anastasija voinova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anastasija voinova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anastasija voinova“.

„Medinis“ medalis dviratininkei Olivija Baleišytei virto bronziniu

Penktadienį Pruškove (Lenkija) prasidėjo 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmasis etapas. Pirmąją varžybų dieną medaliu pasipuošė Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė. Antrąjį kartą pasaulio taurės varžybose dalyvaujanti 19-metė panevėžietė pelnė bronzą skrečo rungtyje – 40 ratų, 10 km lenktynėse (23 dalyvės). Tai – kol kas aukščiausias Olivijos pasiekimas elito varžybose. „Medalis netikėtas, bet labai trokštas.
2017-11-03

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – Europos čempionato sidabras!

Dviratininkė Simona Krupeckaitė papildė apdovanojimų kolekciją dar vienu medaliu. 34-erių panevėžietė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, Berlyne (Vokietija) vykstančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate šeštadienį iškovojo sidabrą. Simona antra finišavo keirino rungties finale. S. Krupeckaitė per savo karjerą pelnė devynis Senojo žemyno pirmenybių medalius – tris aukso, du sidabro ir keturis bronzos.
2017-10-22

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio sprinto reitinge – antra

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iš trečios vietos pakilo į antrą. 34-erių metų Europos čempionė turi 3240 taškų. Sprinto reitinge į pirmą vietą iš antros pakilo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė vokietė Kristina Vogel (3500 tšk.), o į trečią vietą iš ketvirtos – rusė Anastasija Voinova (2970 tšk.). 21-erių metų Miglė Marozaitė (1725 tšk.
2017-04-20

Dviratininkė Simona Krupeckaitė – geriausiųjų aštuntuke

Honkonge vykstančiame 114-ame pasaulio dviračių treko čempionate ketvirtadienį startavo trys Lietuvos atstovai. Simona Krupeckaitė iškopė į moterų sprinto ketvirtfinalį, o Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis į vakarinę varžybų dalį nepateko. Moterų sprinto atrankoje (29 dalyvės) šios rungties dabartinė Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė S. Krupeckaitė užėmė penktą, o M. Marozaitė – 15-ą vietas. Jos 200 m distanciją iš eigos įveikė atitinkamai per 10,937 ir 11,147 sek.
2017-04-13

Dviratininkas Vasilijus Lendelis – pasaulio taurės varžybų vicečempionas

Sekmadienį Los Andžele (JAV) baigėsi pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutinis, ketvirtas, etapas. Galutinėje šių varžybų keirino rungties įskaitoje Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis užėmė antrąją vietą. Jis nuo pasaulio taurę iškovojusio Europos čempiono čeko Tomašo Babeko atsiliko 25 taškais. 21-erių metų V. Lendelis paskutinio etapo keirino rungtyje (25 dalyviai) liko aštuntas.