs į spaudos konferencijų salę sveikinosi J. Mourinho. 55-erių portugalas sulaukė daug kritikos ir spaudimo po paskutinių „Manchester United“ rungtynių. J. Mourinho auklėtiniai 1:2 namie pralaimėjo „Sevilla“ ir baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygoje.
2018-03-16

Likę aštuntfinaliai: neprognozuojama pora, ryškūs favoritai ir „Bayern“ ekskursija

„Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ ir Turino „Juventus“. Tai – keturios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvės. Prie jų šią savaitę prisijungs dar keturių komandų futbolininkai. Kas pratęs kovą dėl trofėjaus? „Manchester United“ – „Sevilla“ Vienintelė aštuntfinalių pora, kuri pirmosiose rungtynėse neįmušė įvarčio. Mančesteryje „Sevilla“ tekins bet kokios rezultatyvios lygiosios. „Laukia labai sunkios rungtynės.