alfie mawsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alfie mawsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alfie mawsonas“.

Lietuviai teisėjavo Europos čempionato rungtynėse

Lietuvos futbolo teisėjų brigada teisėjavo Europos U-21 čempionato finalinio etapo Lenkijoje rungtynėse. Jose Anglijos rinktinė 2:1 (0:1) nugalėjo Slovakijos komandą. 23-ąją minutę įmušė slovakas Martinas Chrienas, bet vėliau įvarčius pelnė anglai. 50-ąją minutę tikslus buvo Alfie Mawsonas, 61-ąją – Nathanas Redmondas. Rungtynių teisėju dirbo Gediminas Mažeika, asistentais – Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas, papildomais arbitrais – Donatas Rumšas bei Robertas Valikonis.
2017-06-19

Anglijoje – dar vienos nulinės lygiosios

Pirmosiose sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta. „Swansea City“ savo aikštėje nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su „Middlesbrough“. Pirmajame kėlinyje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Įsiminė reidai kraštais ir tolimi smūgiai. Po jų teko gerokai paprakaituoti „Middlesbrough“ vartininkui Victorui Valdesui. Sužaidus pusvalandį, itin grėsmingas buvo „Swansea City“ futbolininko Tomo Carrollo smūgis, kai kamuolys prašvilpė greta virpsto.
2017-04-02

Šeštadienis „Premier“ lygoje. Nuo penkių įvarčių rungtynių iki nulinių lygiųjų

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje komandoms sekėsi skirtingai. Londono „West Ham United“ ir „Leicester City“ rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Tuo metu „Sunderland“ bei „Burnley“ mače tikslių smūgių nebuvo išvis. Atgimusią pasaką tęsia Anglijos čempionai – „Leicester City“. Lesterio futbolininkai svečiuose 3:2 (3:1) nugalėjo „West Ham United“. Čempionai varžovus pribloškė greitais įvarčiais. 5-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo įmušė Riyadas Mahrezas.