ainius sabaliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ainius sabaliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ainius sabaliauskas“.

ATP „Challenger“ turnyro starte – Berankio pergalė prieš Sabaliauską

Vilniuje tęsiasi pirmą kartą istorijoje Lietuvoje rengiamas ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyras – „Vilnius Open by Kevin“. Antradienį laukė išskirtinis įvykis Lietuvos teniso istorijoje – lietuviai tokio rango turnyre žaidė vienas prieš kitą: 32-ejų Ričardas Berankis (ATP-131) pirmajame rate per 1 valandą 15 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo vardinį kvietimą gavusį 19-metį Ainių Sabaliauską (ATP-1793). A. Sabaliauskas pirmajame sete garbingai priešinosi aiškiam mačo favoritui.
2022-10-18

Daviso taurės pabaiga lyg vyšnaitė ant torto: Sabaliauskas iškovojo pirmą pergalę Lietuvos teniso rinktinei per karjerą

Vilniaus SEB arenoje sekmadienį baigėsi Daviso taurės antrosios pasaulio grupės susitikimas tarp Lietuvos ir Egipto vyrų teniso rinktinių. Paskutiniame – penktame – mače 19-metis Ainius Sabaliauskas (ATP-1783) per 1 valandą 31 minutę 6:3, 7:5 nugalėjo 18-metį egiptietį Michaelą Bassemą Sobhy (ATP-1561). Tai buvo pirma A. Sabaliausko pergalė per karjerą Lietuvos rinktinėje. Po šio mačo galutinis susitikimo rezultatas tapo 4:1 Lietuvos rinktinės naudai.
2022-09-18

Vilius Gaubas po dramatiškos 3 valandų kovos baigė pasirodymą turnyre Lenkijoje

Poznanėje (Lenkija) vykstantis ITF serijos vyrų teniso turnyras nesėkmingai susiklostė antrajai Lietuvos raketei 17-mečiui Viliui Gaubui (ATP-718). 7-as pagal skirstymą lietuvis antradienį pirmajame po 3 valandų 2 minučių maratono 7:6 (7:5), 4:6, 2:6 pralaimėjo ukrainiečiui Aleksandrui Brayninui (ATP-1062). V.Gaubas šiame mače realizavo 2 iš 5 turėtų „break pointų“ (varžovas – 5 iš 10) ir kiek prasčiau žaidė pirmųjų padavimų metu (60 proc. prieš 71 proc.
2022-08-23

Butvilas parklupdė geresnį reitingą turintį Rusijos tenisininką

Egipte vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos vyrų teniso turnyre startavo ir du lietuviai – 17-metis Edas Butvilas (ATP-2112) ir 18-metis Ainius Sabaliauskas (ATP-2053). E.Butvilas dėl aukštos vietos ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge (8-a vieta) pateko tiesiai į pagrindinį etapą, kurio starte 6:4, 6:3 patiesė rusą Savrijaną Danilovą (ATP-661). Abu tenisininkai turėjo po 9 „break pointus“, bet lietuvis realizavo 4 savo progas, o varžovas – 2. E.Butvilas pelnė 1 ATP vienetų ...
2022-03-23

Lietuvos tenisininkai stoja į kovą Prezidento taurės teniso turnyre

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos Prezidento taurės turnyro pagrindinės varžybos. Tai yra vienintelis Lietuvoje rengiamas profesionalų teniso turnyras. Vienetų varžybose dalyvaus keturi lietuviai – Julius Tverijonas, Tadas Babelis, Robertas Vrzesinskis ir Aleksas Tverijonas.
2018-07-23

Rinktinės kapitonas – apie „nepavežusį“ Lauryną Grigelį ir užgauliojantį Remigijų Balžeką

Lietuvos teniso rinktinė krito Deviso taurės turnyro mače Suomijoje. Ričardas Berankis Helsinkyje triumfavo abiejuose mačuose, bet to buvo maža. Kitas komandos lyderis Laurynas Grigelis pralaimėjo viską. Nesėkmės priežasčių ieškojo ir apie teniso padangės rietenas tv3.lt papasakojo šalies teniso rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius. L. Grigelis neatlaikė Lietuviai suomiams pralaimėjo 2:3. R. Berankis Lietuvos garbę apgynė.
2018-04-09

Estai nusiteikę palikti Lietuvos rinktinę be pergalių, lietuvių mintyse – revanšas

Geriausi Lietuvos ir Estijos tenisininkai bei rinktinių kapitonai raketes Šiaulių teniso mokyklos kortuose trumpam padėjo į šalį ir trečiadienio rytą išskubėjo į susitikimą su žurnalistais. Estijos rinktinės nariai teigė atiduosią visas jėgas, kad lietuviai tarpusavio susitikimuose ir toliau liktų be pergalių. Savo ruožtu, lietuviai tikino, kad atėjo laikas revanšui už visas šešias kol kas patirtas nesėkmes.
2018-01-31

Daviso taurė: Lietuvos ir Estijos teniso rinktinės Šiauliuose žais pajėgiausių sudėčių

Lietuvos ir Estijos teniso rinktinių kapitonai Rimvydas Mugevičius ir Ekke Tiidemannas išrikiavo savo pajėgas prieš vasario 3–4 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyksiantį Daviso taurės susitikimą. Tarptautinei teniso federacija nusiųstose komandų paraiškose yra pajėgiausi abiejų šalių tenisininkai.
2018-01-25

Dar vienas Lietuvos tenisininkų auksas Rytų Europos keturiolikmečių čempionate

Lietuvos tenisininkai Ainius Sabaliauskas ir Vilius Gaubas antrą savaitę iš eilės neturėjo lygių Turkijoje vykusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių „Development Championships“ varžybų dvejetų turnyre. Merginų vienetų varžybose bronzos medalį iškovojo Klaudija Bubelytė. Šis turnyras neoficialiai yra vadinamas rytų Europos teniso čempionatu. Finalinėje vaikinų dvejetų turnyro dvikovoje A. Sabaliausko ir V. Gaubo duetas 3:6 6:4 13:11 įveikė Kipro tenisininkus.