aaronas gordonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas gordonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas gordonas“.

Pamatykite: NBA čempionu tapęs „Nuggets“ aukštaūgis Denverio gatvėse šėlo su sirgaliais

Devynis metus NBA lygoje žaidžiantis Denverio „Nuggets“ aukštaūgis Aaronas Gordonas pirmą kartą karjeroje šiemet tapo čempionu. Finalo serijoje „Nuggets“ rezultatu 4-1 nukovė Majamio „Heat“ ekipą. Denverio klubui tai buvo taip pat pirmas titulas istorijoje. 27 metų 203 cm ūgio amerikietis šventė čempionišką vakarą ne tik rūbinėje su komandos draugais, tačiau vėliau veiksmas persikėlė ir į gatves.
2023-06-13

„Nuggets“ ruošiasi pratęsti kontraktą su svarbiu gynėju

Praėjusiame sezone po mainų prie Denverio „Nuggets“ prisijungęs Aaronas Gordonas turėtų ilgam likti komandoje. Pranešama, kad puolėjas su klubu greičiausiai pasirašys ketverių metų 88 mln. JAV dolerių kontraktą. Dabartinė jo sutartis pasibaigs po artėjančio sezono. Praėjusiame sezone gindamas „Nuggets“ garbę jis rinkdavo 10,4 taško ir atkovodavo 4,9 kamuolio.
2021-08-31

Trys NBA ekipos – per žingsnį nuo konferencijų pusfinalių

NBA čempionei, buvusiai Jono Valančiūno ekipai ir Portlando „Trail Blazers“ klubui liko iškovoti po vieną pergalę, kad žengtų į konferencijų pusfinalius NBA atkrintamosiose. „Blazers“, Toronto „Raptors“ ir Oklando „Golden State Warriors“ praėjusią nakttį šventė pergales ir serijose iki keturių pergalių pirmauja 3-1. Artėjančias rungtynes visos jos žais namų arenose.
2019-04-22

Buvęs Vilniaus „Ryto“ aukštaūgis sulaukė šanso NBA

Vilniaus „Ryte“ vieną sezoną praleidęs amerikietis Drew Gordonas bandys patekti į NBA. Pranešama, kad 28-erių aukštaūgis sudarė dešimties dienų bandomąjį kontraktą su Bruklino „Nets“. D. Gordonas Vilniuje žaidė 2016-2017 metų sezone, o praėjusius metus praleido Sankt Peterburgo „Zenit“ gretose. Europos taurės varžybose puolėjas rinko po 11,1 taško ir atkovojo 6,7 kamuolio. D. Gordono jaunesnysis brolis Aaronas žaidžia Orlando „Magic“ komandoje.
2018-09-19

Poilsio metas: „Raptors“ be Jono Valančiūno šventė dar vieną pergalę

Toronto „Raptors“ tęsia rekordinį NBA sezoną. Šįkart Kanados komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) namie nugalėjusi Orlando „Magic“ krepšininkus. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 19:14, o ketvirtį baigė spurtu 6:0 (35:24). „Raptors“ pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos. Toronto krepšininkai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 58:43, o paskutinio ketvirčio viduryje – 103:81. Jonas Valančiūnas nerungtyniavo.
2018-04-09

Įspūdingai startavęs Jonas Valančiūnas galingą „Raptors“ finišą stebėjo iš šalies

Toronto „Raptors“ iškovojo eilinę pergalę NBA lygoje. Kanados komanda svečiuose 93:86 (24:25, 28:26, 16:25, 25:10) įveikė Orlando „Magic“. Nugalėtų krepšininkas Jonas Valančiūnas įspūdingai startavo ir buvo netoli dvigubo dublio, bet lemiamomis minutėmis nežaidė. J. Valančiūnas pelnė pirmuosius aštuonis iš 11 komandos taškų. Du jų – galingu dėjimu. Rungtynės vyko atkakliai.
2018-03-21

Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo dviženkliu taškų skaičiumi

10 taškų ir keturi atkovoti kamuoliai. Tokia Domanto Sabonio NBA nakties statistika. Krepšininkas iš Lietuvos taip prisidėjo prie pergalės – Indianos „Pacers“ svečiuose 105:97 (34:31, 16:24, 28:17, 27:25) įveikė Orlando „Magic“. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai.
2017-11-21

NBA skrajūną pradžiugino Lietuva ir sirgaliai

Lietuvoje pirmąkart viešinti šoklioji NBA žvaigždė Aaronas Gordonas teigė, kad jam čia patinka. 21-erių skrajūną nustebino ir Vilniaus publika. Patarė broliui „Man labai patinka ši minia, – žvelgdamas į sirgalius tv3.lt sakė A. Gordonas. – Smagu, kaip sirgaliai muša būgnus, kaip dirba rungtynių didžėjus. Gražu!“ Įspūdingais dėjimais NBA stebinantis A. Gordonas į Lietuvą atvyko aplankyti ir palaikyti brolio – Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjo Drew Gordono. „Broliui čia patinka.
2017-04-20

NBA žvaigždės akivaizdoje – užtikrinta „Lietuvos ryto“ pergalė

Vilniuje vykusias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes stebėjo šoklioji NBA žvaigždė Aaronas Gordonas. Jo brolio Drew vedama „Lietuvos ryto“ komanda 92:60 (24:16, 29:15, 21:13, 18:16) sutriuškino pagrindinį varžovą dėl antrosios turnyro lentelės vietos – Panevėžio „Lietkabelį“. Rungtynes daug geriau pradėjo šeimininkai. Jie per pirmąsias tris minutes pelnė devynis taškus be atsako.
2017-04-20

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.